Jump to content
Dogomania

'rozmiary' waszych potworków:)


zakla

Recommended Posts

Boas- to ile ona w koncu ma bo ja juz nie wiem... :roll: Ale jezeli jest troszku wyrosnieta jak na mamuta, to ja to powiem moim chlopakom, pewnie sie ucieszą, ze jakas babka do nich choc ciut podobna :wink: :lol:

Powiedz, powiedz ona niezła jest laska jak na pieska :D.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytalam po raz drugi i zalapalam :lol: To 20kg mniejsza od mojega grubcia i 15 od malego:) A ludzie nie chcą mi wierzyc, ze moje psy są masywniejsze od owczarkow niemieckich i ze dla mnie goldenki i labcie są sredniego wzrostu, bo w koncu malamutki sie do duzych zaliczają, a nie do ogromnych wedlug wzorca, to goldy itp przy moich "duzych" chyba są srednie;)

No moja nie jest chyba mutantem, poprostu wiekszej suki jeszcze nie miałem okazji zobaczyć, na zawodach czy tam w spacerkach. Na wystawach pewnie by sie zdarzyły, ale to nie jest dla mnie żaden autorytet. Widziałem wiele już piesków niewyłancając z malamutów, które wygrywały rasę i nie tylko. Nie wiem gdzie Ci siedziowie maja oczy, ale ona najczęściej i to jest bardzo przykre są zapasione i to na maxa. A to, że malamut ma być masywny to wcale nie znaczy że tłuszczyk też sie do tego zalicza. To jest niestety polska i liczy się coś więcej niż piękny pies, wazne kto jest jego waścicielem jakie ma układy itp. Już nie bede smucił w każdym razie dziś przekazałem reszcie że mają pomirzyć swe pieski i niedlugo je opiszę więc.

P.S. Dziekuję za odwiedzanie naszej strony, hehe, a szczególnie za rejestracje na forum, które dzieki wam tylko ma szanse ozyć :D, a jeszcze jedno zakla. To że twoje ważą ponad 50 to nie znaczy że są zapasione hehe masz racje, że sa małymi mutantkami. Słyszałem o malamutach, ktore mogą ważyć nawet 70 przy dobrej kondycji więc jeszcze masz margines dosyć spory. trzeba pamiętać że to są urodzone leniuchy i że im sie często chce tylok o tym zapominają :p Niestety słysząłem również o takich ktore waża 80 ale to juz nie tylko z powodu ze są duże. Narazie pozdrawiam wszystkich was

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...