Jump to content
Dogomania

Hodowla wybrana ! Ok, chyba jednak tak


Kisses

Recommended Posts

:placz::placz::placz:
[QUOTE]Dziś robiłam Arvi badanie USG i mam smutną wiadomość, nie jest w ciąży. Tak więc ja szczeniaków w najbliższym czasie mieć nie będę. Jedyne jak mogę pomóc to dać namiary na osoby, którym mój Gerry krył suki. W interesującym Cie terminie w dwóch miesjcach powinny być szczeniaki: [/QUOTE]


Od Devil In Disguise.


Powiedzcie mi, że w 28 dniu USG może się mylić :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Ja jak szukałam hodowli to dzwoniłam praktycznie do wszystkich znanych, polecanych i dobrych hodowli w Polsce. Ale z tych wszystkich brałam tylko pod uwagę nie liczne bo mieli albo mieli mieć szczeniaki w pasującym terminie.
Ja chciałam mieć szczeniaka jakoś teraz ale mój narzeczony chciał żeby zamieszkał z nami dopiero pod koniec wakacji. I tak go tyle męczyłam o takiego białaska więc musiałam sie do tego dostosować.:oops: Ale po tylu telefonach okazało sie że albo mają pieski do odbioru jakoś kwiecień/maj albo w ogóle. Jedynie Adoxa planowała miot który będzie do odbioru jakoś w sierpniu. Ale po telefonie do nich niestety okazało sie że są marne szanse żebyśmy sie załapali na chłopca z tego miotu a my chcieliśmy właśnie chłopaka. Więc zostały nam hodowle Canis terra, Achnamara i hodowla z Księżopola. Mi najbardziej spodobały sie szczeniaki po słodkich rodzicach: ojciec Derryl Cornus Adoxa i mama Xanabella z Księżopola. Więc że mieli jeszcze wolnego chłopca to pojechaliśmy do hodowli. I naprawdę bardzo nam sie podobało poznaliśmy rodziców i są naprawdę super :cool3: Mojemu narzeczonemu strasznie sie spodobał Derryl czyli tatuś :lol: A maluch nas tak zauroczył sobą że od razu wpłaciliśmy zaliczkę i tydzień temu odebraliśmy naszego malucha :loveu: Jest naprawdę kochany i coraz częściej nas zaskakuję. Jest po prostu niesamowity :lol: Straszny łobuziak z niego jest teraz :diabloti: Aż zaczęliśmy sobie żartować że jak taki łobuz z niego jest to czy on będzie sie nadawał w ogóle żeby na wystawy chodzić :evil_lol: Więc ogólnie i tak wyszło na moje :multi: i teraz jesteśmy szczęśliwymi "rodzicami" małego Jaspera :loveu:
Więc naprawdę bardzo polecam hodowlę Achnamara :eviltong: Tylko że z tego co wiem będą mieć dzieciaki dopiero za rok ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeden z powodów jest na poprzedniej stronie ;) I ogólnie rodzice jakoś tak...
W każdym razie - Westie były są i będą :loveu: [SIZE=1]
[COLOR=Silver]Ubolewasz nad tym[/COLOR] :razz:[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=Silver]Będę Was odwiedzać często [/COLOR][/SIZE]

A cairn z hodowli Alta Carya. Dzisiaj zarezerwowałam pieska. Pana pieska.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Jestem niepocieszona :eviltong: :eviltong:[/QUOTE]
Oj. Muszisz to jakoś przetrzymać. Bądź silna! :diabloti: Będę wpadać codziennie do Bza o ile fotki jakieś dasz. Maturzystko. My tam się martwimy, w szkole ledwo pisze, bo trzymam kciuki (pisz sobie bez kciuka...). A Ty nic :mad:

[QUOTE]Rodzice nie chcą westika? :evil_lol:[/QUOTE]
Rodzice byli mi skłonni kupic nowofulanda, jak dowiedzieli się, że Devil nie ma miotu :diabloti: A mama, ze juz sie przyzwyczaiła do swiadomości iż małe białe będzie jej latać. A tata woli cos ciemniejszego. Zresztą oni sami kazali mi dzwonic jak zobaczyli maluchy :loveu:

[QUOTE]A kiedy małego sierściucha odbierasz? [/QUOTE]
Tak sobie licze... 21.06? Jechalabym 20, ale kolega ma urodziny i mnie młotem i kowadłem ubije, jak nie przyjde :roll: Ale galeryjka pojawi się już tydzień (moze wcześniej). Bo mam już aż 4 fotki samego mojego i kilka jak są 'w kupie'. Kluseczki :loveu:

[QUOTE]Dobrze, że przynajmniej samiec :evil_lol:[/QUOTE]
Espeszyli for ju!
[SIZE=1]bo mi ktoś sunie zwędził...[/SIZE]

[QUOTE]Z Alta Carya znam jednego cairnika, małego Vito p. Evy. ;)[/QUOTE]

O. Tego Pana również gdzies widziałam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses'][B]angelus222, [/B]gratulacje :loveu:

No i cóż. Tak zakonczyły się poszukiwania psa. Oczywiście został znaleziony i dzisiaj zaklepany. Do odebrania w II połowie czerwca.
Ale nie Westie.
Cairn Terrier.[/quote]

Ja też Ci gratuluje :cool3:
Cairn Terriery to słodkie psiaki :lol: Dobrze że udało ci sie już zaklepać psiaka, sama wiem jaki jest problem znaleźć psa z dobrej hodowli :roll:
A za jakiś czas na pewno uda Ci sie znaleźć westiego i Carin będzie miał kolegę albo koleżankę do zabawy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='angelus222']Ja też Ci gratuluje :cool3:
Cairn Terriery to słodkie psiaki :lol: Dobrze że udało ci sie już zaklepać psiaka, sama wiem jaki jest problem znaleźć psa z dobrej hodowli :roll:
[B]A za jakiś czas na pewno uda Ci sie znaleźć westiego i Carin będzie miał kolegę albo koleżankę do zabawy :evil_lol:[/B][/quote]

Dzięki :loveu:

[B]Powiedz to mojej mamie[/B] :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Tak :p

[quote]Wiesz zawsze masz argument że dwa psy chowają sie lepiej niż jeden :lol: [/quote]:evilbat:
Nie wie, czy byłabym zdolna opanować aż dwa terrierki.
Ale nie wykluczam 2 psa. Jak nie teraz, to za kilka lat.
Pies zawsze będzie ;)

EDIT: I post hopną :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']dopiero weszłam...a tu takie zmiany :loveu:
cairnciaki też są świetne!! czekam więc na duuużo zdjęc :diabloti:[/quote]

A widzisz :loveu:
Duuużo zdjęć będzie już w czerwcu, przed wyprawą po szczylka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...