Jump to content
Dogomania

Macedonia + Serbia 2 x CACIB


Juta

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ja tam zaznaczałam, żeby nocleg za 25 a maximum za 45 euro załatwiała, więc myślę, że się nie wygłupia :lol::cool3:. Czekam na odpowiedź. Oj... Ja coś czuję, że w tym domku to i jakieś "szkło" nam pęknie. Ja wprawdzie "nie drinken" ale w takiej scenerii to aż grzech :eviltong::evil_lol: więc pewnie się skuszę

Link to comment
Share on other sites

Domek to 20 euro od osoby bez względu na ilość psów. Jest to dom po części odstąpiony przez sąsiadów tej kobitki. Moja przyjaciółka mieszka kilka domów dalej :loveu:. A zorganizowała nam ten dom specjalnie, żeby psiakom było się łatwiej wybiegać, gdyż ta villa jest na wsi. Nocleg oczywiście ze śniadaniem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juta']Domek to 20 euro od osoby bez względu na ilość psów. Jest to dom po części odstąpiony przez sąsiadów tej kobitki. Moja przyjaciółka mieszka kilka domów dalej :loveu:.[/quote]
to ja poproszę spisać jakieś namiary na to miejsce :loveu:
bo wyglada rzeczywiście bajecznie, a może się kiedyś przyda na jakiś wypadzik do macedonii ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Czy byłby ktoś tak miły i dał mi linka do wystaw w Serbii? Plissss :p[/quote]

qurcze, ucięło :shake:

to jeszcze raz:
[URL="http://www.ksrs.org.yu/display/dogadjaji/index.php"]Kinološki savez Republike Srbije[/URL]

tu rozpiska wszystkich wystaw, na kalendarzu przesuwasz na miesiąc, który cię interesuje
na stronie głównej dokładniejsze info o najbliższych wystawach
[URL="http://www.ksrs.org.yu/"]Kinološki savez Republike Srbije[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

my też szczęśliwie dotarliśmy do domu :lol:
i oczywiście chwalimy się ;)
polska ekipa górą:terazpol:

jagodina:

NARIS [B]CAC CACIB BOB BOG[/B]

debiutująca za granicą [B][COLOR=magenta]YOKO[/COLOR] CAC CACIB BOB BOG III :multi::multi::multi:[/B]

kanjiza:

NARIS [B]CAC CACIB BOB[/B]
[B][COLOR=magenta]YOKO [/COLOR][COLOR=black]CAC[/COLOR][/B]

[COLOR=red][B]YOKO CHAMPION SERBII[/B] [B]!!![/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=black]serdeczne podziękowania za miłe towarzystwo :lol::lol::lol:[/COLOR]
wino jerzynowe pycha ;););)

[COLOR=red]WIELKIE GRATKI DLA WSZYSTKICH ZWYCIĘZCÓW[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jovi GRATULACJE dla twoich białasków :loveu: i wielkie dzięki za miło spędzony czas :p

Narisowej i Yoko gratulowałam ale raz jeszcze GRATULACJE :laola: i dzięki Ewuś za wszystko ;) :calus:

W wesołym "autobusie" jechała jeszcze czarna labradorka - [COLOR=navy][B]SUN IN YOURS EYES Power of Dream[/B][/COLOR], która w pierwszy dzień zdobyła [B]res.CAC[/B] i [B]res. CACIB[/B], natomiast w drugi dzień [B]CAC[/B] i [B]CACIB[/B]

[B][COLOR=red]JOY CHAMPIONEM SERBII[/COLOR] :loveu:[/B]

Dziewczyna w wieku 16 miesięcy rozpoczęła Interchampionat :multi: [SIZE=4]Gratulacje Jola dla ciebie i Joy[/SIZE] ;)


No i pochwalę się swoją bestią ;)
[COLOR=navy][B]FULL OF ENERGY Potęga Naturalności[/B][/COLOR] - [B]2 x CAC[/B] oraz [B]2 x res. CACIB[/B]
Mamy nowy championacik :cool3:

Podzękowania dla całej polskiej ekipy :p Eli i męża, Rysia, Andrzeja, Zabajki i Juty :calus:

