Jump to content
Dogomania

Co to moze byc ?


Dorota_Fiszer

Recommended Posts

Nie wiem czy wybralam dobry dzial ?
Wczoraj rano jeden z psow mial atak wygladajacy jak padaczkowy - szczekoscisk,slinotok i paraliz miesni.Trwalo to stosunkowo dlugo,dostal leki rozkurczowe,chyba jakis antybiotyk (nie wiem dokladnie,poniewaz nie bylo mnie tam).Krew wyszla bez zarzutu (morfologia plus biochemia).
Apetyt ma,biega juz normalnie,wszystko jest ok.
Dzis drugi z psow mial taki sam atak,jedynie troche lzejszy.Podczas jedzenia wygielo go w luk,szczekoscisk i slinotok takze mialy miejsce.
Obydwa psy (wraz z inna trojka) pojechaly na wystawe,na ktora nie dotarly z powodu pierwszego ataku.Nie zbieraja swinstw,wiec nie ma opcji by cos zjadly.Zasatanawialam sie czy moze nie wdepnely w plyn z chlodnicy czy cos takiego ? Czy ktos mial podobna sytuacje ?
Chodzi mi o wchloniecie jakiejs toksyny przez opuszki ? Moze ktos ma jakis pomysl ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']
Wczoraj rano jeden z psow mial atak wygladajacy jak padaczkowy - szczekoscisk,slinotok i paraliz miesni.
Dzis drugi z psow mial taki sam atak,jedynie troche lzejszy.Podczas jedzenia wygielo go w luk,szczekoscisk i slinotok takze mialy miejsce.
Obydwa psy (wraz z inna trojka) pojechaly na wystawe,na ktora nie dotarly z powodu pierwszego ataku.quote]

Reakcja typowa po zjedzeniu jakiegoś środka toksycznego, który podrażnił układ nerwowy. Nic innego po przeczytaniu opisu nie przychodzi mi do głowy tym bardziej,że drugi pies przeszedł to samo.Może jakieś nowe środki chemiczne do sprzątania użyłaś ,bo nie chciałabym sugerować, że komuś zależało żebyś nie dotarła na wystawę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewtos']Reakcja typowa po zjedzeniu jakiegoś środka toksycznego, który podrażnił układ nerwowy. Nic innego po przeczytaniu opisu nie przychodzi mi do głowy tym bardziej,że drugi pies przeszedł to samo.Może jakieś nowe środki chemiczne do sprzątania użyłaś ,bo nie chciałabym sugerować, że komuś zależało żebyś nie dotarła na wystawę.[/quote]


Na pewno nikt im celowo nie podrzucil,takiej opcji nie ma.
Psy nie mieszkaja ze mna,a zdarzenie mialo miejsce w hotelu po nocy tam spedzonej.I tak sie zastanawiam czy moze nie polizaly np.podlogi w tym hotelu (a ktos wczesniej przeciez sprzatal pokoj) ? A wdepniecie w plame oleju ? Pamietam,ze kiedys ktos opisywal taki przypadek,ale nie dogrzebie sie teraz do tego :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...