Jump to content
Dogomania

Galeria Mai - złoty potwór zaprasza :)


Kaya93

Recommended Posts

[quote name='Moniek193']Hej cioty hej:diabloti:
Juz nie powiem na kogo tu trza kija brac :mad:Pauliny biedne tak nie wiem z ktorej strony:mad:Nastepnym razem do schronu to 100m kija na Was wezme:mad:
Ot co!!





Hejo bobku:loveu::evil_lol:
Że co niby Pauline nie biedne:mad::diabloti:
Chce zobaczyć tego 100m kija :eviltong::evil_lol:

[quote name='psiulka']Haha, chciałabym to widzieć. :diabloti:
A ja jestem pewna, że coś lub ktoś Cię rozproszy i dostaniesz z tego powodu mniej punktów, niż byś chciała. :evil_lol:
To weź sie dowiedz, bo jest większe prawdopodobieństwo, że ktoś kupi chodzący zegarek, niż niechodzący. :evil_lol:

[SIZE=3][B]I zapraszam na Lolusiowy bazarek[/B] :multi:: [/SIZE]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-szelki-smycz-rogz-inne-na-lolusia-ze-zlamanym-kregoslupem-do-3-05-a-136053/[/URL][/quote]
To sie nagram special for ju:eviltong:
a poza tym już mniej pkt niz ja dostane to tylko chuck norris potrafi xD:evil_lol:
No to se wsadzi baterie co za problem XD
Super Lolusiowy bazarek:loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']my w schronisku będziemy dopiero w czwartek :placz::placz::placz::placz::placz::placz::loveu::loveu::loveu: a wy ??[/quote]
Plany sie zmieniły i nie w piatek tylko w sobote będziemy :eviltong:


[quote name='psiulka']My w piątek jak coś. :razz:[/quote]
I czego kłamiesz w sobote kochana będziemy w sobote xD

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']znowu sie wyminiemy :-( najwyżej trzeba będzie sie na polko zgadać chociaż pewnie nie chcecie sie ze mną błaźnić:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/quote]

Chyba nie dane jest nam sie spotkać:evil_lol:
Polko jest git xD a my błaźnić sie lubimy oj bardzo lubimy xD:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']WItamy:loveu:
Dziękujemy:loveu:
Już do Was lecimy:multi:;)

Ciekawe czy można jakieś noclegi w shcornisku wynająć:evil_lol: chętnie bym skorzystała:multi: Ty pewnie też, ale odrazu zajmuje sobie Nuczusia, mego najpiękniejszego:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

noclegi w schronisku :loveu::loveu::loveu::loveu: to wtedy to byłby mój 2 dom xDxDxD ja bym z tamtad nie wyszła :D:D:D spałabym z suzi :loveu::loveu::loveu::loveu::iloveyou::iloveyou::iloveyou::Dog_run::calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aria99']Śliczna sunia .

Pozdrawiamy gorąco i zapraszamy do nas :p

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f626/aria-end-binka-133830/[/URL][/quote]

WItamy:loveu:
Dziękujemy:loveu:
Już do Was lecimy:multi:;)
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']ja też chce do schroniska w sobote ,albo najlepiej we wszystkie dni tygodnia bo jakieś niewyżyte dziecko ze mnie xDxD:loveu::loveu::loveu::loveu::diabloti: :evil_lol:[/quote]
Ciekawe czy można jakieś noclegi w shcornisku wynająć:evil_lol: chętnie bym skorzystała:multi: Ty pewnie też, ale odrazu zajmuje sobie Nuczusia, mego najpiękniejszego:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']No sama mówisz, że plany się zmieniły, więc nie mów, że ja kłamię. :mad:

Idź się schowaj, bierzmowana :evil_lol:

Nuczusia? ;o Któż to?[/quote]
Dobra dobra wyrodny chrześcijaninie xD:evil_lol:
Zrobiłam Ci zdjęcia w szeleczkach xD:loveu:

Nie wiesz Kto to Nuczuś!:mad:Wstyd! Taki naj naj naj:loveu:

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_M57Fqbzg_OA/Sdz99EgGy3I/AAAAAAAABbs/pRY541ARERw/s640/Obraz%20022.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Ciekawe czy można jakieś noclegi w shcornisku wynająć:evil_lol: chętnie bym skorzystała:multi: Ty pewnie też, ale odrazu zajmuje sobie Nuczusia, mego najpiękniejszego:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

o nieee.... Nuczuś jest mójjjj! ja go biorę :loveu::loveu::loveu: ja chcę go adoptować! chociaż bezskutecznie ale chce...:evil_lol: muszę namawiać mame aż się zgodzi!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiulaa'][URL]http://lh3.ggpht.com/_M57Fqbzg_OA/Sdz99EgGy3I/AAAAAAAABbs/pRY541ARERw/s640/Obraz%20022.jpg[/URL]

Bosszzzz Nuczik kochanie... jakiś ty śliczny O.o:loveu::loveu::loveu::loveu: ale Cię wyprzytulam w czwartek :D żyć Ci nie dam chyba...!!:loveu::loveu:[/quote]
A ja w sobote xD:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']heej :loveu:
nie no, wy to zawsze musicie przegadać nie wiadomo ile :evil_lol:
kto to ten Wnuczuś czy tam Nuczuś?
ślitaśny :loveu:[/QUOTE]

a więc to jest bardzo wspaniały pieseczek :loveu::loveu:

Jest taki słodki, taki kochany
Chyba przez wszystkich jest uwielbiany :loveu:
Jest on śliczniutki, taki malutki
A przy tym bardzo wesolutki :evil_lol:
Ja tak go kocham... tak go miłuję xD
I gdy go widzę to się raduję :loveu:
Bo to jest pies co kochać potrafi
Lepiej niż ksiądz w niejednej parafii <hahaha>:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Boshe wybaczcie posty poprzeskakiwały i sie pogubiłam:diabloti:
Feigned- hej:loveu: to nie ja tylko te wszystkie flondry:evil_lol: tylko by gadały a uczyć sie to nie ma komu xD:diabloti:[/QUOTE]

Właśnie że się uczę... -.-" już cały dzień :-( tylko że coś mi nie chce to do łba wejść xD:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...