Link to comment
Share on other sites

Witam, witam
bardzo dziekuję za miłe towarzystwo Narisowej i Jucie w tej mojej samotnej tułaczce po obcych dalekich krainach i oczywiście śpieszę się pochwalić, iż plan zrealizowałam w 110 % :
Nowofundlandka Jawa -
Serbia - CAC, CACIB, BOB, Champion Serbii,
Macedonia - CAC, CACIB, BOB, Champion Macedonii czyli
ukończony INTERCHAMPION :multi:
Jamniczka Kropka-
Serbia - CAC, CACIB, BOB, Champion Serbii,
Macedonia - CAC, CACIB, BOB, Champion Macedonii czyli
ukończony INTERCHAMPION :multi:
A te nadprogramowe 10 % to II miejsce BOG dla jamniczki :loveu:
Ale wykończona wróciłam na maxa....! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dołączam się do GRATULACJI :multi: :multi: :multi: dla całej polskiej ekipy :multi::multi:
Dziękuję bardzo Narisowej za świetny wspólny wyjazd i za miłe towarzystwo !!! GRATULACJE DLA CIEBIE I NARISA !!!
GABI - WIELKIE GRATULACJE DLA CIEBIE I FUNKI !!! :loveu: :loveu: :loveu:
Miło mi było poznać Elę, Andrzeja, Ryśka, Jovi i Zabajkę !!! Dzięki za wspólną miłą podróż !!!

GRATULUJĘ WSZYSTKIM SUKCESÓW-ZWŁASZCZA ŻE KONKURENCJA DOPISAŁA...

....Nie zdążyliśmy niestety poskładać torów i zwinąć asfaltu z autostrady ;) :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Sonja many thanks for Your help for polish people and for beautiful Dog Shows in Bitola. The organizer and climate of this show be very perfect. The judges be very perfect and professionaly for all breeds.
I hope we can see in next year!!! I be in Makedonia many times, I know Your "rakija vodka" ;) /and I have especialy "national rakija's vodka's glasses"/, Your country climate and I love Your national mentualy. I be on Makedonian's show first time and I know so I coming again! I am verry happy because I can return to Your country from many years. My small hearth's part stay for all in Makedonia.
Thank You Sonja very much for all. And tell many thanks for "our" villa's owners.

My też ucieszeni ze zwycięzstw choć nie obyło sią bez bardzo niemiłych przygód z macedońskimi i serbskimi celnikami. O mało a zostalibyśmy przed granicą obydwu krajów gdyż uznano nas za przemytników i handlarzy psami. Kosztowało mnie to sporo nerwów i "stresa miałam na maksa", ale w sumie wyjazd był bardzo udany. Jakby nie było zdobyliśmy w sumie 10 championatów, zakończylismy interchampionat i rozpoczęliśmy drugi. Wyjazd wart był więc każdych pieniędzy ;):cool3:. A konkurencja była spora i sędziowie byli dość surowi a momentami wręcz bardzo kontrowersyjni;).
Swojego czasu wraz z rodziną byliśmy stałymi bywalcami byłej Jugosławii i cieszę się bardzo, że mogłam po latach wrócić na "stare śmieci". Szkoda tylko, że tym razem w tak ubogim wydaniu :-( Żałuję, że nie miałam możliwości zajrzeć nad ulubione zakątki Adriatyku, do ukochanych Salonik i w parę innych sentymentalnych miejsc.
Zabajka, mam nadzieję, że wkrótce pooprowadzam Cię po Grecji (znam sklepik z mosiężnymi figurkami na szczęście) :cool3: i po sporej części wybrzeża Morza Adriatyckiego. Znam kilka fajnych zakątków;). Cudowne wspomnienia mam znad "palców greckich półwyspów", a zwlaszcza z tamtejszej latarni nocą.... :oops: Warto byłoby też "zajrzeć" nad wybrzeże Adriatyku. Poza tym chcę Ci koleżanko przypomnieć, że w swoim domu mam wspomniane "narodowe" rakijówki" a w "naszej" villi rakija ma się sączyć z obydwu końców beczki - na szczęście.... :razz: Tym razem sączyła się tylko z jednego ujścia więc nie mamy wyboru - musimy wrócić, na szczęście...:cool3:
Kiedy wyruszamy????

Link to comment
Share on other sites

Polska dalekobieżna "szalona" ;) ekipo : Narisowa and Company - dzięki za przemiłe towarzystwo. Cieszę się z Waszych sukcesów i gratuluję. Miło mi było Was poznać. Wasze psy są piękne. Mam nadzieję na dalsze wspólne wypady:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...