Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
no i ta reh.... ooooooooooooooooooooo co ja sie nasłuchałam :roll: że 4,5 mies. dziecko NIE MA PRAWA być sadzane, (no tak bo ona siedzi 23/dobe), że na brzuszku....
jak NIE LUBI NA BRZUSZKU??!! niech mi pani nie mówi że niespełna 5cio mies. dziecko panią terroryzuje :diabloti: jak takie dziecko może lubić lub nie lubić??? To Pani jest dominatorem :diabloti: i pani zarządza co dziecko lubi :diabloti::diabloti: (no więc powiedziałam Domi że ja tu rządze, a ona lubi na brzuszku i od tej pory................... nadal nie lubi :evil_lol:)
że czemu nie karmie piersią, że czemu tak późno dziecko, że może poród był źle, że że że.... w sumie nic niepokojącego nie widzi.... a ja widze :roll::roll:
no a basen nie jest żadną formą rozwojową dla dziecka to FANABERIA RODZICÓW :diabloti:
i czemu karmiłam ją- 2 godz. przed wizytą ma nie jeść.... :roll: spoko.... next time idymy o głodzie ;)

i co w związku z tą prawą stroną????
ano nic.... kłaść na brzuszek, i nie sadzać .......... 11 marca kontrola :roll:[/QUOTE]

[B]hahaha, się uśmiałam
I dlatego ponieważ ja się cieszę, że mam pediatrę w bliskiej rodzinie i oszczędzone mi zostały wszystkie choroby świata Tadeusza, jego asymetryczność, napięcie wzmożone i obniżone, złe ułożenie ciała, wywody czemu nie karmię i i że wszystko robię źle, bo jestem tylko matką :diabloti: Od powyższego mam teściową :diabloti:

[quote name='dbsst']zgrywam chojraka ale to prawda mają nakaz wpadać do mnie hah aha zastanawiam się czy nie zostawić Jaśka ze sobą mamy w sumie plac zabaw dla dzieci ha ha ha[/QUOTE]

[[B]B]wracasz do pracy, wyrodna matko? :diabloti:

a ja dziś spałam do 10.30, z krótką przerwą o 7.30 na wykopanie z sypialni Tadzia i jego ojca :evil_lol:, a zaraz wywożę młodego do babci i idziemy do kina i jestem cała podekscytowana, hahaha.

.... kiedyś chodziłam co tydzień prawie.... teraz idę drugi raz w ciągu 7 miesięcy...... :shake:

[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[quote name='Maga100'][B]


[B]idziemy do kina i jestem cała podekscytowana, hahaha.

.... kiedyś chodziłam co tydzień prawie.... teraz idę drugi raz w ciągu 7 miesięcy...... :shake:

[/B][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ze co? już nie lubisz ??? :roll::roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ze co? już nie lubisz ??? :roll::roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[B]nawet już nie wiem, czy lubię czy nie...
może się okazać, że nie będę się umiała zachowac w miejscu publicznym, że przestraszę się tłumu obych ludzi, głośnego dźwięku i ciemności, że pójdę z pielucha tetrową, do której się przytulę dla bezpieczeństwa........ tyle strasznych rzeczy mnie czeka :shake:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]nawet już nie wiem, czy lubię czy nie...
może się okazać, że nie będę się umiała zachowac w miejscu publicznym, że przestraszę się tłumu obych ludzi, głośnego dźwięku i ciemności, że pójdę z pielucha tetrową, do której się przytulę dla bezpieczeństwa........ tyle strasznych rzeczy mnie czeka :shake:[/B][/QUOTE]
Maga wybacz...


