Jump to content
Dogomania

Yanusia i Melcia moje kochane małpiszonki :-)


Yana

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Telimena']ale pięknie :)[/QUOTE]

:-)

[quote name='Don_Vito']Jakie dziewuchy są śliczne! Kubraczki bardzo im pasują! :loveu:
Buziaki od ciotki! :razz:[/QUOTE]

kubraczki się przydają szczególnie na długie spacery w mroźne dni... przynajmniej doopki nie marzną ;-)
dzięki ciotka za buziaki :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Don_Vito']On nie wygląda na swoje lata! :) Nie dałabym mu 10lat! :p Góra 5 :)
Ślicznie się trzyma!:loveu:[/QUOTE]

fakt, nikt nie wierzy, że ma tyle lat :-)

[quote name='unikatowydiament']Mikuś śliczniutki:loveu:[/QUOTE]

dzięki :-)

[quote name='tatankas']Mikusiowi życzę kolejnych 10 lat w szczęściu i zdrowiu :)

Faflaste jak zwykle cudne :loveu:

Cioteczko-a dlaczego one latają ze smyczą?[/QUOTE]

latają ze smyczą, bo w niedziele ruch w lesie jak na Marszałkowskiej ;-) Zawsze łatwiej złapac jedną czy drugą małpę. Ludzie mają przerażenie w oczach jak one do kogoś startują ;-) a one oczywiście chcą się tylko zapoznac :-) dużó osób biegało na nartach, co strasznie je ciekawiło i chciały biec za narciarzami. A poza tym Yana to pies myśliwski, jak złapie trop, to głuchnie i daje w długą... także w lesie zaufanie ograniczone

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']a jeszcze sie na dogo nie chwaliłam, że w sobotę wywęszyły i pogoniły trzy łosie :cool3::cool3:[/QUOTE]

Niezłe tam towarzystwo macie,u nas tylko dziki,zające i lisy ;)

Moja często goni za zajęcami na wieczornym spacerku,ale to ślepe jest,jak tylko w las wleci zajoc to już bezpieczny,a ruda wraca z powrotem-sama rezygnuje :)

Ostatnio się z niej śmiałam,bo za kotem goniła,kot nawet jej nie zauważył i dalej sobie spokojnie szedł.Zatrzymała się metr za nim zdziwiona i szła też wolno jak on w odstępie.Gdy w końcu się skapną,odwrócił w jej stronę i prychnął a ona aż odskoczyła.Kot odbiegł a ona za nim,a jak się tylko obracał,bo mu chyba się nie chciało uciekać,to ta stawała i odwracała łeb jakby go nie widziała-zamydlaczka jedna :) Tak więc moja odważna ,jak cosik ucieka,jak się stawia to ślepnie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Niezłe tam towarzystwo macie,u nas tylko dziki,zające i lisy ;)

Moja często goni za zajęcami na wieczornym spacerku,ale to ślepe jest,jak tylko w las wleci zajoc to już bezpieczny,a ruda wraca z powrotem-sama rezygnuje :)

Ostatnio się z niej śmiałam,bo za kotem goniła,kot nawet jej nie zauważył i dalej sobie spokojnie szedł.Zatrzymała się metr za nim zdziwiona i szła też wolno jak on w odstępie.Gdy w końcu się skapną,odwrócił w jej stronę i prychnął a ona aż odskoczyła.Kot odbiegł a ona za nim,a jak się tylko obracał,bo mu chyba się nie chciało uciekać,to ta stawała i odwracała łeb jakby go nie widziała-zamydlaczka jedna :) Tak więc moja odważna ,jak cosik ucieka,jak się stawia to ślepnie :D[/QUOTE]

:lol::lol: to kot też był ślepy hahaha


no u nas jest inaczej... Yana chciała kiedyś kota powąchac, kot ja pacnął łapą, krew się z fafla polała, ale Yanę tak to wkurzyło, że miała chęc kotka zmordować, trzeba było go ratować :razz:
Jak już za jakimś zwierzem pogonią to trudno je odwołać, Mela tak za łosiami pogoniła, że moj mąż stracił ją z oczu... na szczęście wróciła. O dziwo Yana tym razem dala się odwołać.
Ale kiedyś mój mąż poszedł tylko z Yaną na spacer i wrócił wkurzony, bo jak spuścił ją ze smyczy, to ona wywąchała sarny w zaroślach i zaczeła je gonić, sarny zaczeły biegac w różnych kierunkach, żeby zgubic psa, Yana próbowała je złapac, a mój mąz próbował złapać Yanę... i tak sobie biegali po łąkach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']:lol::lol: to kot też był ślepy hahaha


no u nas jest inaczej... Yana chciała kiedyś kota powąchac, kot ja pacnął łapą, krew się z fafla polała, ale Yanę tak to wkurzyło, że miała chęc kotka zmordować, trzeba było go ratować :razz:
Jak już za jakimś zwierzem pogonią to trudno je odwołać, Mela tak za łosiami pogoniła, że moj mąż stracił ją z oczu... na szczęście wróciła. O dziwo Yana tym razem dala się odwołać.
Ale kiedyś mój mąż poszedł tylko z Yaną na spacer i wrócił wkurzony, bo jak spuścił ją ze smyczy, to ona wywąchała sarny w zaroślach i zaczeła je gonić, sarny zaczeły biegac w różnych kierunkach, żeby zgubic psa, Yana próbowała je złapac, a mój mąz próbował złapać Yanę... i tak sobie biegali po łąkach :evil_lol:[/QUOTE]

A ja dziś po raz pierwszy w lesie spotkałam dwie sarny,przeleciały przez ścieżkę i poleciały w las.Nikita pogoniła,ale po 30 metrach już zgubiła,choć las był rzadki i nawet ja je jeszcze widziałam,a ze ścieżki się nie ruszyłam,minutę później pokicał zając,którego poczuła,ale nawet nie zauważyła.Ślepota jedna z tego mojego rudzielca jak nic :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Don_Vito']Madzia, bo boksery to wbrew wszystkiemu psy bardzo lubiące gonić przeróżne istoty! :roll: Vito uwielbia gonić dziki! :loveu: Ehh, ale jak wszyscy wiemy, że łoś nieco większy to można stwierdzić ... BOKSER TO PIES NA ŁOSIE! :loveu:[/QUOTE]

tiaaaa... na łosie i inną dziczyznę :-) czas zapisac się do kółka łowieckiego ;-)
oczywiście żartuję, bo jestem przeciwniczką myslistwa

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

witamy :-) pogoda za oknem rzeczywiście nie nastraja optymistycznie... już chyba wolałam snieżna zimę...

a poniżej fotki sprzed półtora tygodnia, szalejąca po lesie Yana :-) dzisiaj po sniegu nei zostało sladu

[IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/14209_509217185796291_540462237_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...