Jump to content
Dogomania

GaBINET "DAGO" RUSZYŁ!!!STÓŁ OPERACYJNY KUPIONY I ZWIERZĘTA SA RATOWANE. DZIEKUJEMY!!


arjuna

Recommended Posts

  • Replies 880
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neronowa']Czyli odblokowało sie w odpowiednim momencie.A co do stołu to jeśli nikt nie dzwonił do tego sklepu to ja moge jutro sie dowiedzieć ile kosztuje[/quote]

Hej, witaj wśród nas :)
Ja już dawno tam dzwoniłam
to na ten stół powinno być nas powoli stać, ale ta oferta jest zmienna, w internecie nie aktualizują, tylko jak już będzie kasa to trzeba zadzwonić i się pytać co mają. Wcześniej na wątku była cena, ale zabij mnie nie pamiętam (chyba 2150) i nie mam już dziś sił grzebac :shake:

Link to comment
Share on other sites

witam nowe osoby na wątku;)
Neronowa-dziękujemy za cheć pomocy:wszystko, co wyslesz bardzo sie przyda.
co do tranu-w plynie jest wydajniejszy i tańszy(butla kosztuje 30 zł.), poza tym psy(przynajmniej moje) za nim przepadają9bo śmierdzi;))

Co do stołu-jeśli ktokolwiek z Was ma namiar na stół tańszy niż 2500: to bardzo chętnie!
Gdyby udało nam sie kupić stół do 2000, starczyłoby jeszcze na lightbox i przynajmniej 2 budy do pustych bosków dla piesków.
Jeśli macie pomysły, czy czas dzwonic i załatwiać: to bardzo Was o to proszę.

Jeśli zostałoby cos kasy-załatwię antybiotyki do iniekcji(w takich dużych butlach). cena jednej butli to ok.150zł-jednak to dobrze wydane pieniądze, antybiotyki naprawdę sie przydają, tym bardziej w miejscach, gdzie zawsze jakiś pies choruje:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja też witam Was serdecznie i jestem pełna podziwu dla Waszej pracy.Ktoś napisał na tym wątku kiedyś,że trzeba zmienić weterynarzaTo "dzięki" nam ludziom te psiaki są w schronie i teraz to my Ludzie powinniśmy coś dla nich zrobić.Więc jeśi weternarz uważa,że taki stół jest najlepszy to go dastanie,bo mu sie należą godne warunki racy,chociaż za jego serce.
Czyli będzie w płynie (tran,nie weterynarz).

Link to comment
Share on other sites

A czy ty, neronowa, glosowalas juz na Krakvecie w tym miesiacu ? :mad:

Te dziewczyny co maja wiecej doswiadczenia z ogloszeniami na internecie- co myslicie o tym, zeby dac ogloszenie, ze chcemy kupic taki stol - i czekac na najkorzystniejsze oferty ? :crazyeye:

Giselle, popedz ksiegowa bo ciekawosc mnie zzera - no, juz za chwile i ja wysle....w koncu......ufffff.:evil_lol: sorry, ze to tak dlugo trwa.

Link to comment
Share on other sites

szczerze poweidziwszy, brakuje mi troche czasu, by szukać tego stołu itp., tym bardziej, że na większosci stronach nie podają cen9trzeba sie rejestrować, czekac i tak dalej), a jak już ceny sa, to jakieś z kosmosu.
tak więc pomóżcie i poszukajcie czegoś fajnego i taniego;)

Neronowa-bardzo dziękujemy za serdeuszko! kązda rzecz sie przyda; na taką ilosć psów, nigdy niczego nie jest za duiżo

Jesli macie ochotę gdzieś umieścić ogłoszenie-to bardzo chętnie. Jedynymi wymogami są: stal nierdzewna i podnośnik(i to, zeby stół był dla zwierząt, a nie dla ludzi)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neronowa']A co Tu taka cisza??[/quote]

No właśnie! Ale to dobrze bo mnie giselka lepiej usłyszy...:evil_lol:

[B]GISELKO MASZ PILNĄ WIADOMOŚĆ NA PW!!!!
Potwierdź,czy dotarła do Ciebie![/B]
:loveu:



zenobiusz flores ...masz dobry pomysł z tym ogłoszeniem ...potrzeby stołu!...jak rozumiem coś w rodzaju przetargu?
Jeśli możesz coś takowego przeprowadzić...bardzo prosimy!!!:loveu:
...ja niestety nie kumata!:shake:Nie pomogę,a jeszcze co zbabrać mogę:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neronowa']A co Tu taka cisza??[/quote]
Ciekawe ,czyja to przesyłka?:loveu:;)
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/40077d3f6239a833.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/88/40077d3f6239a833med.jpg[/IMG][/URL]
dzisiaj przyszla...ale psinki odstaną jutro po kostce i po ciasteczku....
dziekujemy barrrrdzo:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neronowa']Nie ma za co.Neron podzielił się zapasami.[/quote]



Neron musi być bardzo szczęśliwym psem, skoro jego Państwo takie zapasy mu robią:)
wielkie dzięki!

pd. do poniedziaku poczekam, mam nadzieję, ze do tego czasu znajdziemy stół do kupna:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...