Buhahahahhaha....Wyobrazilam sobie Ciebie z ta pielucha...umarlam..hihihih

Link to comment
Share on other sites

Jedno mam pytanie , i jak Wam te lekary taki kiciory wciskają i mundralują i wymyślają , to słuchacie tak po prostu ?
bo ja to bym sobie podyskutowała , tak od serca .....

wniosek jeden , przez kilkadziesiąt lat NIC się nie zmieniło , jeśli idzie o pediatrie , nieliczni mają szczęście traiając na lekarza który lubi to co robi .... ale konowały które trafiły do służby zdrowia , bo tak wypadało .... to standard .. ehhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial]chciałabym.... ale moje fantazje aż tak rozbujane nie są .... dawno nie byłam tak rozgoryczona jak wtedy, a na hasło 11 marzec, kontrola- dostaje palpitacji serca :angryy::angryy:
[/FONT]

[FONT=Arial][B]DEBE- KROPLE HOMEOPATYCZNE DLA NIEMOWLĄT TAKŻE- [/B]

[B][SIZE=3][COLOR=Red]EUPHORBIUM [/COLOR][/SIZE][/B][URL]http://www.bangla.pl/zdrowie/przeziebienie/katar/heel-euphorbium-compositum-s-aerozol-p2082.htm[/URL][/FONT][/QUOTE]

oki dzięki czy wysłałam ci smsa czy mi sie tylko wydaje ha ha

[quote name='teqquila']Witam Was :)
czytam i az sie boje na przyszłosc tak :P[/QUOTE]
czego sie boisz będzie super :diabloti:

[quote name='Maga100'][B]



[[B]B]wracasz do pracy, wyrodna matko? :diabloti:

a ja dziś spałam do 10.30, z krótką przerwą o 7.30 na wykopanie z sypialni Tadzia i jego ojca :evil_lol:, a zaraz wywożę młodego do babci i idziemy do kina i jestem cała podekscytowana, hahaha.

.... kiedyś chodziłam co tydzień prawie.... teraz idę drugi raz w ciągu 7 miesięcy...... :shake:

[/B][/QUOTE]

tak siedzę ter
az w pracy a panowie zostali sami ale spokojnie jestem wyrodna do kwadratu - przyjedzie biedne bezbronne dziecko do przychodni za dwie godzinki :diabloti:
jak tam w świecie światowa pani :diabloti:

[quote name='Maga100'][B]nawet już nie wiem, czy lubię czy nie...
może się okazać, że nie będę się umiała zachowac w miejscu publicznym, że przestraszę się tłumu obych ludzi, głośnego dźwięku i ciemności, że pójdę z pielucha tetrową, do której się przytulę dla bezpieczeństwa........ tyle strasznych rzeczy mnie czeka :shake:[/B][/QUOTE]

jak pieluszka obśliniona :diabloti:

[quote name='agbar']Maga wybacz...


Buhahahahhaha....Wyobrazilam sobie Ciebie z ta pielucha...umarlam..hihihih[/QUOTE]
śmiej się śmiej sama jesteś na liście do.......................pieluszki :diabloti:
[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]pielucha pieluchą ....byle była czysta :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE]

ha ha a nie taka jaką Jaś zrobił przed moim wyjściem ------ zesrał się na przewijak między papmersami :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='Vectra']Jedno mam pytanie , i jak Wam te lekary taki kiciory wciskają i mundralują i wymyślają , to słuchacie tak po prostu ?
bo ja to bym sobie podyskutowała , tak od serca .....

wniosek jeden , przez kilkadziesiąt lat NIC się nie zmieniło , jeśli idzie o pediatrie , nieliczni mają szczęście traiając na lekarza który lubi to co robi .... ale konowały które trafiły do służby zdrowia , bo tak wypadało .... to standard .. ehhh[/QUOTE]

ja niby jestem z tych co potrafią powiedzieć to i owo a teraz jakoś nie mam weny nie wiem czy to hormony, czy 9 miechów ciąży i dowalania wszystkim, to w szpitalu, to w autobusie, to w sklepie zrobiło swoje. Nie mam siły nie mam chęci i czesto jest mi przykro bo dostaje się mamie ktora chciała czekała walczyła --- no cóż "problem tkwi nie w piesiach a w pani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']tak to dokładnie te krople wyrodna matko:):):)[/QUOTE]

kupię :D

[quote name='malawaszka']no to tylko się cieszyć :klacz: a oni - niech stoją :evil_lol:[/QUOTE]
oni sa chorzy i siedza mi na stołach!!! cholera chyba tak być nie powinno hahahahahaha dobrze, że im to nie przeszkadza ha ha ha ha

