Jump to content
Dogomania

ANDY Black Fire ! - galeria ;)


Ania :)

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wiesz :razz: Lepsze takie towarzystwo niż żadne :diabloti:
W zasadzie to ja za goldenką nie przepadam. Całkowicie nie dla mnie charakter psa :roll: Jest spokojna, podejdzie do kogoś to usiądzie i może być głaskana godzinami, taki pies bez charakteru jak dla mnie :evil_lol: Andy fakt, jest spokojny jak na labradora, ale nie tak jak ona, z nim można się pobawić, pobiegać, powygłupiać :D haha a co najważniejsze dzielnie pilnuje domu :diabloti: Jak ktoś idzie ulicą, lub jest za bramą to szczeka i "pilnuje" :D Ale każdego na podwórko wpuści, nie raz lekko obszczeka i to wszystko ^^
Oczywiście, żeby nikt nie myślał, że Andy jest jako pies stróżujący - nie, nie ;) po prostu się śmieję z jego "obrony" :evil_lol::evil_lol:
Ale teraz wiem, że ani charakter goldena, ani labradora nie jest dla mnie ;) W przyszłości na pewno z innej grupy psa będę miała. :) A gdy kupowaliśmy Andego, to ja nie miałam nic do gadania, bo wtedy miałam 11 lat i mama decydowała a wtedy nie miałam jeszcze takiej wiedzy na temat psów jak teraz, choć się od zawsze nimi interesowałam :)
ale się rozpisałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='netheter']Ania, mam dokładnie to samo. :) Goldeny mi kompletnie nie odpowiadają, i mimo, że laby lepsze, to wiem, że to też nie to :)
A w przyszlosci jaki pies cię kusi?[/QUOTE]
Już od jakiegoś roku zaczęłam czytać i przeglądać fora o staffikach :loveu: Bardzo mnie zainteresowała ta rasa ;) Ale z drugiej strony coś mnie ciagnie do molosów.. A z molosem (dogiem niemieckim) mam do czynienia bardzo często, bo ciocia ma no i też przeglądam forum :) Jeszcze dobrych pare lat minie zanim kupie sobie psa, więc będę miała czas na wybranie tej odpowiedniej rasy, choć skłaniam się bardziej ku staffikowi ;)
[quote name='przeszlus'][URL]http://i28.tinypic.com/2gxfz1k.jpg[/URL]
Pięknie ;) Ja też wole charakterne psy dlatego husky :p
Ja sięwtrącę i powiem że husky(dalej) i malamut

zapraszamy do nas[/QUOTE]
Podobają mi się bardzo husky, czy malamuty a już w szczególności Akity, ale wiem, że to pies nie dla mnie :)

Link to comment
Share on other sites

Witamy!

Tym razem powracam na stałe XD Odwiedzę tylko znajomych i uzupełnię galerię Fudzia. [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Za jakąś godzinkę powinny być parę zdjęć z ostatnich kilku dni [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]

O, Andy :*

Link to comment
Share on other sites

Więc tez terriery :lol:
Staffiki dla mnie ciut za małe, jeśli chodzi o ten typ psa, wolalabym asty.. ale te male popierdólki też coś w sobie mają.
Molosy.. ciekawa sprawa, ale troche przerażaja mnie ich biodra [dysplazje] i wielkość - tj. wiązace sie z tym problemy..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czasowa']Witamy!

Tym razem powracam na stałe XD Odwiedzę tylko znajomych i uzupełnię galerię Fudzia. [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Za jakąś godzinkę powinny być parę zdjęć z ostatnich kilku dni [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]

