Jump to content
Dogomania

Jakie wyniki z wystawy - Poznań


Cockerek

Recommended Posts

Oto wyniki z Poznania....niestety nie ma się za bardzo czym pochwalić... :-?

ANGIELSKI PODPALANY

PSY

mlodziezy

MY SWEET PRINCE Zlota Grota - bdb I

Pośrednia

HACKER Złota Grota - dosk. CWC

otwarta

GUIDO Nerwus - dosk I, CWC

championow

HORACY znad Ciemnego Stawu - dosk I, CWC

SUKI

otwarta

ANDREA Hanga - dosk II

BUT NOT FOR ME IN SABLE Sambalu - dosk I, CWC, res CACIB

ANGIELSKI CZARNY

PSY

posrednia

HACKER Zlota Grota - dosk I

otwarta

FRODO sapere Aude - dosk II

SHOGUN Renmil - dosk I, CWC, res CACIB

uzytkowa

KENZO BAT Cockery z Kajmany - dosk I, CWC

championow

Cornbow INTERNATIONAL - dosk I, CWC

SUKI

szczeniat

BEFFY MIKKOMI Wrzeciono Czasu - nieobecna

Valotsara VANDETA - w.o. I - Najlepsze szczenie w rasie

mlodziezy

ARABELLA Royal Antidotum - dosk III (najlepsza ze stawki i gdyby nie zwiala z ringu pewnie byla by dosk I )

COBEA Cockeret - dosk I, Zw Ml

VEGA Violmar - dosk II

VICHY Violmar - nieobecna

posrednia

HANNI LOLA Zlota Grota - dosk I, CWC

otwarta

KESSI Lsniaca Gwiazda - dosk I, CWC

KISSY KIA Hetiw - dosk II

UTOPIA Uczniowski Kaprys - bdb, III

uzytkowa

BAZYLIA Cockeret - dosk,CWC

championow

Valotsara SHOCKPROOF - dosk. CWC

weteranow

BLANCA Renmil - dosk I

SELENA Dynastia Daisy - dosk II

ANGIELSKI KOLOROWY

PSY

szczeniat

YOGI ze Sztormowej - w.o.

uzytkowa

ANDRON Bleper's - dosk I, CWC, CACIB, BOB, II BOG

championow

GIPSY KING Bleper's - dosk I, CWC

TIBOR Arginina - dosk II

TIMUR Arginina - dosk III

SUKI

mlodziezy

FIFTY FIFTY Bleper's - dosk I, zw.ml, najlepszy junio w rasie

posrednia

GREAT GEORGIA vom Rauhen Holz - dosk I, CWC (ukonczony dorosly championat), CACIB

otwarta

GAFFA Galida - bdb II (niestety-uraz do stołu ciągle aktualny,sędzia uznał,że sunia za bardzo się boi....wrrr...a biegała bardzo ładnie...)

GRETA Galida - dosk I, CWC (typowana do 'czworki' o CACIB)

championow

FANTAZJA Galida - dosk I, CWC

INGRIDS'S ETIENNE of Classic Line - dosk II

ANGIELSKI ZLOTY

PSY

mlodziezy

Doubtless CONFIDE IN ME - dosk I, Zw. Ml

posrednia

HAMIZ z Wyspy Mew - bdb

NAVARRO Schonez - dosk,CWC

YEOMAN Blac Petrs - nieobecny

championow

IMPISH INIGO Hetiw - dosk I, CWC

SUKI

otwarta

KISS ME KELLY Hetiw - dosk,CWC

championow

GRACJA Zlota Grota - dosk I, CWC

Link to comment
Share on other sites

ARABELLA Royal Antidotum - dosk III (najlepsza ze stawki i gdyby nie zwiala z ringu pewnie byla by dosk I )

:lol: Ale bidna

UTOPIA Uczniowski Kaprys - bdb, III

To od znajomego, który trymuje mojego psa :D (a twierdził że poszło kiepsko :o )

GAFFA Galida - bdb II (niestety-uraz do stołu ciągle aktualny,sędzia uznał,że sunia za bardzo się boi....wrrr...a biegała bardzo ładnie...)

Jaka szkoda :(

Cockermanka jesteś WIELKA!!! Dzięki bardzo. Ja na wystawie byłam ale latałam od ringu do ringu i wyników niestety nie miałam.

