Jump to content
Dogomania

Galeria Mai - złoty potwór zaprasza :)


Kaya93

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nadal każdą wizytę w schronie muszę "odchorować". Człowiekowi się niby przyzwyczja, ale jakoś nie może się pogodzić...
Cieszę się bardzo, że Majeczka już lepiej się czuje! :loveu: Ode mnie też wymiziać należycie proszę ;) Koniecznie zorganizuj jej teraz jakieś spotkanie z pozytywnym ONkiem, bo z tego co piszesz, mała mocno sytuację przeżyła...i żeby jej jakiś uraz nie został...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NUTELLASTELLA']cześć! :loveu: ja się rewanżuję. :cool3:

[URL]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/SZ72naVmDaI/AAAAAAAACBk/9MuR7GoYBEA/s640/Obraz%20003.jpg[/URL]
co za słodka, biedna minka...[/quote]

Hej:multi::loveu: dziękujemy za odwiedzinki:cool3:

[quote name='Goś']Ja nadal każdą wizytę w schronie muszę "odchorować". Człowiekowi się niby przyzwyczja, ale jakoś nie może się pogodzić...
Cieszę się bardzo, że Majeczka już lepiej się czuje! :loveu: Ode mnie też wymiziać należycie proszę ;) Koniecznie zorganizuj jej teraz jakieś spotkanie z pozytywnym ONkiem, bo z tego co piszesz, mała mocno sytuację przeżyła...i żeby jej jakiś uraz nie został...[/quote]

Hejo:loveu: wymiziana;)
Spotkanie z Onkiem :hmmmm: tak jakoś mi sie wydaje, że Onki ją nie lubią albo mamy pecha i na takie trafiamy :roll: zna 3 i tak jakoś babcia ma jedego(suka) to normalnie pozagryzały by sie :roll: drugi mieszka koło nas, własnie ten co ją ugryzł a trzeci koło drugiej babci (chyba też suka) bo jak sie zobaczyły to szkoda mówić:shake: dobrze że w pore odciągnełam Maje :roll:
[B]Izuuus - [/B]hejoo:loveu: a u nas dobrze byłam w kościele i w sklepie i kupiłam 2 pary butów :oops:. A Maja otrząsła sie z ''wypadku'' ale znów coś brzuszek ją boli:shake: wczoraj dałyśmy jej kaszanke z kluskami (pierwszy raz kaszanke) zjadła ze smakiem aż jej sie uszy trzęsły:evil_lol: ale wieczorem wszystko zwymiotowała, i biegunke ma :roll: znaczy wczoraj miała, a dziś nie może zrobic kopki:shake: tak sie przymierza przymierza już kuca ale nic nie wychodzi a w domu mi jęczy przy drzwiach żeby z nią wyjść :roll:,
Matko co ja mam z tym psem :evil_lol: to takie moje kchane 7 nieszczęście:loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Ah ta Maja coś ci ostatnio rozrabia :cool3:
O fajnie , a jakie buty ? :cool3::oops:
Nam coś się z samochodem stało i nie moge jechać do Opola na zakupy :angryy:[/quote]

No ale coż poradze :roll: Ona taka pechowa jest jak pańcia :evil_lol: oby dwie takie siroty sie dobrały :evil_lol:
Buty takie sportowe bardziej na wiosne i na lato
ja chciałam takie białe ale tacie podobały sie takie czerwone i wciskał mi je i szantażował że innych mi nie kupi to ja oczywiście sie zbuntowałam i powiedziałam ze niech kupi ja i tak nie bede w nich chodzić, ale wkońcu wpadłam na pomysł i powiedizałam mu że zgadzam sie na te czerwone i bede w nich chodzic jak mi kupi dodatkowo te białe:evil_lol: no i jak zwykle wyszło na moje:oops: w sumie to dobrze bo już nie miałam w czym chodzić 3 pary butów zniszczyłam w ciągu roku:oops:
O nie tosz to tak nie może być przecież nie zrezygnujesz z zakupów :evil_lol: ........hmmm a możeby tak autobusikiem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']No ale coż poradze :roll: Ona taka pechowa jest jak pańcia :evil_lol: oby dwie takie siroty sie dobrały :evil_lol:
Buty takie sportowe bardziej na wiosne i na lato
ja chciałam takie białe ale tacie podobały sie takie czerwone i wciskał mi je i szantażował że innych mi nie kupi to ja oczywiście sie zbuntowałam i powiedziałam ze niech kupi ja i tak nie bede w nich chodzić, ale wkońcu wpadłam na pomysł i powiedizałam mu że zgadzam sie na te czerwone i bede w nich chodzic jak mi kupi dodatkowo te białe:evil_lol: no i jak zwykle wyszło na moje:oops: w sumie to dobrze bo już nie miałam w czym chodzić 3 pary butów zniszczyłam w ciągu roku:oops:
O nie tosz to tak nie może być przecież nie zrezygnujesz z zakupów :evil_lol: ........hmmm a możeby tak autobusikiem :cool3:[/QUOTE]

