Jump to content
Dogomania

Wątek ADOPCYJNY psów z PRZYBORÓWKA K. POZNANIA. Potrzebne ogłoszenia!


Martali

Recommended Posts

  • Replies 779
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na forum szwajcarów zamieściłam info o tym ala entlebucherze, jeśli uda mi się to w któryś dzień podjadę do przytuliska, obfocę Go troszkę i wstawię zdjęcia w naszym "Pogotowiu Szwajcarskim". Poproszę o więcej informacji o nim. Czy w sobotę, któraś z Was dziewczyny będzie w Przytulisku gdzieś tak o 15.00 ? Mieszkam bardzo blisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viol']Na forum szwajcarów zamieściłam info o tym ala entlebucherze, jeśli uda mi się to w któryś dzień podjadę do przytuliska, obfocę Go troszkę i wstawię zdjęcia w naszym "Pogotowiu Szwajcarskim". Poproszę o więcej informacji o nim. [B]Czy w sobotę, któraś z Was dziewczyny będzie w Przytulisku gdzieś tak o 15.00 ?[/B] Mieszkam bardzo blisko.[/quote]

Może ja będę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ruszyła akcja Tesco.
5 schronisk, które otrzymają najwięcej głosów otrzymają 10% wartości sprzedanych produktów firmy Tesco i Pet Food, oraz dodatkowo od firmy Masterfood karmę o wartości 2000zł.
Bardzo proszę o pomoc w głosowaniu na [B]przytulisko w Przyborówku[/B].

Wystarczy wejść na stronę:
[URL="http://www1.tesco.pl/konkursy/schroniska/"]Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o.[/URL]
Wybrać pole:[B]
Szamotuły, Przyborówko k/Szamotuł[/B]
Podać swój e-mail i kliknąć w link aktywacyjny, który otrzymany w e-mailu zwrotnym.

Akcja trwa do 7.10.2009.

To tak niewiele a może pomóc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Moje dziecko";):[url=http://www.allegro.pl/item767104078_york_mix_terier_sznaucer_duzy_dalmatynczyk_adopc.html]York mix Terier,sznaucer duży,dalmatyńczyk ADOPC (767104078) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
robiłam,je 4 godz,3 razy z szablonu znikała moja treść myślałam,że mnie szlak trafi,więc teraz nie to "coś"przyniesie chociaż jakiś pożytek!
p.s.czy ten mały Lucky z Ruścia? dalej szuka domu,czy wzieła go ta dziewczyna co tu pisała,że to jej znajda-pies,???bo mam go cały czas na alegratce..i jak bym go ściągneła to można wstawić innego piesia:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']"Moje dziecko";):[URL="http://www.allegro.pl/item767104078_york_mix_terier_sznaucer_duzy_dalmatynczyk_adopc.html"]York mix Terier,sznaucer duży,dalmatyńczyk ADOPC (767104078) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
robiłam,je 4 godz,3 razy z szablonu znikała moja treść myślałam,że mnie szlak trafi,więc teraz nie to "coś"przyniesie chociaż jakiś pożytek!
p.s.czy ten mały Lucky z Ruścia? dalej szuka domu,czy wzieła go ta dziewczyna co tu pisała,że to jej znajda-pies,???bo mam go cały czas na alegratce..i jak bym go ściągneła to można wstawić innego piesia:razz:[/quote]

Aganela, Koziołek z Pniew znalazł już dom :multi:
Ella jest dzika, jakbyś mogła to wstaw na jej miejsce innego psiaka ;)

Link to comment
Share on other sites

w środę wstawię ok??Bo nie mam czasu,ale kurcze nie wiem czy koszty aukcji nie wzrosną...a może mogłabym,zostawić Koziołka na miejscu,myślę że jako kundelek to może mieć średnie wzięcie,najwyżej jak ktoś będzie o niego pytał,to podsuncie innego młodego pieska lub szczeniaka,bo na str,internet.widać że macie ich dużo stety:roll:
A Ella narazie nie do adopcji?Oswajacie ją??Taka słodka kruszynka wygląda..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']w środę wstawię ok??Bo nie mam czasu,ale kurcze nie wiem czy koszty aukcji nie wzrosną...a może mogłabym,zostawić Koziołka na miejscu,myślę że jako kundelek to może mieć średnie wzięcie,najwyżej jak ktoś będzie o niego pytał,to podsuncie innego młodego pieska lub szczeniaka,bo na str,internet.widać że macie ich dużo stety:roll:
A Ella narazie nie do adopcji?Oswajacie ją??Taka słodka kruszynka wygląda..[/quote]