Też uważam że jak na wystawę o takim zasięgu, było dość mało spanieli.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, wiem, wstyd mi ogromnie :oops: :oops: :oops: Wybaczysz mi kiedyś??? Aha, no i ogromnie gratuluję wyników!!! :multi:

Oj...nie jestem taka paskudna na jaką wyglądam... :wink:

Może w przyszłym roku...?

Ehh...wyników nie ma co gratulować....tylko Timur dostał taka ocenę i lokatę jaką przewidywałam,Mała czarna Arabellcia wycięła numer pt."to ja juz sobie idę..."i czmychnęła z ringu na chwilkę - ale to wystarczyło,żeby spadła na 3 lokatę,mimo,że była najlepsza w tej stawce....i tym sposobem nie skończyła młodziezowego championatu (mam nadzieję,że do następnego sezonu wywietrzeja jej głupie pomysły z głowy).

Gaffci niestety uraz do stołu i oglądania zębów daje sie we znaki...(miała okropny ropień od wbitej drzazgi w dziąsło...).

Lecę do domku..a jutro dzień z psiakami :D

Link to comment
Share on other sites

Tak szczerze mówiąc to dawno nie byłam na międzynarodowej wystawie, a na tej co byłam nie było akurat w tym czasie spanieli, więc się nie orientuję :oops: A jest w ogóle coś takiego jak klubowa wystawa spanieli? Chętnie bym sie wybrała (tam napewno byłoby dużo cockerów :wink: )

cockermanka ja oczywiście przyłączam sie do gratulacji, według mnie to te wyniki są świetne, a jak psiaki wyrosną z uciekania to ich oceny będą napewno adekwatne do świetnego wyglądu :D (a wiem, zę są śliczne bo Gaffę i Arabellę widziałam niedawno "na żywo" :D )

Sandra & Sara

Link to comment
Share on other sites

Cockermanka, słuchaj no kochaniutka, czy ja czasem nie mam cię sfilmowanej na kamerze? Bo mieliśmy też kamerę ze sobą. Jakbyś mi odpowiedziała na pytanie które zadałam wcześniej w poście (które masz numery) to na 100% byśmy się spotkały :P Przeglądałam zdjęcia ale chyba Twoich piesków akurat nie mam (mój TZ robił zdjęcia :evil: ) Więc jak byłaś ubrana? Może cię poszukam na kasecie :P

A tak a propos, czy katalog wystawy można kupić wcześniej np. w Związku? Bo gdybym miała go wcześniej, to byłabym o wiele lepiej zorganizowana, a nie biegała jak błędna owca po ringach :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

No to po kolei - Szarciu - oczywiście są wystawy klubowe,w przyszłym sezonie znów taka wystawa będzie w Lublinie(w tym roku była w Toruniu-nie byłam).Będzie też zupełnie nowa wystawa krajowa wystawa VIII grupy we Wrocławiu w czerwcu.A najbliższa międzynarodowa to Katowice w marcu.

Cockerko - Miiałam numery ...(pamiętam końcówki...) 2?54(czarna arabellcia),..70(niebiesko-srebry Timur)..73(biało-czarna Gaffcia).A ubrana byłam w beżowe spodnie,czarny golf i czarny żakiet w cieniutkie prążki beżowe.Na nosie okulary,włosy....hmmm...raczej jasne (balayage...).Wiek...... :wink: Nasze "stanowisko" (klatka,krzesełka)było prawie przy samym wejściu na ring...

Link to comment
Share on other sites

Cockermanka :( niestety, sfilmowany jest tylko 2 sekundy Timur (a może Arabelka?) i twoje nogi :lol: . Aha, no i 2 sekundy jest jakiś psiaczek w klatce, być może to Timur bo takie kolorki. Czyli ogólnie nieciekawie sfilmowane :( Eee, następnym razem lepiej się przyszykuję.

Link to comment
Share on other sites

Niestety ale chyba Cockermanko przyniosłam Ci pecha :cry: .

Naprawdę szkoda Belci miałaby ukończony młodzieżowy championat,szkoda,że nie zawsze jest tak jak by się chciało :-? .

No coś Ty :eek: !Belcia na własnych łapkach zwiała... :-? nie miałaś z tym nic wspólnego....