Sieroty dam wam Fiodora do kompletu :evil_lol:
No to umiesz robić interesy :cool3:
Moja mama nigdy ze mna nie chce robić takich ineresów bo zawsze jest stratna na tym (; Jak mogłaś 3 pary zniszczyć :evil_lol:
Autobusem? Żartujesz nie? :cool3:
Wystarczy mi, że autobusem do sql jeżdzę :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[B]Izuuus - [/B]hej:loveu: a Fiodorka bardzo chętnie :loveu::loveu:
3 pary to dla mnie pestka uwierz :evil_lol: to że krzywo chodze i co 2 krok gleba to też sie przykłada :evil_lol: dziś sie np na spacerze z Majką wyglebałam leżałam gębą w trafie a Maja myślała, że sie chce z nią bawić i na mnie wskoczyła :evil_lol: dobrze że wszystkie zęby mam :diabloti:
ale wybredna co Ci taki biedny autobus zawinił :evil_lol: nie dość, żę Ci do szkoły podwozi to jeszcze pretensje masz :evil_lol:
[B]cockermaister[/B] - hej:multi:foty już mam ale nie mam czasu wstawiać:oops::roll: może jutro zobacze ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej :loveu:
No to faktycznie. A musiało to zabawnie wyglądać :evil_lol:
Szkoda, że Maja ci fotki nie zrobiła :evil_lol:
Ale na jej miejscu postąpiłabym niemalże? tak samo :cool3:
Ciamajda jesteś. Ja jeszcze chodzić potrafię.
Dziś za to kazali mi się zamknąć na niemiecki bo śpiewałąm 'pójdźmy wszyscy do stajenki..' ,a później moja rozmowa z pania:
J; mogę zmazać już tablice?
P; tak.
J; nie ja nie chcę. (i namalawołam na tablicy morde :cool3:)
Po czym moja koleżanka się popłakałą ze śmiechu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]Feigned- [/B]heeeej:loveu:

[B]Moniek193 [/B]- ach witaj laseczko:evil_lol::loveu: moja Ty obrażalska:eviltong::diabloti:
no to dawaj tę wieść:cool3: teraz jestem na gg to Ciebie nie ma:roll:
aa i jak tam znalazł sie portfel:cool3: ciamajdo:evil_lol:


[B]Izuuus[/B] - nie wiem jak to wyglądało bo nie widziałam :evil_lol:
ależ ja też potrafie tylko tak inaczej :diabloti:
hahaha ale wariat:evil_lol::loveu:
chyba Ci sie świeta pomyliły:diabloti: trza było zaśpiewać '' baranku Boży który gładzisz grzechy świata...'' :evil_lol:
a ja raz na hiszpańskim wziełam koledze książke i wszystkim chłopcom w tym podr dorysowywałam... ekhm :evil_lol: i stwierdzono, iż jestem nie wyżyta:oops::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Gdtybyś ty widziała co my w książkach , po książkach w zeszytach rysujemy piszemy albo o czym gadamy.
Ja mam nawet ksywke Plemniczek ale only Zarodeczek :evil_lol:
Ale jak jesteś nie wyżyta to się wyżyj dobrze ci to zrobi :evil_lol:
Przestaniesz maltretować książki innych :evil_lol:
Oj dziecko :cool3:[/quote]

No domyślam sie :evil_lol: pewnie to samo co my :diabloti:
nie no ale na mnie mówią Lenor :oops::eviltong:
ja nie wyżyta gdzie tam :evil_lol:.... dziś szczypałam koleżanke po dopie :oops: aż sie na schodach przewróciła :evil_lol: ale jej to nie przeszkadza :evil_lol: a z reszta Monike też szczypie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Gdtybyś ty widziała co my w książkach , po książkach w zeszytach rysujemy piszemy albo o czym gadamy.
Ja mam nawet ksywke Plemniczek ale only Zarodeczek :evil_lol:
Ale jak jesteś nie wyżyta to się wyżyj dobrze ci to zrobi :evil_lol:
Przestaniesz maltretować książki innych :evil_lol:
Oj dziecko :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Hej wam niewyżyte baby:evil_lol::diabloti:
a mówią że ja to jestem zboczona:evil_lol::diabloti:
my z koleżankami tylko na jednej przerwie kiedyś otworzyłyśmy burdel ale było mało chętnych wiec zamknęliśmy interes ale to pewnie nasi agenci odstraszyli klientów bo przecież my jesteśmy piękne i wszyscy na nas leca:evil_lol:
a kol tez sie po dupach szcypiemy ale to w sumie raczej jedna kol nas:evil_lol:
a zboczeni to są bardziej chłopacy od nas z klasy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A ja nie cierpię jak mnei ktoś bije po doopie albo szczypie za brzuch albo mnei łapie od tyłu :evil_lol:
Na mnie mówią też iziora - ale tylko i wyłącznie dwie osoby :evil_lol:
I w ogóle to tak jakoś ksywy nie mam żeby cała klasa tak gadała :cool3:
A ten tego.. miałam coś napisać ale ktoś na gg mi przerwał i mi się zapomniało co napisać miałąm proszę ja ciebie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej kolejna zoboczona słit babo:evil_lol::loveu:
mmm ale czekaj może dołącze do Was to sie interes rozkręci :evil_lol: a tych agentów to bym innych zatrudniła :cool1:
ja to już o chłopcach nie mówie....:evil_lol:

Izaa nie lubisz :cool3: nie wiesz co przyjemne :evil_lol:
ja ksywe mam od podstawówki tak jakoś kolega wymyślił i zostało:lol:

eee no przypomnij sobie:roll: to napewno coś ważnego było :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']A ja nie cierpię jak mnei ktoś bije po doopie albo szczypie za brzuch albo mnei łapie od tyłu :evil_lol:
Na mnie mówią też iziora - ale tylko i wyłącznie dwie osoby :evil_lol:
I w ogóle to tak jakoś ksywy nie mam żeby cała klasa tak gadała :cool3:
A ten tego.. miałam coś napisać ale ktoś na gg mi przerwał i mi się zapomniało co napisać miałąm proszę ja ciebie :evil_lol:[/quote]
No kto Ci mogl przerwac poprostu co za czlowiek:evil_lol:

:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...