Jump to content
Dogomania

Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...


kajkoowa

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej wszystkim:hand:
Ostatnio cały czas jespem z kumpelami(i kumplami tez włącznie z moim przyszłym mężem i żoną licząc kochankę:evil_lol:
Wychodze z Soplem na lince, bawimy się, biegamy jak widzi jakiegoś psa to tylko na niego patrzy, przynajmniej robił tak już z trzema:loveu:

Link to comment
Share on other sites

No więc Sopel biega na lince i musze powiedzieć, że jak zobaczytł dwa psy to tylko podniósl wargę a potem bawił sie dalej:happy:

Wczoraj byłam na koncercie i czekałam z kolezankami na Dodę. Od początku się błyskałop ale nie grzmiało. Potem zaczęło latac coś jak konfetti i piach sypał w oczu. Moja mama zadzwoniła czy Nas zabrać ale ja powiedziałam, że nie, bo nic się zbytnio noie dzieje. Ale i tak zostałyśmy zatargane przez tatę innej z kolezanek - w tym wypadku przez tatę mojej kochanki:razz:
Dodam jeszcze, ze zaczęła się sypac scena, tzn. zaczęły odpadac niektóre belki i wszystko drżało:shake:
Ludzie pchali się do wyjścia przez takie bramki a nawet przez płot, wrzeszcząc, ze to koniec świata:shake:
Jak wracałam samochodem to wszedie były gałezie porozwalane a nawet takie grubaśne badyle:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...