Jump to content
Dogomania

Terier Tybetański


Miernol

Recommended Posts

Witam wszystkich na wstepie chcialem zaznaczyc ze jest to moj pierwszy post na tym forum i za jakiekolwiek bledy chclaobym z gory przeprosic. Przed wczoraj zostalem dumnym posiadaczem Teriera Tybetańskiego. piesek jest Jasno kremowy z bialymi plamkami ma 8 tygodni i jest poprostu sliczny... Ale w zwiazku z tym ze jest to moj piewszy pies mialbym ogromna prosbe do wszystkich posiadaczy tej wlasnie rasy o jakies przydatne wskazowki dotyczace wychowania, zwyczajow zywieniowych i wszystkich innych potrzebnych informacji abo piesek prawidlowo sie rozwiajał. Za wszystki potencjalne odpowiedzi z góry dziekuje i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Miernol, popros moderatora o przeniesienie Twojego tematu na grupe IX ( = wyslij prywatna wiadomosc do Flaire albo Wind). Terier tybetanski nie nalezy do grupy III. Tam Cie inni posiadacze TT szybciej zauwaza. Albo zajrzyj tam sam- zdaje sie, ze jest juz nawet jeden temat o TT i dolacz sie do dyskusji.

Pozdrowienia i milego pisania na forum!

Link to comment
Share on other sites

Jestem z Rawicza w woj. wielkopolskim. Jest to piesek plci meskiej ;) wlasnie bylem z nim na podworku. Piesek nie ma rodowodu ale cala rodzina go juz tak pokochala ze mysle ze papiery sa niewazne... Dla nas juz jest Championem :) Narazie staram sie aby poczul sie w naszym mieszkaniu bezpiecznie i nie tesknil za rodzinka. Mam pytanie co najlepiej dawac jesc takiemu malemu zwierzaczkowi ??

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie chodzilo mi o jedzenie... A jakiej firmy karme bys mi poleciła ?? Pedigree czy Frolic ?? Psiaka dostalem na imieniny. Jest bardzo zadziorny i ma takie sympatyczne spojrzenie ze nie sposob tego opisac :) mam go od 3 dni i ostrzegano mnie ze ze szczeniakiem bedzie troche klopotow z jego potrzebami fizjologicznymi ale mam nadzieje ze za jakis czas to sie ustabilizuje.

Link to comment
Share on other sites

A chcesz go otruc?

Niech sie wypowiedza w tej kwestii wlasciciele TT, ale pedigree i frolica to ci tu raczej nikt nie poleci.

Nie uzyskales informacji od "hodowcy" czym karmil malenstwo? najlepiej zwlaszcza na poczatku byloby podawac to samo - maluch ma i tak duzo zmian, w krotkim czasie; a pozniej stopniowo przechodzic na karme, ktora wybierzesz. TT-maniacy zaraz Ci jakas sprawdzona karme zaraz poleca :)

Link to comment
Share on other sites

Poprzedni wlasciciele policili aby karmic go na poczatku wlasnie ryzem z marchewka i dodatkiem miesa (kurczak albo drobno zmielone mieso) I wlasnie tym jest karmiony. w zadnym wypadku nie chce go otruc dlatego pytam o najlpsza karme zeby zawierlala wszystko co mu bedzie potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym polecila Royala - u mnie swietnie sie sprawdza (nie mam TT)

Jezeli chcesz gotowac to z miesa wchodzi w gre - drob, wolowina lub ryby (np.filety z mintaja) + ryz + warzywa. Staraj sie nie zmieniac jedzenia - unikniesz przykrych niespodzianke :/

Link to comment
Share on other sites

HA HA HA

z blizej nie okreslonej amatorskiej chodowli

A jak działa taka hodowla? O ile mi wiadomo po Lublinem nie ma hodowli TT. Więc, nie obraź się, nie każdy pies, który jest podobny do TT nim jest.

Nie mówię tego złośliwie, ale postaw sie w sytuacji "profesjonalnych" hodowców TT, jakie bedą o nas opinie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...