Jump to content
Dogomania

Czy wejde na wystawe z pieskiem jesli go nie wystawiam???


misti_agatka

Recommended Posts

misti_Agatko - to prawda organizatorzy nie chcą zabardzo wpuszczac tych piesków, które nie sa wystawiane i zgłoszone na wystawe... Ja jak byłam na wystwie w Krakowie (w czerwcu br.) toszłam po ubranko - kupic Deniskowi, ale wypytywali się czy mam zgłoszonego psa mam im to pokazać itp.. więc powiedziałam im, że ide po ubranko i wtedy dopiero nas wpuścili i powiedzieli, że prosze szybko wracać... - nie wiem może boja sie, ze jakies pies jest nie szczepiony itp.., ze cos zrobi nie mam pojęcia :roll:

Link to comment
Share on other sites

Temat stary jak świat.

Regulamin mówi, że wprowadzanie innych psów niż tych wystawowych jest zabronione. Organizatorzy dbaja o to zazwyczaj w godzinach rannych - nas wystawców sprawdzają dokładnie (świadectwo zdrowia + szczepienie). Potem wszystko sie rozmywa i wprowadza sie wszystkie psy i to bez sprawdzenia jakich kolwiek dokumentów. Są czasami wyjątki i organizator dba do końca o przestrzeganie regulaminu wystawy.

Waldek

Link to comment
Share on other sites

Jak byłam na wystawie w Nowym Targu(w tym roku) i nie wystawiałam Besi. To przy wejściu na teren wystawy zapytali czy wystawiam psa, ja mówię, że nie i mimo to wpuścili nas :). Może to zależy gdzie jest wystawa,jacy są organizatorzy, nie wiem :-? . Trudno powiedzieć. Ale Cola jak widze jest malutki, więc raczej Was wpuszczą :) . Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Niestety musze cię zmartwić, rozmawiałam dziś z organizatorem wystawy i powiedział, że miejscowy lekarz weterynarii nie wyraził zgody na wpuszczanie psów niezgłoszonych na wystawę, szkoda, bo ja też chciałam wziąć swoją sunię :( Także możecie próbować ale nie wiadomo czy się uda.

Link to comment
Share on other sites

Ale po co chcecie zabierać na wystawe pieski?

Przecież lepiej się ogląda gdy jest się wolnym, a organizatorzy dbaja poprostu o zdrowie i bezpieczeństwo psów wystawianych.

Każdy z wystawców musi przedstawić zaświadczenie o aktualnych szczepieniach i świadectwo zdrowia a psy nie wystawiane nie maja takich swiadectw.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

ja idę z Axelkiem.

w Poznaniu będę od soboty i nie zostawię przecież psa w hotelu :roll: tylko wezmę go ze sobą.

To nie będzie pierwsza wystawa na której Axelek będzie mi towarzyszył.

p.s. Nie wiecie przypadkiem w której hali będą yoraski?

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Każdy z wystawców musi przedstawić zaświadczenie o aktualnych szczepieniach i świadectwo zdrowia a psy nie wystawiane nie maja takich swiadectw.

Świadectwa zdrowia faktycznie nie mają, ale przecież można pokazać książeczkę zdrowia i w ten sposón udowodnić, że nasz pupil był szczepiony...

Link to comment
Share on other sites

Gosiek

Zasady sa takie, ze nie wolno wchodzić z psem na wystawe a jak Ty zrobisz to juz twoja sprawa.

bazylia

Sprawa nie kończy sie tylko na książeczce zdrowia bo oprócz niej pies wystawiany musi posiadać aktualne szczepienie przeciw wsciekliznie i zaswiadczenie od weterynarza, ze jest zdrowy wydane w ciągu ostatnich 24 godzin!

Link to comment
Share on other sites

NNikka tu się z tobą nie zgodzę zaświadczenie jest ważne 3 dni.

Gosiek jest to duża wystawa i w hali więc nie wiem czy Cię wpuszczą z małym ale próbuj, fajnie że się spotkamy jak plany mi się nie zmienią pojedziemy popatrzeć. Nie wiem w jakim pawilonie będą yorki ale będziesz się widzieć z Niką a jej przysłali potwierdzenie przyjęcia małej i tam będzie napisane.

Link to comment
Share on other sites

Gosiek my nie mamy żadnej rezerwacji jedziemy raczej pociągiem w dniu wystawy, nie lubię trasy poznańskiej :( będzie dużo yorkasków i chciałam je obejrzeć jako widz a nie jako wystawca. Wież mi że jako wystawca nie da się wszystkiego zobaczyć no i nerwy zresztą wiesz że zawsze jestem zajęta na wystawie. Przyślij mi adres mejlem to zgram płytkę ze zdjątkami i Ci wyślę nie wszystkie są na stronce.

Link to comment
Share on other sites

będzie dużo yorkasków i chciałam je obejrzeć jako widz a nie jako wystawca. Wież mi że jako wystawca nie da się wszystkiego zobaczyć no i nerwy zresztą wiesz że zawsze jestem zajęta na wystawie. Przyślij mi adres mejlem to zgram płytkę ze zdjątkami i Ci wyślę nie wszystkie są na stronce.

Domyślam się :wink: Jak wystawiasz to nie widzisz nic poza swoimi psiątkami a tak przynajmniej na spokojnie popatrzysz.

Ok. W takim razie do zobaczenia w niedzielę (jak mnie wpuszczą)

Adresik zaraz wysle i z góry DZIĘKUJĘ :P

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...