Jump to content
Dogomania

Galeria Mai - złoty potwór zaprasza :)


Kaya93

Recommended Posts

[quote name='Karolina&Lucky'][FONT=Century Gothic]Hejka :razz:[/FONT][/quote]
Helo:loveu::multi:
[quote name='gosiulaa']Paulinkoo... śliczna ta twoja Majeczka :loveu: szkoda że jej na żywo nie widziałam no ale... spuźniłam się xD Śliczna:loveu::loveu:[/quote]

[quote name='gosiulaa']hahaha... widzę że Monika robi nam tutaj korki z historii hahaha xD


emmm.... czemu mi te posty jakoś tak do góry lecą?? ;> xD[/quote]

Hej:loveu: Gosiuuu:loveu:
Dziękujemy:loveu:
Ależ ja nie widze, żadnych przeszkód,:cool3: Maja bardzo lubi przyjmować gości :eviltong:
Ta :diabloti: u Moniki to już norma, całe życie mnie poucza, naucza i w ogóle:evil_lol:

[quote name='Moniek193']Ale Wy tu gadacie glupoty:shake:Sam spam:shake:(:evil_lol:)
Ja Wam powiem cos madrego:diabloti:Dzieki mojemu przygotowaniu do testow wszyscy czytajacy te galerie moga dowiedziec sie iz 1846r wybuchlo powstanie Krakowskie:loveu::multi:

To ja zmykam:evil_lol:[/quote]
Oh Ty mądra:loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://lh3.ggpht.com/_M57Fqbzg_OA/SeXz8Nx1jII/AAAAAAAABxs/f2FnwPXf1_M/s640/Obraz%20016.jpg[/URL] - Bosz, co Ty jej tu zrobiłaś, że ma taki wzrok? :evil_lol:

A wogóle to Ty się chyba nie będziesz mogła skupić na tych egzaminach... Wiesz z czyjego powodu.... :diabloti:

Pokaż Majuchę w szelkach! :mad:

A ten zegarek co mi dałaś na bazarek, to jak mam sprawdzić czy on działa, bo już nie wiem? Zdjęcia porobiłam już wszystkim rzeczom. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Helo:loveu::multi:




Hej:loveu: Gosiuuu:loveu:
Dziękujemy:loveu:
Ależ ja nie widze, żadnych przeszkód,:cool3: Maja bardzo lubi przyjmować gości :eviltong:
Ta :diabloti: u Moniki to już norma, całe życie mnie poucza, naucza i w ogóle:evil_lol:[/QUOTE]


Takk haha... Trochę daleko będę miała do Ciebie no ale... dla Majeczki się poświęce :loveu:

hahah.... ojjj Monika ty wieśniaro xD może ty nauczycielką zostaniesz :p co ty na to :evil_lol::evil_lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']:evil_lol::loveu::loveu::loveu:





Witanko:loveu: no to ba xD :evil_lol: Nieraz opędzić sie nie możemy XD:diabloti: chyba zaczne z jakimś kijem wychodzić na spacery:evil_lol:[/QUOTE]

kij by mi sie też przydał bo ta Gośka jest nieobliczalna i mnie często straszy ,więc będe sie czuła bezpiecznie xD więc jak skombinujesz tego kija to skombinuj 2 od razu xD:razz::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']kij by mi sie też przydał bo ta Gośka jest nieobliczalna i mnie często straszy ,więc będe sie czuła bezpiecznie xD więc jak skombinujesz tego kija to skombinuj 2 od razu xD:razz::evil_lol:[/QUOTE]

pffffff... że niby ja Cię srasze O.o Sory to ty się mnie boisz :diabloti: a TY Paulina dodawaj lepiej foty Maji bo już nie mam co golądać :mad::mad::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']heej wam :cool3::loveu:
jak się czujesz 2 dni przed egzaminami ? (dnia dzisiejszego nie liczę) :evil_lol:[/quote]
Hej:loveu:
A nawet nie przypominaj:roll:brzuch mnie boli, ale uczyc mi sie nie chce :evil_lol:
ale specjalnie we wtorek do sql nie ide, nie wiem czy mam sie cieszyć czy płakać :diabloti:

[quote name='psiulka'][URL]http://lh3.ggpht.com/_M57Fqbzg_OA/SeXz8Nx1jII/AAAAAAAABxs/f2FnwPXf1_M/s640/Obraz%20016.jpg[/URL] - Bosz, co Ty jej tu zrobiłaś, że ma taki wzrok? :evil_lol:

A wogóle to Ty się chyba nie będziesz mogła skupić na tych egzaminach... Wiesz z czyjego powodu.... :diabloti:

Pokaż Majuchę w szelkach! :mad:

A ten zegarek co mi dałaś na bazarek, to jak mam sprawdzić czy on działa, bo już nie wiem? Zdjęcia porobiłam już wszystkim rzeczom. :loveu:[/quote]

Że niby ja jej coś robie:evil_lol: dobrze, że nie widziałaś w jakim ja stanie byłam:diabloti:
Gwarantuje, że na egazminach, nic nie jest w stanie mnie rozproszyć:eviltong: a poza tym będzie to coś siedziało za mna i nie bede tego czegoś widzeć:multi:
a tak w ogole to nie wiem o co Ci chodzi xD

dodam zdjęcia, Majuchny w szeleczkach jak zrobie:eviltong:

A niby skąd mam wiedzieć jak to sie sprawdza:oops:kombinuj dziewczyno niech Twe lęki przeminą tra tatata - czy jakos tak :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiulaa']Takk haha... Trochę daleko będę miała do Ciebie no ale... dla Majeczki się poświęce :loveu:

hahah.... ojjj Monika ty wieśniaro xD może ty nauczycielką zostaniesz :p co ty na to :evil_lol::evil_lol: :loveu:[/quote]

No ja myśle:loveu:
a tak w ogóle kiedy będziecie w schornisku
:razz:

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']kij by mi sie też przydał bo ta Gośka jest nieobliczalna i mnie często straszy ,więc będe sie czuła bezpiecznie xD więc jak skombinujesz tego kija to skombinuj 2 od razu xD:razz::evil_lol:[/quote]

Ok nie ma sprawy xD Ty na Gosie a ja na Monike xD
Biedne te Pauliny biedne :evil_lol:

[quote name='gosiulaa']pffffff... że niby ja Cię srasze O.o Sory to ty się mnie boisz :diabloti: a TY Paulina dodawaj lepiej foty Maji bo już nie mam co golądać :mad::mad::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]

Może jutro cos dam:cool3: bo dzis nie dam rady juz leci ''teraz albo nigdy'' wiec przykro mi:eviltong:

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']Troszkę was pomęcze i przypomne egzaminki egzaminki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :diabloti: dobrze że, mam je za rok xD[/quote]

Juz sie nie musisz tak chwialić więęęęsz xD za rok ja Cie podręcze:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Hej Pierd.linko (bo się gwiazdeczki zrobiły jak była pełna nazwa) :loveu:

966 - chrzest polski :evil_lol:[/quote]

O czytałaś moje komentarze, na FBL:evil_lol:
Nie rozumiem dlaczego :roll: Ci te gwaizdeczki wyskoczyły:diabloti:
Tak 666 xD

Hejlo:loveu: plem.iczku

[quote name='Mqrtynq']Hej :multi:
Co tam ? :razz:[/quote]

Hejka:multi:
A nic Maja śpi na fotelu a ja magnez połykam:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']
Że niby ja jej coś robie:evil_lol: dobrze, że nie widziałaś w jakim ja stanie byłam:diabloti:
Gwarantuje, że na egazminach, nic nie jest w stanie mnie rozproszyć:eviltong: a poza tym będzie to coś siedziało za mna i nie bede tego czegoś widzeć:multi:
a tak w ogole to nie wiem o co Ci chodzi xD

dodam zdjęcia, Majuchny w szeleczkach jak zrobie:eviltong:

A niby skąd mam wiedzieć jak to sie sprawdza:oops:kombinuj dziewczyno niech Twe lęki przeminą tra tatata - czy jakos tak :evil_lol:[/quote]

Haha, chciałabym to widzieć. :diabloti:
A ja jestem pewna, że coś lub ktoś Cię rozproszy i dostaniesz z tego powodu mniej punktów, niż byś chciała. :evil_lol:
To weź sie dowiedz, bo jest większe prawdopodobieństwo, że ktoś kupi chodzący zegarek, niż niechodzący. :evil_lol:

