Jump to content
Dogomania

Ostrava 4-5.04.2009


Błyskotka

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']
oplata na miejscu jak za 2 termin wiec bede placic na wystawie[/quote]

Gdzie znalazłaś taką informację? Na zgłoszeniu jest informacja, że bez dowodu wpłaty zgłoszenia nie będą przyjmowane... - mam rozumieć, ze jest to informacja dla Czechów i Słowaków? A my płacimy w dniu wystawy 700 koron?
Pytań mam dużo, ale to moja pierwsza wystawa zagraniczna i nie chcę niczego przeoczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']na ulotce jest ze zagraniczni wystawcy placa 700 KC lub ich rownowartosc w eur po kursie z dnia wystawy - czesi jeszcze nie zdurnieli tak jak slowacy i przyjmuja oplaty na miejscu[/quote]

Tę informację znalazłam, ale tu nie ma ani słowa że możemy zapłacić na miejscu.
Ja to zrozumiałam, tak: możemy zapłacić w koronach lub euro, ale jak zapłacimy w euro to oni przeliczą to na korony po kursie który będzie w dniu wystawy.

Liczę na twoje doświadczenie i wyślę bez dowodu wpłaty. Mam nadzieję, że zgłoszenie mimo braku dowodu wpłaty przyjmą.

Link to comment
Share on other sites

Od 01.01.2009 opłaty za wystawy na [B]Słowacji[/B] nie są przyjmowane na miejscu - trzeba robić przelewem/przekazem wcześniej.

[B]Czesi [/B]są wyrozumiali i nadal przyjmują opłaty na wystawach. Ale zawsze te wyższe, jak za II termin.

Ja jeżdzę często do Czech i jeszcze się nie spotkałam z problemem przy płaceniu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']

[B]Czesi [/B]są wyrozumiali i nadal przyjmują opłaty na wystawach. Ale zawsze te wyższe, jak za II termin.

Ja jeżdzę często do Czech i jeszcze się nie spotkałam z problemem przy płaceniu :)[/quote]
także na miedzynarodówkach? BO zastanawiam sie nad Pragą (sorki ze offuję tu) i nei wiem czy mam już zapłacić przelewem, czy mogę na miejscu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...