O, Andy :*[/QUOTE]
Witamy ;*
[quote name='netheter']Więc tez terriery :lol:
Staffiki dla mnie ciut za małe, jeśli chodzi o ten typ psa, wolalabym asty.. ale te male popierdólki też coś w sobie mają.
Molosy.. ciekawa sprawa, ale troche przerażaja mnie ich biodra [dysplazje] i wielkość - tj. wiązace sie z tym problemy..[/QUOTE]
Też terriery, a konkretnie które ? :)
A mnie bardziej urzekły staffiki niż asty, choć obie rasy bardzo mi się podobają ;)
Wiesz.. jeśli chodzi o dysplazje to labki też bardzo czesto ją mają .. Ale uważam, że jeśli się weźmie z odpowiedniego skojarzenia (przepadani rodzice) szczeniaka i później odpowiednio dba o psa to jest mała szansa na dysplazje :) No i właśnie tu jest następny problem - wielkość .. wiem jakie to problemy są z Morganem .. W domu tak naprawdę to nie przeszkadza (bardziej mi przeszkadza jego ślinienie się :D ), ale jeśli chodzi o jakiekolwiek wyjazdy to jest 'mały' problem ..

Link to comment
Share on other sites

Tak, Polska to problem z jakimikolwiek wyjazdami. Ludzie wola wziaść do restauracji rozszczekaną wredną małą kulkę niż spokojnego molosa..

Oj terriery.. prawie wszystkie :D
Kuszą mnie norfolk albo bnorwich, szkoty, lakelandy, kerry blue, asty, bulle, welsh terriery, border terriery.. airedale. moglabym wymeiniac i wymieniac :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='netheter']Ja niby też, ale.. terriery mnie zauroczyły :D
jednak obecnie myslę bardziej w kategoriach whippet - corgi - toller xD nie wiem skąd mi sie to wzielo...[/QUOTE]
Kompletnie nie psy dla mnie :D z chartami nigdy nie miałam do czynienia, ale jakoś nie bardzo widzą mi się te psy .. corgi .. raczej też nie, bo nie lubie psów z I grupy :P tak jak i VIII grupa też nie bardzo ;)
[quote name='Minerva']Jak się rozgadałyście :D
A golden nie jest psem bez charakteru :lol: Goldenka jest już wiekowa, może dlatego? Chociaż... Może nie powinnam się wypowiadać, bo każdy broni swojej ukochanej rasy :D[/QUOTE]
Znam ją praktycznie od szczeniaka i zawsze taka była :P Może akurat ona taka jest .. choć znajomej goldenka też jest taka "przymulona" :lol: xD

Link to comment
Share on other sites

Whippety to najbardziej komunikatywne z chrtów i niesamowicie mi się podobaja [lubie szczuplutkie psy],
corgi tak, ze wzgledu na to ze to rasa wspolpracujaca z czlowiekiem, a toller.. bo sa piekne i odpowiada mi charakter. XD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Jesteś teraz u Andego? :cool3: Może wstawisz jakieś zdjęcia, napewno coś masz, a się nie chwalisz![/QUOTE]
Kochana całe wakacje tu jestem :cool3: Co jakiś czas na pare dni tylko do Kalisza wracam :eviltong: A zdjęc nie mam .. a nawet gdybym miała to tutaj ich nie wstawię, bo nie mam kabla :lol:

[quote name='netheter']Ja jestem maniaczką szczupłych psów xD
Moja Bora tez przez to wyglada, jak wyglada :D[/QUOTE]
No fakt ;)
Ale Andy w sumie też nie jest gruby .. on od małego był taki "potężniejszy" troszkę :evil_lol:

[quote name='Minerva']To może tylko moja jest taka dziwna :lol:[/QUOTE]
No może :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']To teraz mnie zasmuciłaś Aniu, pisząc, że nie masz kabla do aparatu. :shake:
Porób chociaż komórką, bo stęskniłam się za Andym. :loveu:

A co tam ciekawego u was słychać? :cool3:[/QUOTE]
Właśnie kabla do komórki nie mam .. Aparat jest już daaaawno popsuty, a lustrzanke zabrał Marek do Karpacza :lol:

U mnie wszystko w porządku jak najbardziej ;) Powoli zaczyna się wszystko układać ;)
Andy wczoraj rozwalił sobie brew :roll: Chciał chyba przecisnąć się przez siatke do jakiegoś psa i troszkę brew rozwalił sierota :shake: Na szczęście z okiem nic sobie nie zrobił .. mama szybko zainterweniowała i już dzisiaj wygląda rana o wiele lepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...