[SIZE=3][B]I zapraszam na Lolusiowy bazarek[/B] :multi:: [/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-szelki-smycz-rogz-inne-na-lolusia-ze-zlamanym-kregoslupem-do-3-05-a-136053/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']No ja myśle:loveu:
a tak w ogóle kiedy będziecie w schornisku
:razz:



Ok nie ma sprawy xD Ty na Gosie a ja na Monike xD
Biedne te Pauliny biedne :evil_lol:



Może jutro cos dam:cool3: bo dzis nie dam rady juz leci ''teraz albo nigdy'' wiec przykro mi:eviltong:



Juz sie nie musisz tak chwialić więęęęsz xD za rok ja Cie podręcze:evil_lol:[/QUOTE]

my w schronisku będziemy dopiero w czwartek :placz::placz::placz::placz::placz::placz::loveu::loveu::loveu: a wy ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Hej cioty hej:diabloti:
Juz nie powiem na kogo tu trza kija brac :mad:Pauliny biedne tak nie wiem z ktorej strony:mad:Nastepnym razem do schronu to 100m kija na Was wezme:mad:
Ot co!!











:[/QUOTE]
dobra przynieś tego 100m kija xD chce to widzieć :evil_lol::lol::lol::lol: ja też przyniose ale 2cm patyka i co ty na to ??xD:mad::mad::mad::mad::mad::cool1::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Hej cioty hej:diabloti:
Juz nie powiem na kogo tu trza kija brac :mad:Pauliny biedne tak nie wiem z ktorej strony:mad:Nastepnym razem do schronu to 100m kija na Was wezme:mad:
Ot co!![/QUOTE]

:diabloti::diabloti: Tak się składa Monika że jestem skłonna Ci pomóc :cool1: Gdyż na mnie też coś się szykuje :angryy: Załatwie metrowy pręt myślę że styknie xD Ojjjj... będzie bicie :cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']znowu sie wyminiemy :-( najwyżej trzeba będzie sie na polko zgadać chociaż pewnie nie chcecie sie ze mną błaźnić:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/QUOTE]

No właśnie xD na polko trzeba się zgadać gdyż... :razz: ja i Paulina będziemy jeździć tylko w czwartki teraz bo inaczej nam nie pasuje :placz: chyba że w którąś sobotke :diabloti:??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']O to milo z Twojej strony:evil_lol:

:diabloti::diabloti:
Mi sobotka nawet ta pasi bo bedziemy w schronie z rańca:evil_lol::diabloti:[/QUOTE]

ja też chce do schroniska w sobote ,albo najlepiej we wszystkie dni tygodnia bo jakieś niewyżyte dziecko ze mnie xDxD:loveu::loveu::loveu::loveu::diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiulaa']:diabloti::diabloti: Tak się składa Monika że jestem skłonna Ci pomóc :cool1: Gdyż na mnie też coś się szykuje :angryy: Załatwie metrowy pręt myślę że styknie xD Ojjjj... będzie bicie :cool3::cool3:[/quote]
O to milo z Twojej strony:evil_lol:

:diabloti::diabloti:
Mi sobotka nawet ta pasi bo bedziemy w schronie z rańca:evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']O to milo z Twojej strony:evil_lol:

:diabloti::diabloti:
Mi sobotka nawet ta pasi bo bedziemy w schronie z rańca:evil_lol::diabloti:[/QUOTE]

heh no to by było spoko tylko że.... xD my już na czwartek zapisane :razz: ale najwyżej w inną sobótkę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Plany sie zmieniły i nie w piatek tylko w sobote będziemy :eviltong:



I czego kłamiesz w sobote kochana będziemy w sobote xD



Chyba nie dane jest nam sie spotkać:evil_lol:
Polko jest git xD a my błaźnić sie lubimy oj bardzo lubimy xD:multi:[/QUOTE]

:lol::lol: chyba jednak tylko polko nam zostało xDxDxD no to skoro lubicie sie błaźnić to będziecie na to skazane:lol::lol::lol::lol::lol::lol::p:p:p:p:p:cool1::razz::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::klacz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...