Jump to content
Dogomania

Meisi


rodzice

Recommended Posts

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

to co psiaczki lubią najbardziej po sytym obiadku
[IMG]http://i50.tinypic.com/2mmuwwk.jpg[/IMG]

Meisi mała spryciara nigdy nie pozwala odebrać sobie zabawki , nawet kiedy jest w mniejszości

[IMG]http://i46.tinypic.com/51udjd.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.tinypic.com/28wgole.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Meisi ma jeden brzydki nałóg i niestety przez naszą nieuwagę mamy trochę strat :shake: . Ta mała małpa rogata czeka tylko kiedy pralka jest niedomknieta , wyciaga z niej pranie , chyłkiem wybiera galoty córki ( tylko jej hi hi :evil_lol:) i gryzie w strzępy . Córuś pozbyla sie w ten sposób juz kilku par a najgorzej ze Meisi wybiera tylko te najlepsze , naładniejsze :mad: . Fetyszystka normalnie :-o

Link to comment
Share on other sites

Były dzisiaj na mega spacerku - na polach albo śnieg albo błoto . wróciły szczęsliwe , zmeczone ale mega brudne . Meisi bardzo sie słucha na spacerkach bo pańcia zawsze ma w kieszeni coś smakowitwego wiec na zawolanie wraca jak na skrzydlach . Cały tez czas czekam na cieczke , minęlo juz 7 miesięcy od poprzedniej . Wolałabym zeby dostala teraz bo pomimo ze juz wolno wolałabym z cieczką nie jechać do Katowic .. Iwonko jak twoje hawaneczki dostaja cieczki ? Regularnie ? Co jaki czas ?

Link to comment
Share on other sites

Co do reszty bandy to Fibi pieknie tyje ( o dziwo nadal pełna werwy ) . Dostaje lepsze jedzonko ale muszę pilnować bo ona jest bardzo uległa i kiedy podejdzie do niej Meisi to Fibi ustepuje jej miejsca przy misce . Meisi nie powinna jesc tego co Fibi bo to za energetyczne jedzonko dla niej .

Link to comment
Share on other sites

No to dobrze że wszysko wporządku u Kudłaczy.Te roztąpy są straszne mój Pedruś to buciki czarne ma :D
Ja tez musze uważać Bo Pedrusiowi bardzo smakuje royal cardiac Fafcia . Nie wiem jak to jest Fafika lepsza karma od Karmy Pedrusia najlepiej jedli by z jednej miski :) A Fibi juz grubiutka chyba :) MOŻE JAKIEŚ NOWE FOTKI KUDŁACZY ;)

Link to comment
Share on other sites

Ło matko teraz to fotki niewyjsciowe :oops:;) bo psy dużo biegaja po polach i czorne jak nie wiem . Fibusie chce wykąpać za jakiś tydzień zeby juz nie męczyc przed samym porodem a Meisi moze w ten weekend ? Mnie chyba bedzie dośc łatwo rozpoznać po czarnym hawańczyku - to jednak dosc rzadki kolor w tej rasie . Podam też mój numer startowy i , numer ringu i godzinę , mysle ze nie będzie problemu zeby się odszukać

Link to comment
Share on other sites

Ja też jak zakupie Aparat bedzie ogromna sesja zdjeciowa Pedra Białę Bursztynki :D A powracając do Meisi to cudowna Hawaneczka i tak patrze że jej sie bardzo włos kreci ...Prostujesz na wystawe??? A wogule jaki włos powienień mieć Hawańczyk na wystawie ???
Ps:Meisi bedzie na miedzynarodówce w Łodzi lub Szczecinie ????

Pozdrawiamy !!!!! I szturchaniec dla Meisi i kudłaczy ;)

Link to comment
Share on other sites

w żadnym wypadku wlosa nie prostuje . Po kapieli czeszę i suszę . Na wystawach w opisach mam stwierdzenie ze Meisi ma wlos typowy dla rasy .
Wystawy - Katowice i nowy dwór Mazowiecki - zgloszona opłacona . W Łodzi nie bedę na bank bo w tym czasie mamy majówke motocyklową .
Szczecin ? nie wiem jeszcze .

Link to comment
Share on other sites

A czy obciążasz włos Meisi????Mi jedna gromerka powiedziała zeby obciązyć i nie wiem czy szukac jakiegoś kosmetyku do obciązania czy też nie ????
I jakie podstawowe kosmetyki na wystawe dla Hawańczyka to Pytanie do rodziców i może Iwonka sie zjawi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...