Link to comment
Share on other sites

co do lekarzy....w dniu wypisu pediatra powiedziała na obchodzie, że moje dziecko ma rumień i trzeba go kąpać w oilatum (czy czymś takim) - ja rumienia nie widziałam i nie widzę, za to dziecko obok na sali miało znaki rumienia i suchą skórę...
wczoraj miałam wizytę osobistego pediatry :) "CO?? JAKI RUMIEŃ??!! Tylko nie kąp w tym oilatum i czymś tam podobnym, bo to uczula dzieci. Im mniej kosmetyków tym lepiej"

Jak nic musisz zrobić dobudówkę :D na poczekalnię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']
wczoraj miałam wizytę osobistego pediatry :)

Jak nic musisz zrobić dobudówkę :D na poczekalnię[/QUOTE]

a co osobisty pediatra na katar nad ranem poleci - wystawienie Jaska na balkon nie wchodzi w rachubę szkoda mi wózka hahaha

kurde chcemy powiększyć przychodnie ale sasiedzi nie rezygnuja ze swoich lokali :shake::razz::mad: i nie ma szans żeby się wyniesli :roll:
a my nie mamy tam miejsca już :multi::multi::multi::multi:

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]Elo sis wyrodna nie lubiąca mnie coraz bardziej i bardziej :diabloti: miałam gościa i dopiero wlazłam na GG i cie nie ma :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE]

wyobraź sobie, że wróciłam do DOMU do DZIECKA do TELEWIZORA i nic nie robienia sis ktorej juz tak bardzo nie lubie, że brak mi słow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']Tylko nie kąp w tym oilatum i czymś tam podobnym, bo to uczula dzieci. [/QUOTE]

[B]wybaczcie, ale muszę się wtrącić i napisać wprost: większej bzdury w życiu nie słyszałam.
Oilatum lub emolium (jeden pies) jest własnie jedną z najlepszych rzeczy dla dzieci, i nie tylko dla dzieci zresztą, przeznaczony własnie dla skóry atopowej i i innych chorób skórnych związanych z suchością, polecany przede wszystkim dla uczuleniowców, bo jest łagodny i łagodnie natłuszczający, o czym świadczy choćby to, że po takiej kapieli dziecka nie smaruje się już niczym.
W czymś myć i kąpać i tak trzeba, a wszelkie johnsony i inne nive`e są zawierają właśnie chemię i substancje zapachowe.
Kosmetyków z serii emolium używam do swoich rąk, która są atopowe tak, że skóra mi peka do krwi. To jest jedyne, co przynosi mi ulgę. [/B]

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co ja mam świetną maść na katar tylko, ze ona jest na recepte. Plus jest taki, że posmarujesz dwa -trzy razy i jest znacznie lepiej a potem nagle przechodzi;)

Bactroban się nazywa...jest niby dla dzieci ale ja też ja stosuje...jest świetna;)

A i jeszcze pomaga mi Otrivin ale koniecznie w wersji allergy....lub Sudafed:razz:

Link to comment
Share on other sites

kolejna nie przespana noc ---------- witamy dziś kończymy 7 tydzień!!!!!!!
dziś był i katar i marud --- teraz śpi od 15 minut ciekawe jak długo.
Padam na ryj i zupełnie nie wiem czemu!!
od 01:30 do teraz maksymalne spanie 1h słownie jedna godzina pobudka na chwile lub na dwie i znowu spanie 1 godzina.
Kiedyś były imprezy w nocy teraz jest przytulanie pampersowego pogromce ------------ CIĄGLE MI SIĘ TA ZMIANA PODOBA.

w tym tygodniu to nas czeka
[url]http://babyonline.pl/kalendarz_rozwoju_dziecka.html?cac_week=8&cac_month=&cac_year=&cac_no=1[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']gratulujemy 7 tygodnia:):):)
po krople do apteki marsz[/QUOTE]

w nocy R jechał po fride - przeżywaliśmy kataklizm teraz tfu tfu jest lepiej - jest tylko niespokojny i w tym czasie przebudził się już 5 razy czyli jakby nie śpi :roll:

[quote name='malawaszka']no i to jest najważniejsze :klacz:[/QUOTE]

ha ha a no :evil_lol:
dziś udało mi się nagrać rozmowę Jana z oknem jak znajdę czas i komputer R wróci do domu wstawię cioteczką a cioteczki będą sie zachwycać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...