Jump to content
Dogomania

żeby zrobić mi na złość..... SIKA....


Guest NUVA

Recommended Posts

Ludzie powinni być ponad psami?
Otóż moja Droga idź na PwP i powiedz to tym wszystkim psim nieszczęściom..
To jest efekt właśnie tego, że ludzie są ponad psami.
Matka ewolucja popełniła tylko jeden, jedyny błąd w historii dziejów życia na ziemi.
Sprawiła, że małpa zlazła z drzewa. Od tamtej pory z małpą działy się już tylko gorsze rzeczy. Wymyśliła politykę, skonstruowała broń, by wreszcie ubzdurać sobie, iż jest ponad wszystkim.


;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dyzia']Myśle,że raczej chce zwrócić na siebie uwage też tak miałam tylk w inny sposób zanosił mi zabawki pod nogi:lol:Skarć go po prostu,że źle robi lub innym sposobem tym jakim nauczyłaś go nei sikać w domu :)[/quote]


dokładnie Dyzia masz rację :lol: - powoli myślę , że damy radę

zauważyłam ,że tu na forum jak ktoś ma jakiś problem z psem to często jest to jakoś dziwnie odbierane i zakładane z góry , że psu napewno jest źle i dzieje mu się krzywda..... a przeważnie jest tak , że psu jest tak dobrze , że chce jeszcze więcej - a przecież nie można mu na wszystko pozwolić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NUVA']przeczytałam ten wątek...i cooo..... przecież to jest zupełnie inny przypadek..... moje dzieci nie są kilkumiesięczne ja nie jestem w zagrożonej ciąży.....
[.....]

problem w tym , że on chce być [B][U]ciągle[/U][/B] w centrum uwagi, jak się bawi sam to chce żeby patrzeć na niego , jak śpi to chce spać pod nogami i takie tam...... przecież nikt nie patrzy na swojego pieska 24/h...

moje pytanie to nie - jak oduczyć szczeniaka sikania w domu?? tylko - jak nauczyć go żeby sam sobą się zają chociaż przez chwilę ??? i żeby nie plątał się pod nogami , bo jak nikt na niego nie patrzy to on ze "smutku" albo " złośliwie" sika...

tak na marginesie - [B]czytałam ten wątek[/B].... [/QUOTE]
Proponuje przeczytac jeszcze raz.
Kilkakrotnie padały zalecenia aby nauczyc psa spokojnego pozostawania na swoim miejscu. Zwracano też uwage ze bezustanne nakrecenie jest szkodliwe, stresujace i moze byc przyczyną problemu.

[QUOTE]
zauważyłam ,że tu na forum jak ktoś ma jakiś problem z psem to często jest to jakoś dziwnie odbierane i zakładane z góry , że psu napewno jest źle i dzieje mu się krzywda..... a przeważnie jest tak , że psu jest tak dobrze , że chce jeszcze więcej - a przecież nie można mu na wszystko pozwolić...
[/QUOTE]
Bo to ze ktos ma problem z psem oznacza tyle ze pies ma znacznie wiekszy.
W tamtym watku napisano równiez ze sikanie w mieszkaniu nie jest objawem psiego szczescia i niepohamowanej żadzy władzy tylko dyskomfortu psychicznego.
Twój sikajacy pies zwiewa na widok Twojego wzroku i leje na własne posłanie.
Czy uwazasz ze karcenie go zwiekszy jego poczucie bezpieczenstwa i nauczy wyciszania sie?

Link to comment
Share on other sites

LUDZIE PONAD PSEM !!!! ZAWSZE !!!! MUSICIE TO ZROZUMIEĆ

nie przypisujcie mi znęcania się nad zwierzętami przez innych ludzi - to jest poprostu żałosne. NIGDZIE NIE NAPISAŁAM , ŻE BIJĘ SWOJEGO PSA i nie rzyczę sobie tego
Zwierzęta też się zagryzają i zżerają... dlaczego nikt nie mówi "o brzydkie zwierzątko -to większe zjadło mniejsze ??? nieee - to jest ok. bo tak ich natura stworzyła.....

ludzie mają rozum a zwierzęta nie i zawsze będą ponad.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NUVA']
nie przypisujcie mi znęcania się nad zwierzętami przez innych ludzi - to jest poprostu żałosne. NIGDZIE NIE NAPISAŁAM , ŻE BIJĘ SWOJEGO PSA i nie rzyczę sobie tego [/quote]
A czy ktos cos takiego sugerował?

