Jump to content
Dogomania

[*][*][*] Moje ukochane dziecko [*][*][*]


akira

Recommended Posts

  • Replies 824
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Abi jest śliczna :loveu:

czasami ludzie nie chcą wziąć drugiego psa po stracie poprzedniego z tego względu że nowy psiak nigdy nie zastąpi miejsca tamtego...ale to zrozumiałe, nigdy nic nie jest w stanie zastąpić drugiego stworzenia które kochaliśmy ale to nie znaczy że nie można pokochać jeszcze raz, zupełnie inną miłością niekoniecznie słabszą
mojego poprzedniego psa musieliśmy uśpić po 14 latach bycia razem, ja się z nim wychowałam...był odkąd pamiętam bo pojawił się gdy miałam tylko 5 lat, jego odejście było szokiem bo z dnia na dzień zachorował :roll:
minęły tylko 3 dni kiedy zdecydowałam porozmawiać o psie, już konkretnym bo wiedziałam że Salsa potrzebuje domu i miłości
to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć...Salsa jest świetnym psem, kocham ją bardzo i nie wyobrażam sobie jakby miało jej nie być
ale to nie znaczy że zapomniałam o Bingu...on na zawsze zostanie w moim sercu i pamięci jako pies, który był dla mnie pierwszy, dzięki któremu pokochałam te zwierzęta
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doma0905']Wiem jak się teraz czujesz , po stracie Luci :-(

A pomysł z novym psem , jest bardzo dobry :p
novy pies pomoże Ci się pozbierać . ;)
W końcu , to będzie twój novy towarzysz .

[*] LUCI
[*]

[B]ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO BINKOWEJ GALERI .![/B][/QUOTE]
Doma możesz nie pisać że zapraszasz do galerii bo to jest że się tak wyrażę chamskie . Tu się współczuje i spiera a nie zaprasza do swoich galeri, zalezy ci tylko na dużej ilości wpisów . :roll:

Dla Lusi (*)

Link to comment
Share on other sites

Akira strasznie mi przykro :( Lusi miała wyjątkową urode i charakter co wynikało z Twoich opisów...
Dopiero dziś zobaczyłam jaka straszna tragedia się stała :placz:
Od razu przed oczami miałam ostatnie oddechy mojego psa... a tojuz prawie 4 miesiące temu :(
Wiem jak to jest ,jak boli strata, jaki jest żal że nie można pomóc... u nas zabrakło pół godziny...

Kochana trzymaj się ,sama wiem że najlepszy jest czas choć taki pusty mija powoli, wiem że pomoc innym psom daje siłe ,dobrze że jest drugie piesek daj mu tyle miłości ile zdołasz ,a Lusi patrzy na Ciebie z góry i chce żebyś była uśmiechnięta bo ona teraz jest szczęśliwa za TM choć tęski napewno. Pokaż jej że ja kochasz i właśnie dla niej przestaniesz się smucić.

Lusi
[*]
[*]
[*]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']Doma możesz nie pisać że zapraszasz do galerii bo to jest że się tak wyrażę chamskie . Tu się współczuje i spiera a nie zaprasza do swoich galeri, zalezy ci tylko na dużej ilości wpisów . :roll:

Dla Lusi (*)[/QUOTE]

Też zauważyłam to co ty Lucky. Doma najpierw piszesz, że ci przykro a potem zapraszasz do galerii. Troszkę głupie z Twojej strony.

Akira jak się czujesz? Dla Lusi[*][*]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Też zauważyłam to co ty Lucky. Doma najpierw piszesz, że ci przykro a potem zapraszasz do galerii. Troszkę głupie z Twojej strony.

Akira jak się czujesz? Dla Lusi
[*]
[*][/QUOTE]
No bo mi przykro
[*] :-(

A nie zależy mi na wpisach .
Może mnie nikt navet nie odwiedzać , jak nie chce ...

A to z galerią , pisałam wszystkim .
więc nie oskarrzajcie mnie , jak nie znacie powodu ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="#800080"][B]Mikołaja w kominie,
prezentów po szyję,
2 metry choinki,
cukierków 3 skrzynki,
przed domem bałwana,
Sylwestra do rana,
z butelką szampana,
pysznej wigilijnej kolacji
i mnóstwa atrakcji
w 2010 roku!!!
życzy
Halina
z mężem
oraz
Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.tinypic.com/fegd8j.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...