A tak w ogóle, to było mi baaardzo miło,że mogłyśmy sie znów spotkać :lol:

Całe szczęście są jeszcze na wiosnę międzynarodówki - do końca maja mamy czas.... :fadein:

Ale generalnie muszę powiedzieć,że i tak było dużo lepiej niż w ubiegłym roku :D

Dwa medale są :wink:

Link to comment
Share on other sites

W przyszłym roku my na pewno jedziemy (może już jako wystawcy jeśli się doczekam drugiego psiaka :) ) Ale chciałabym też jechać na jakąś inną wystawę na początku roku. Wszystko zależy od transport.

Mam pytanie: czy jest jakiś określony czas, w którym to pies musi zebrać te trzy oceny bdb (przynajmniej) żeby mógł... no właśnie a co on w ogóle może jak już uzbiera te oceny??? :oops: Cosik mi się zapomniało :oops: a leń ze mnie i nie chce mi sie szukać :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie: czy jest jakiś określony czas, w którym to pies musi zebrać te trzy oceny bdb (przynajmniej) żeby mógł... no właśnie a co on w ogóle może jak już uzbiera te oceny???:

Tytuł „Młodzieżowego Championa Polski” może być przyznany na podstawie 3-krotnie uzyskanego tytułu Zwycięzcy Młodzieży, od 3 różnych sędziów na wystawach, w tym co najmniej jednej wystawie klubowej lub międzynarodowej, bez określonego przedziału czasu.

Ale musi być to pies z klasy młodzieży czyli do 18 miesięcy,no i zwycięzcą musi być pies z oceną doskonałą lokatą I :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Popatrzcie na tą pieknosć:

jak dla mnie to powinien on zgarnąć BIS-a ;)

To zdjęcie jest chyba za duże bo nie chce się ładować :-? .

Ale jest naprawdę bardzo dużo psów które są przepiękne i od razu dostaje się kompleksu niższości :D :P :D .

http://www.philmaris.ru/eng/frompm.htm

http://www.aones.com/cockers/hansi.htm

http://www.charbonnelcockers.co.uk/ to prosze wejść w Overseas

http://www.cockers.cz/chov/rodokmeny/quettadene_once_more.htm

http://www.cocker.cz/blackpetrs/psi/Gino/gino.htm

No ale wymieniać tak mozna w nieskończoność........... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tytuł „Młodzieżowego Championa Polski” może być przyznany na podstawie 3-krotnie uzyskanego tytułu Zwycięzcy Młodzieży, od 3 różnych sędziów na wystawach, w tym co najmniej jednej wystawie klubowej lub międzynarodowej, bez określonego przedziału czasu.

Ale musi być to pies z klasy młodzieży czyli do 18 miesięcy,no i zwycięzcą musi być pies z oceną doskonałą lokatą I :wink: .

No tak, ale jak te trzy oceny mają się do hodwli? Tzn. Wydawania rodowodów szczeniakom... itd. Jeden facet z stwierdził że jego sunia będzie miała małe w przyszłym roku, ale nie będą one miały rodowodu, bo on ze swoją sunią nie jeździ na wystawy (sunia ma rodowód)

Link to comment
Share on other sites

No tak, ale jak te trzy oceny mają się do hodwli? Tzn. Wydawania rodowodów szczeniakom... itd. Jeden facet z stwierdził że jego sunia będzie miała małe w przyszłym roku, ale nie będą one miały rodowodu, bo on ze swoją sunią nie jeździ na wystawy (sunia ma rodowód)

Zrobienie rodowodu to raptem ze 150zł,zarejestrowanie nazwy dla hodowli nie wiem ile,zaliczenie 3 wystaw i uzyskanie bdb przy sedziowaniu oprócz klas na kolory nie jest sprawą aż tak ciężką,więc wszystko zależy od podejścia właściciela. Widać po prostu,że kupił sukę w określonym celu.........

§ 10

1. Do hodowli dopuszcza się sukę, która spełnia poniższe oraz inne, zatwierdzone przez Zarząd Główny wymogi, stanowiące załącznik (nr 10) do niniejszego regulaminu:

a) jest zarejestrowana w Związku oraz wpisana do Polskiej Księgi Rodowodowej (PKR) lub Księgi Wstępnej (KW),

b) ukończyła 18 miesięcy, z wyjątkiem ras wymienionych w § 10 ust. 2,

c) uzyskała, po ukończeniu 15 miesięcy, w dowolnej klasie, od co najmniej dwóch sędziów, trzy oceny doskonałe lub bardzo dobre, w tym jedną na wystawie międzynarodowej lub klubowej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...