A nie idzie edytować aukcji?
Co do Elli to nie wiem, musiałabyś popytać Weronię , wiem tylko, że w chwili obecnej nie jest do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Dogo07']To też. I to że data ost. wpisu jest dawna więc nie wiem czy w ogole tu się jeszcze ktoś pojawia.[/QUOTE]

To prawda, założycielka wątku dawno tu nie zaglądała i część psów znalazła już dom.
Dogo07 jeżeli interesuje cię los jakiegoś psa, to napisz który a ja postaram się odpowiedzieć czy ten pies jest nadal w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

ja wczoraj zrobiłam ojej.pl ;Cypiskowi,Lirze,Czarnej Krawatce,i tym 2szczeniaczkom jamnikowym nowym na stronie.Na alegratce cały czas ,,wiszą";Julia,Rambo,Lucky z Ruścia,Szafir,Niwidomy husky,Dalatynka i Foksterieri szczeniacczki,te co mają zdjęcia jeszcz z lata.Czy u was szczeniaczki tak długo w schronisku jeszcze siedzą?:shake:Bo myślałam,że one pójdą jak ,,bułeczki",zrobić szczeniaczkom jeszcze ogłoszenia?Ale ja tylko umiem operować alegratką,ojej.pl i allegro:shake:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']ja wczoraj zrobiłam ojej.pl ;Cypiskowi,Lirze,Czarnej Krawatce,i tym 2szczeniaczkom jamnikowym nowym na stronie.Na alegratce cały czas ,,wiszą";Julia,Rambo,Lucky z Ruścia,Szafir,Niwidomy husky,Dalatynka i Foksterieri szczeniacczki,te co mają zdjęcia jeszcz z lata.Czy u was szczeniaczki tak długo w schronisku jeszcze siedzą?:shake:Bo myślałam,że one pójdą jak ,,bułeczki",zrobić szczeniaczkom jeszcze ogłoszenia?Ale ja tylko umiem operować alegratką,ojej.pl i allegro:shake:...[/QUOTE]

Dziękujemy za ogłoszenia ;)
Aganela, któremu dalmatyńczykowi zrobiłaś alegratkę?
Jeżeli temu nowemu (Dino) to niech zostanie, ale jeżeli Plamce to możesz je usunąć, bo właściciel odebrał suczkę ze schroniska.
A co do szczeniaczków to "te lepsze" znajdują dom, a te gorsze zostają.
Aganela jakbyś mogła to bylibyśmy wdzięczni za ogłoszenie szczeniaków.
Ostatnio jest ich dużo, ale niestety nie wszystkie są wystawione na stronę.

Link to comment
Share on other sites

To było ogłosz.tej Plamki,no to ściągę je na weekendzie,sob lub niedz.co będe mogła to zrobię ale w tzw.łikend,bo na tyg,to bardzo nie mam czasu.A oprócz moich robi ktoś jeszcze psiakom ogłoszenia?Pasowało by więcej zaangażować,bo ja tego roczna maturzystka;)na alegratce też mam już komplet ogłoszeń,tow ięcej się nie da zrobić,na ojej.pl teraz próbuje coś wstawaić,ale jak bym chciała tak po trochu,bo jak jest wszystko,,zawalone"ogłoszenia,to myślę,że tak troszkę za dużo to też nie może być,bo się ludziom może odechcieć patrzyć nawet?

Link to comment
Share on other sites

Oprócz Ciebie to ogłoszenia robi :

- Kasimaga i Weronia zamieszczają psy na stronie schroniska
- Kasimaga zamieszcza ogłoszenia na adopcje.org
- czasami ktoś zrobi ogłoszenie na poznan.gumtree.pl
- ktoś założył schronisku konto na naszej klasie i zamieszcza zdjęcia i opisy psów
- ja umieszczam na psy.pl i w wakacje jak mam dużo czasu to również na telezoo
- czasami na alegratce fiona.xd umieszcza psiaki
- sądzę, że jeszcze zdarzają się osoby z dogomanii, które robią ogłoszenia psiakom a nic nie piszą
- jeżeli kogoś pominęłam to przepraszam

Link to comment
Share on other sites

Jeśli macie jakieś kudłacze szukające domków, to można wkleić na wątek :):
[url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-KudA-acze-w-potrzebie-aktualizacja-str-1-3[/url]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/146370-KudA-acze-w-potrzebie-aktualizacja-str-1-3"][IMG]http://images48.fotosik.pl/208/d6b1b14783078012.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...