Jump to content
Dogomania

XVIII Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych ( 31.05.2009


Guest Lotty

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']563 psy na całej wystawie :lol: tak skromnie :lol:
[SIZE=1]Uff, jesteśmy na spisie, [B]wszystko gra[/B] :)[/SIZE][/quote]

nie wszystko bo ma padać :placz: ale to już chyba tradycja dla Krosna :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Zadaszenie jest nad trybunami przy stadionie.

Nie narzekajcie - w ubiegłym roku padało tylko 5 minut przed rozpoczęciem ocen na ringach i wszyscy z pieskami zmieścili się pod dachem! Później już było tylko cieplutko, a nawet gorąco!

Wszystkim wystawiającym życzę sukcesów! Może uda mi się przyjechać towarzysko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Ależ nikt nie narzeka, zawsze to jakaś atrakcja :evil_lol:[/quote]

Niezapomniana atrakcja - na niewielkich trybunach zmieścili się wszyscy (no poza ON), w tym ja z TŻ dwoma kaukazami i jednym jużakiem. Dawno w takim tłumie z psami nie czekałam, a organizatorzy aby nikt nie był mokry przesunęli początek oceny o kilka minut - do czasu zakończenia tej mini ulewy.

Bardzo lubię atmosferę wystaw w Krośnie, jak się uda to przyjadę pokibicować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']nie wszystko bo ma padać :placz: ale to już chyba tradycja dla Krosna :cool3:[/quote]

No nie :placz: a ja jadę z trzema ozdóbkami... :-(
A pamięta ktoś czy tam są jakieś łazienki z dostępem do prądu? Bo ja mam czarną dziure w pamięci. A potrzebne gniazdko będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']A pamięta ktoś czy tam są jakieś łazienki z dostępem do prądu? Bo ja mam czarną dziure w pamięci. A potrzebne gniazdko będzie.[/quote]

Łazienki na pewno są jako osobny obiekt na końcu stadionu (patrząc z trybun lewy górny róg stadionu), na pewno obiekt murowany z panią "bileterką" w środku, ale jeżeli chodzi o dostęp do gniazdek to nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']Łazienki na pewno są jako osobny obiekt na końcu stadionu (patrząc z trybun lewy górny róg stadionu), na pewno obiekt murowany z panią "bileterką" w środku, ale jeżeli chodzi o dostęp do gniazdek to nie wiem.[/quote]
Dziękuję :razz: oby było gniazdko, bo to o nie sie rozchodzi.

Link to comment
Share on other sites

Pogoda była starszna :crazyeye: chyba ze trzy razy ratowałyśmy z koleżanką zestawem mega mocna suszarka + szczotka nasze psy !!! Namiotu mało nam nie zdmuchnęło razem z nami !
Na szczęście się udało i w znośnych staweczkach nasze psiaki (obydwa wystawiane przeze mnie):

Spaniel Tybetański
[SIZE=4][COLOR=red][B]ARNI Gang Cziki - V1, CWC, BOS, BOB[/B][/COLOR][/SIZE] :loveu:

Lhasa Apso
[SIZE=4][COLOR=red][B]MUNDSHAKE CARMEL - V1, CWC, BOS, BOB[/B][/COLOR][/SIZE] :loveu:

Prestiż taki, że CWC sędzina przyznawała TYLKO zwycięzcy rasy :evil_lol:
~~~~
W Leonbergerach [B]BOB[/B] dla suki wyhodowanej przez mojego wujka, Oliwii Oaza Wschodu :lol: W Mastifach Angielskich w młodzieży wyhodowana przez niego CRAZY CHERRY'S LOVE Oaza Wschodu - [B]V 1, w konk.3 , Zw.Mł.[/B] :lol:
~~~~~

Mam pare zdjęć z początkowych konkurencji finałowych, potem wstawie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...