Jump to content
Dogomania

Jak to działa ?


@@@

Recommended Posts

Na jakiej zasadzie działa chondroityna i glukozamina . Nie dawno był w prasie artykół, że to największy blef ostatnich czasów . Podobno te substancje nawet nie przenikają do krwioobiegu, a co dopiero żeby działały konkretnie na stawy . Macie fachową wiedzę na ten temat ?

Link to comment
Share on other sites

Nawet jeżeli to placebo, to ja je błogosławię bo dzięki tym 'magicznym' składnikom chodzę i w sumie nie mam większych problemów ze stawami.
6 lat temu zdiagnozowano u mnie chondromalację chrząstki w prawym kolanie (II stopień, a właściwie na granicy z III), od tego czasu regularnie przyjmuję chondroitynę i glukozaminę, aktualnie chrząstka jest całkiem ładnie zabliźniona, pewnie że nigdy nie będzie to zero, ale choroba nie postępuje, a ja wymykam się kolejnym nawiedzonym doktrom spod skalpela:diabloti:
Po za tym w 100% ufałam mojemu lekarzowi, a on zalecił mi właśnie glukozaminę w dużych ilościach. Nie próbował mnie również pokroić. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

nie interesuje mnie sprawa plebeco i wiary, która pomaga .

Ponawiam pytanie :

Na jakiej zasadzie działa chondroityna i glukozamina . Nie dawno był w prasie artykół, że to największy blef ostatnich czasów . Podobno te substancje nawet nie przenikają do krwioobiegu, a co dopiero żeby działały konkretnie na stawy . Macie fachową wiedzę na ten temat ?

Link to comment
Share on other sites

Moze po prostu nie chce sie z trollem nikomu dyskutowac :roll:.
Prosze bardzo, moze troche doczytasz, w miare prostym jezykiem napisane:
[URL]http://www.**********/klubmolosa/modules.php?name=News&file=print&sid=134[/URL]
w miejsce gwiazdek wstaw molosy kropka pl.

Link to comment
Share on other sites

A google posiadasz?
[url=http://www.google.pl]Google[/url]

Tylko od razu mówię, żebyś szukał na fachowych stronach.
Jak wolisz lekturę - polecam książki traktujące o histologii, fizjologii, cytofizjologii, biochemii etc.
Jeśli nie masz dostępu do takowych - wysilę się w chwili wolnej i napiszę jak to wszystko wygląda.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='Saint']A google posiadasz?
[url=http://www.google.pl]Google[/url]

Tylko od razu mówię, żebyś szukał na fachowych stronach.
Jak wolisz lekturę - polecam książki traktujące o histologii, fizjologii, cytofizjologii, biochemii etc.
Jeśli nie masz dostępu do takowych - wysilę się w chwili wolnej i napiszę jak to wszystko wygląda.[/QUOTE]

Zastanawiam sie po te uwagi i złość ? Forum ma pomagać . Czy naprawdę od 2 lat nikt nie posiada większej wiedzy na ten temat???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...