Jump to content
Dogomania

Rzeszów 2009


czapla

Recommended Posts

Zawitałam do Rzeszowa gościnnie, wyściskać Dzidzię i Zebrę, a że miałam ze sobą aparat, to przedstawię Wam krótką relację:p
Kerraki zgłoszone były trzy i wszystkie się pojawiły.
Psy
klasa otwarta - FILIPPO Adonis Star - dosk.CWC, CACIB, BOB
Suki
klasa pośrednia - Lakki Kerri SALOMEYA TRIUMPH - dosk. CWC, CACIB, NDSwR
klasa championów - QUEEN BRAUDAG - dosk. CWC

Cholibka, coś mi fotki nie wchodzą...:roll:
Wystawa zorganizowana dobrze, ocena sprawna, z wynikami sie zgadzam, wiec pozostały miłe wrażenia. Bigałam tylko od ariedali do kerraków, foxów, szkotów, waliczyków aż mnie nogi rozbolały. Ariedale z którym się zabrałam z Warszawy wygrał grupę!:multi:
Wyżebrałam jeszcze dużo próbek różnych karm dla biednej ciężarnej;)
Wróciłam w niedzielę w nocy mocno zmęczona, ale bardzo się cieszę, ze zdecydowałam się pojechać - nabrałam nieco dystansu do ostatnich wydarzeń, a zmęczenie zaowocowało kamiennym snem, pierwszym od tygodnia
Zeberko - dziekuję za gościnę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja interesowałam się wystawami na tyle na ile musiałam z racji pomocy przy współorganizacji ( czytaj -pomoc fizyczna!!!)
Dodam tylko do relacji Czapli, że Qu dostała resCACIB-a, który nie jest jej do niczego potrzebny, ale jednak;), zabawa przy pokazywaniu psów jak zawsze wspaniała, sędziemu Semi spodobała sie od razu, Fillipo bardzo fajny piesek z faja psychiką i temperamentem, dodam, ze Daniela przywiozła bardzo pyszną słowacką wódeczkę, mniam, ale czapla gdzieś przepadła i nie skosztowała.
Czapluniu, Ty wiesz, ze masz do mnie dożywotnie zaproszenie, może nie zawsze załapiesz się na łóżko, czasem jest to materac:evil_lol:, ale wtedy przyjemne jest przebudzenie z Semisią na twarzy:lol:

Link to comment
Share on other sites

No jeszcze raz sprobuje z tymi fotkami:cool1:
Filippo
[IMG]http://images37.fotosik.pl/58/68ed6f0031dbaf8cmed.jpg[/IMG]

Salomeyka
[IMG]http://images46.fotosik.pl/62/3f11351fa6ef1715med.jpg[/IMG]

Queen
[IMG]http://images38.fotosik.pl/58/41a0d1a3f182db2bmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przed świątecznymi porządkami znalazły się opisy moich dziewczyn z wystawy w Rzeszowie- może trochę po czasie, ale jednak wstawię

sędzia Andriej Kisljakov:

Queen- duża, mocna suka, bardzo dobry przedstawiciel rasy, doskonała głowa, ładna długa szyja, ładna linia grzbietu, dobrej długości, ogon mógłby być noszony wyżej, bardzo dobra klatka piersiowa, bardzo dobre kątowanie kończyn, przestrzenny chód.

Semi- średniej wielkości, mocna, doskonałe proporcje, ładna głowa, bardzo ładna górna linia, bardzo dobre partie lędźwi i zad, prawidłowa klatka piersiowa, bardzo dobre kątowanie kończyn, doskonały swobodny i przestrzenny chód, doskonały temperament.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...