Jump to content
Dogomania

ŚNIEG !!!!!!!!!!!


slimer

Recommended Posts

Wiesz zamówiłem sobie dziś u pana Maćka Tuszkiewicza z Wrocławia szelki ManMata dla Maksa coś takiego

http://manmatpl.republika.pl/sprzet/sled.htm

Może wiesz jak się sprawują, bo ja nie mam o tym zielonego pojęcia :roll: , chociaż koleś mi je strasznie zachwalał. I mają do mnie dojśc w połowie przyszłego tygodnia. A kupiłem dlatego ManMata, ponieważ zrobiłem małe losowanie :D :D poniedzy Rowerlandem, Polarnymi Przyjaciółmi, i właśnie ManMatem. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OOO, właśnie o takie słowa mi chodziło !!! :D :D :wink: Wielkie dzięki. A na myśli nie miałem nic złego, tak tylko chciałem zapytać użytkowników szelek. Ponieważ mojego Maksa to będą jego pierwsze, poza jednym czymś podobnym do szelek- które okazały się dużą pomyłką. Ale człowiek uczy się na własnych błędach.

Link to comment
Share on other sites

Nasz Sherwood na widok śniegu ( 1. raz w życiu go widział :) ), zaczął go bardzo łapczywie jeść :D . Po "degustacji" zaczął biegać w kółko i skakac jak szalony :). A kiedy wszedłem z nim na lód, był bardzo zaniepokojony że łapy mu się rozjeżdżają, ba nawet zaczął na mnie wyć ( nie wiedzieć czemu :D ).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

u mnie też jest śnieg :D , ale jak to na północy...nie ma go zbyt dużo :(

Wczoraj wybrałam się z Haidą na długi spacerek do lasu...wziełysmy sanki....a w lesie mnóstwo liści, które w niektórych miejscach nawet nie były dobrze pokryte śniegiem (oczywiście były też miejsca z większą ilością śniegu :D )

Szkoda tylko, że nie ma niższych temp. (jest +1). I podobno ma padać DESZCZ na Święta... :( (mam nadzieje, że to się nie sprawdzi)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...