Jump to content
Dogomania

Bańska Bystrica 3 Maj 2009


Błyskotka

Recommended Posts

Bawiąc się słowami można cuda wianki sobie wymyślać. Nie podejrzewam słowaków, że są aż tak zabawowi i bawią się słowami i robią słowne roszady zagadki.
Nie wiem jak u Was mi pojawia się komunikat, w momencie klikania na rozwinięcie tej listy zgłoszeń Online:
"Zoznam obsahuje iba ONLINE prihlásených.
Prihlásený budú v prípade nespárovania platby a prihlášky oslovený mailom."
aro tu masz więcej słówek miłego wieczoru w zabawie słówkami:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylrwia']To taka "gra serwerów" :evil_lol: Dogo jest umieszczone na 3 serwerach (moze sie juz zwiekszyla ilosc), ktore chyba nie sa ze sobą zgrane czasem. Widocznie trafiliśmy na zawirowania czaso-przestrzeni na serwerach i Ciebie poprzerzucalo. Ale nie przejmuj się to już od dawna tak jest i nie zanosi sie na poprawe. Nieraz przerzuca w różnych miejscach (tematach) różnych osób wypowiedzi.;)[/quote]

Spoko, stoicko do życia, nie przejmuję się (jak widzisz ;) ) wieloma rzeczami, ale ciekawość męczyła. Dzięki za wyjaśnienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']Ps.
Sylrwia - A dlaczego mój post będący odpowiedzią na Twój został umieszczony przed Twoim ?[/quote]

To taka "gra serwerów" :evil_lol: Dogo jest umieszczone na 3 serwerach (moze sie juz zwiekszyla ilosc), ktore chyba nie sa ze sobą zgrane czasem. Widocznie trafiliśmy na zawirowania czaso-przestrzeni na serwerach i Ciebie poprzerzucalo. Ale nie przejmuj się to już od dawna tak jest i nie zanosi sie na poprawe. Nieraz przerzuca w różnych miejscach (tematach) różnych osób wypowiedzi.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Dostał już ktoś potwierdzenie pocztą ?
Ciekawe czy dojdzie do tego czasu :roll:.[/quote]
Pewnie nie dojdzie :evil_lol: przyjdzie po wystawie :lol: to nasza trzecia słowacka wystawa :lol: Raz nie doszło przed wystawą, raz doszło-ale to była poważna międzynarodówka :lol: Za to koleżance z którą jechałam wtedy nie doszło na czas i opierałyśmy się na informacjach z mojego potwierdzenia :lol:

Emocje rosną, nie moge sie doczekać :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']A do mnie potwierdzenie nie doszło :mad:.
Mam nadzieję że potwierdzenie wpłaty im wystarczy.[/quote]


nasze wysłane zostało 23.04. ale Mania i tak weźmie kopię przelewu.

Spisz sobie numer katalogowe, to będzie łatwiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']do nas tez nic nie doszlo wrrr:mad:

nie lubie tak
ani z ukrainy ani ze slowacjii

chociaz z ukrainy to raczej sie nie spodziewałam ze cos dojdzie:diabloti:[/quote]

Kojot, nie bądź taki ugly ;) My też jedziemy bez potwierdzenia ;) Listonosz okulał ;)

Link to comment
Share on other sites

Do mnie nic nie doszło, tam był kupon na katalog? Ciekawe czy w takim bądź razie w ogóle mi go wydadzą bo nie mam zamiaru dopłacać :angryy: Jedziemy w ciemno.

To już jutro :lol:

[B][SIZE=6][COLOR=purple]POWODZENIA FORUMOWYM !!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=6][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=3][COLOR=black]Edit:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=black]Wejściówki podobno 2 euro dla wszystkich, tak mi napisano na słowackiej dogomanii w wątku tej wystawy.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...