Jump to content
Dogomania

ŚNIEG !!!!!!!!!!!


slimer

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam za oknem lekką zadymkę śnieżną. Od paru dni wszędzie jest biało :D . Mojej suni chyba śnieg się znudził bo dziś wolała siedzieć w domu. Mam nadzieję, że śnieg u nas jeszcze trochę poleży bo jest naprawdę ślicznie. Ponoć ma przyjść ocieplenie i deszcz i będzie tak samo jak u Agaci :cry: . A szkoda bo spacerki z haszczakiem po śniegu są naprawdę fajne i bardzo je lubimy. Wierzę, że prawdziwa zima jeszcze do nas zawita, może nawet na dłużej!?

Link to comment
Share on other sites

U mnie po sniegu zostalo tylko wspomnienie. Jaka jest temperatura to nie wiem,ale raczej dodatnia,bo blotko niestety nie zamarzlo. Ale okropny wiatr wieje z polnocy chociaz i tak dosc slaby w porownaniu np z wybrzezem. Przynajmniej chmur nie ma i na chodnikach jest sucho 8)

Link to comment
Share on other sites

No a u nas też troszke śniegu napadało,

mogłam się o tym przekonac na własnych posiniaczonych nogach :(

wybrałyśmy się dziś z Manu na trening (na rowerkach) a ponieważ było już ciemnawo i pełno powalonych drzew na naszej trasie! to przytrafiło mi się kilka wywrotek. :roll:

trudno zapanować nad rowerem rozpędzonym przez dwa psiaki, które w dodatku omijają każdą przeszkode niekoniecznie mnie o tym uprzedzając :evil: No i własnie obejrzałam swoje nogi, posmarowałam maścią zmienione kolorystycznie miejsca i stwierdziłam, że w Lublińcu to już nie będe ostrożna bo co mi tam kolejnych kilka fioletowych plamek na ciele :wink:

Link to comment
Share on other sites

agacia a jak ci poszły te kolokwia co tak pilnie się uczyłaś przez sobotę i niedziele ??? :D :D U mnie źle się skończyło spacerowanie z psem w niedziele bo nie zaliczyłem jednego kolosa :x Ale zupełnie się tym nie przejmuje i jutro tylko jak wróce z zajęć znowu pójdziemy na spacerek, póki jest jeszcze reszta śniegu. Aha chciałem zapytać bo chce zamówić szelki dla Maksa, a nie wiem jak długo się na nie czeka, bo chyba zamówię z www.ManMat.prv.pl , czy ktoś zamawiał z was?? i czy warto z tamtąd zamawiać ?Jak długo czekaliście ?? Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Jak mi kola poszly to jeszcze nie wiem,ale z laciny chyba dobrze,a z histologii mialam test 30 pytan i 3 opisowe i na jedno nic nie napisalam. z testu mozna 3 pkty dostac,wiec zeby miec 1 trzeba miec 10 pyt dobrze.

A co do szelek to jesli nie napiszesz maila tylko zadzwonisz do Macka to dostaniesz je szybko 8)

Link to comment
Share on other sites

Tajrago chyba sie od ciebie zaraziłem tą chorobą, bo jak dziś się obudziłem to ledwo pojechałem na zajęcia. Dobrze że nie miałem dużo zajęć bo bym nie przeżył. Teraz jadę na aspirynie i gorącej herbacie. MAKABRA :oops: :oops: Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

A słyszałem że lepszy jest 2 kace, tylko trzeba o tym pomyśleć przed imprezą. U mnie się to nie sprawdza dlatego że jak bym wiedział że aż tak się będę źle czuł na drugi dzień, to bym w ogóle nie balował :lol: :lol: . To teraz zobaczymy kogo ja obrzucę zarazkami na dogomanii, oczywiście nie specjalnie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...