[QUOTE]ludzie mają rozum a zwierzęta nie i zawsze będą ponad..... [/QUOTE]
Sugerujesz ze Twój pies nie ma rozumu? :evil_lol:

Zawsze ponad?
Niewiele byłby wart Twój rozum gdybys znalazła sie daleko od ciepłych kapci, telefonu, netu i lodówki. Mogłoby sie okazac ze Twój pies poradzilby sobie znacznie lepiej ze zdobyciem pozywienia i schronienia
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']
Saint psy nie bywają złośliwe, takie urocze i dobre stworzonka nie umieją postępować złośliwie! Zupełnie tak jak ja:evil_lol:[/quote]

Oj umieją umieją, zresztą nie tylko psy ;)
Choćby i słonie również ;)
Złośliwość w świecie zwierząt wcale nie jest taką abstrakcyjną cechą ;)

Link to comment
Share on other sites

puli - nie wycinaj z kontekstu moich wypowiedzi..... wracając do wątku który podsunęła mi do przeczytania inna forumowiczka........ przecież kazaliście jej się wyskrobać !!!!! bo pies leje w domu , kazaliście ryzykować [B]ŻYCIE [/B]dziecka ibiegać na spacery.... to jest chore - macie zupełnie przyćmione wartości ŻYCIE LUDZKIE czy siusianie pieska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NUVA']puli - nie wycinaj z kontekstu moich wypowiedzi..... wracając do wątku który podsunęła mi do przeczytania inna forumowiczka........ przecież kazaliście jej się wyskrobać !!!!! bo pies leje w domu , kazaliście ryzykować [B]ŻYCIE [/B]dziecka ibiegać na spacery.... to jest chore - macie zupełnie przyćmione wartości ŻYCIE LUDZKIE czy siusianie pieska[/QUOTE]
A co to ma do tematu watku?
Pies leje w domu. Zgadza sie?
Zdiagnozowano, udzielono konkretnych rad i napisano co mozna zrobic dla poprawy jego dobrostanu. Napisała to m.in osoba która jest doswiadczonym wybitnym szkoleniowcem. Zgadza sie?

No to proponuje przemyslec a nie podniecac sie radami co do cudzej ciąży.


I jeszcze jedno: nie jestem " ..ście" i odpowiadam wyłącznie za własne wypowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Muszę to płacić podatki, a nie rozumieć dlaczego niektórzy stawiają rozwrzeszczane potwory ponad psami. :diabloti:
Dla mnie w hierarchi pies jest ponad dzieckiem, psa mam i chcę mieć a dziecka nie.

Jeżeli uważasz ze Twój pies nie myśli, to nie mamy o czym rozmawiać. Całe szkolenie klikerowe opiera się na tym że pies myśli, kojarzy, kombinuje etc


Saint psy nie bywają złośliwe, takie urocze i dobre stworzonka nie umieją postępować złośliwie! Zupełnie tak jak ja:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']A czy ktos cos takiego sugerował?


Sugerujesz ze Twój pies nie ma rozumu? :evil_lol:

Zawsze ponad?
Niewiele byłby wart Twój rozum gdybys znalazła sie daleko od ciepłych kapci, telefonu, netu i lodówki. Mogłoby sie okazac ze Twój pies poradzilby sobie znacznie lepiej ze zdobyciem pozywienia i schronienia
:evil_lol:[/quote]


to się nazywa INSTYNKT

Link to comment
Share on other sites

muszę cie zmarwić ani mój ani twój nie ma rozumu......

przecież co chwile czytam : biedny piesek nie rozumie że źle zrobił niszcząc meble, sikając na dywan, drapiąc drzwi itp.

to w końcu ma rozum, ale jest głupi ??? czy nie ma rozumu bo jest zwierzęciem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NUVA']
przecież co chwile czytam : biedny piesek nie rozumie że źle zrobił niszcząc meble, sikając na dywan, drapiąc drzwi itp.

to w końcu ma rozum, ale jest głupi ??? czy nie ma rozumu bo jest zwierzęciem[/QUOTE]
A Twoje dziecko od urodzenia rozumiało ze robi źle lejac w pieluchy, niszczac zabawki, targajac ksiazki i wtykajac palce do gniazdek?
Bo moje to chyba glupie było albo bez rozumu albo z rozumem ale głupie bo musialam go wszystkiego uczyć.

:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saint']
Czyżby brakowało argumentów?
No cóż..
bywa i tak..[/QUOTE]
Przede wszystkim to brakło umiejetnosci czytania ze zrozumieniem.
Za moich czasów wymagano w szkole pisania streszczen, recenzji i takich innych pozytecznych rzeczy. Teraz sie tylko klika .
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A to anonimowe to groźba jakaś była? :evil_lol:
Anonimowa nie jestem i być nie muszę, bo nie napisałam niczego czego nie powiedziałabym w 'realu'.
Nie interesują mnie Twoje dzieci, tak jak niczyje dzieci do pedofilki mi daleko, podejrzewam że pozostałym dogomaniakom równiez. Każdy ma to co chce - psa, dzieci, rybki. Osobiście wolę psy.

O rozumie nie chce mi się dyskutować, ale cóż wielu ludzi wciąż wierzy że Ziemia jest płaska:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Przede wszystkim to brakło umiejetnosci czytania ze zrozumieniem.
Za moich czasów wymagano w szkole pisania streszczen, recenzji i takich innych pozytecznych rzeczy. Teraz sie tylko klika .
:evil_lol:[/QUOTE]

za moich czasów też wymagano takich rzeczy, oraz nikt nie klikał. :placz:


Saint wróć do szkoły jak nie wiesz:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...