Jump to content
Dogomania

XV Wiosenna Wystawa Psów Rasowych Nowy Dwór Mazowiecki, 04-05.04.2009r


Aurunia

Recommended Posts

Grupy FCI oceniane w niedzielę: I, III, IV, V, VIII, X

[B]Miejsce:[/B]
Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Sportowa 66
[B]Termin[/B] przyjmowania zgłoszeń:
[B]I termin – do 20.02.2009r[/B]
II termin - do 06.03.2009r. , formularzem elektronicznym do 13.03.2009r
UWAGA – TERMINY NIE BĘDĄ PRZEDŁUŻANE!


[B]Opłaty[/B]:
Wystawcy krajowi – [B]zgłoszenia i opłaty wniesione do dnia 20.02.2009 r.[/B](dotyczy wyłącznie psów zarejestrowanych w ZKwP)
- za pierwszego psa (z katalogiem) [B]70[/B] zł
- za każdego następnego (bez katalogu) [B]60 zł[/B]
- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) [B]40 zł[/B]
- weterani, rasy polskie i interchampiony (bez katalogu)- bezpłatnie - pod warunkiem wystawienia

[B]Opłaty wnoszone po 20.02.2009r[/B]. wynoszą:
- za każdego psa [B]90 zł[/B]
- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) [B]60 zł[/B]
- weterani, rasy polskie i interchampiony (bez katalogu)- bezpłatnie - pod warunkiem wystawienia

[B]Opłata na wystawie[/B]: 120 zł za każdego psa.

[B]Opara Krystyna[/B]
Yorkshire Terrier
[B]

KTO SIĘ WYBIERA?[/B] wiem że jeszcze trochę czasu ale może już ktoś wie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxzkz']Ja się wybieram pierwszy raz z yorkiem Irlandia Cud Natury wystawiam w klasie szczeniąt to nie jest moja pierwsza wystawa zaliczyłem sporo wystaw ale z owczarkami niemieckimi hodowla z Kojca Zaka.:lol:[/quote]
O to super może się poznamy ja będę z moimi dziewczynami. Zahirą Bakarat klasa młodzieży i Aurą Deliziano kl. otwarta. Może jakieś zdjęcie przed wystawą małej panienki?? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxzkz']Trochę się boję bo to jej pierwsza wystawa może pani Mariola ją wystawi.Dużo ćwiczysz z suczkami przed wystawą?[/quote]

codziennie ustawiam a chodzenie to różnie głównie uzależniam to od pogody za oknem (bo ćwiczę na dworze). Zobaczymy jak to będzie przed Zahirą debiut w przyszła niedziela do kwietnia będziemy miały czas na poprawki. Ile ma twoja mała??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roxi-malina']Ja może będe (żeby sie zoriętować bo jeszcze nigdy nie byłam a możliwe że kupie sobie jednak psa na wystawy) tylko mam takie pytanko:
Aurunia, ile kosztuje wstęp bez psa?[/quote]
To zalerzy od wystawy nie raz 7 nie raz 10 to zależy;)

Link to comment
Share on other sites

Ufff Cribiś w Nowym Dworze będzie miał swój debiut...musimy się jeszcze dużo nauczyć ale mam nadzieje, że wszystko się uda i Bisiowi się spodoba.... chociaż trochę mi go szkoda bo niestety yorkshire terriery muszą być starsznie wymęczone przed wystawą, żeby się prezentować w pełnej krasie....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A tak właściwie to jak wygląda ten ośrodek? :roll: On jest jakiś duzy i widoczny czy jakiś raczej mały? I jak daleko jest on od głównego PKP? (sorry za te pytania ale ja pierwszy raz i to sama będę w Nowym Dworze Mazowieckim i wogle pierwszy raz na wystawie i kompletnie nic nie wiem :oops: :placz:. A i o której można już tam wchodzić i o której to sie kończy? Czy można wcześniej wyjść? :roll:
A i wiecie może dokładnie ile kosztuje wejście bez psa?:roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...