Jump to content
Dogomania

York - problem


lenusia

Recommended Posts

Witam!
Mam problem z moją sunią, 11 lutego będzie miała 2 miesiące, wczoraj chyba się przejadła i troszkę wymiotowała karmą (royal),a później samą śliną. Dzisiaj od rana kompletnie NIC nie zjadła, pobawiła się troszkę a teraz śpi. Miał może ktoś podobny problem ze swoim pieskiem? Proszę o pomoc...

PS. Tekla jest u mnie od niedzieli, szybko się zaklimatyzowała. Po 20 minutach zaczęła się bawić, jadła normalnie tylko wczoraj zaczęły się te problemy, może jestem przewrażliwiona ale martwie się o nią bardzo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagódka&Uzi']To nic nowego, nie przejmowałabym się. Ale koniecznie obserwuj.
Szczeniaki ogólnie tak mają.
Mój Uzi wymiotował bez przerwy. A to zjadł zbyt łapczywie, a to zjadł paprocha z podłogi..ciągle coś z nim miałam:lol: Irokez natomiast twardo się trzyma:evil_lol:[/QUOTE]

A to im przechodzi (czy tylko szczeniaki tak mają?) czy tak przez cały czas?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roxi-malina']A to im przechodzi (czy tylko szczeniaki tak mają?) czy tak przez cały czas?[/quote]

Zwykle przechodzi, dorosły pies nie pożera już tak bezmyslnie wszystkiego z podłogi i do jest już bardziej przystosowany.
No chyba, że z natury ma delikatny żołądeczek, to wtedy przez całe życie trzeba uważać i dawac mu odpowiednie jedzienie.

Ale nie panikowałabym:lol: Nie można szczeniaka ani "zagłaskać" ani "zaniedbać". Poprostu obserwować w nietypowych sytuacjach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagódka&Uzi']Zwykle przechodzi, dorosły pies nie pożera już tak bezmyslnie wszystkiego z podłogi i do jest już bardziej przystosowany.
No chyba, że z natury ma delikatny żołądeczek, to wtedy przez całe życie trzeba uważać i dawac mu odpowiednie jedzienie.

Ale nie panikowałabym:lol: Nie można szczeniaka ani "zagłaskać" ani "zaniedbać". Poprostu obserwować w nietypowych sytuacjach.[/QUOTE]

Dzięki wielkie:loveu: bo już sie przestraszyłam że tak cały czas będzie wymiotował po jedzeniu:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...