Jump to content
Dogomania

Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...


kajkoowa

Recommended Posts

[quote name='DominikaAnna']Nie wszyscy trupy, bo my nie :P ale u nas inna sprawa, Emi by się połamała jakby miała takie wygibasy robić :D

gratuluję wyników egzaminów :)[/QUOTE]
Ja tez się bałam, że coś kundlowi zrobię, ale stwierdziłam, że skoro obraca się normalnie, a podczas tarzania robi najróżniejsze pozycje, zwijając się i kręcąc to spróbujemy :)
Dużo czasu zajęło nam opanowanie, że trzeba sobie po prostu leżeć, nigdy nie wymagałam od niego takiego nic nierobienia i był zdziwiony :D Ale w końcu zaczął ogarniać, jeszcze tylko musimy popracować nad takim większym flakiem i będzie okej :D

Dziękuje :)

[quote name='C&B']ale fajny trup :D
ah, gdyby tak Prada była normalniejsza :evil_lol: bo Chrum stwierdził, że podnieść sie nie da i koniec! :lol:[/QUOTE]
Prada to pewnie zrobiłaby Ci milion siniaków i obiłaby Ci twarz jakbyś się nad nią nachyliła :evil_lol:

[quote name='Kashdog']Łoooł, dalmatyn trupa :loveu:[/QUOTE]
Jestem z niego dumna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='DominikaAnna']Nie wszyscy trupy, bo my nie :P ale u nas inna sprawa, Emi by się połamała jakby miała takie wygibasy robić :D

gratuluję wyników egzaminów :)[/QUOTE]
Ta a moj szczeniak robi świetnego "trupa" jak się go śpiącego przenosi na ziemie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Ja tez się bałam, że coś kundlowi zrobię, ale stwierdziłam, że skoro obraca się normalnie, a podczas tarzania robi najróżniejsze pozycje, zwijając się i kręcąc to spróbujemy :)
Dużo czasu zajęło nam opanowanie, że trzeba sobie po prostu leżeć, nigdy nie wymagałam od niego takiego nic nierobienia i był zdziwiony :D Ale w końcu zaczął ogarniać, jeszcze tylko musimy popracować nad takim większym flakiem i będzie okej :D

Dziękuje :)

[/QUOTE]
Ale mój to już chyba za stary i za grubaśny :D i jeszcze problemy ze stawami ma, więc chyba takie sztuczki mogłyby tylko zaszkodzić. :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka']Ta a moj szczeniak robi świetnego "trupa" jak się go śpiącego przenosi na ziemie :evil_lol:[/QUOTE]
:D

[quote name='C&B']Żeby tylko :diabloti: ręce, nogi, mózg na ścianie :evil_lol:[/QUOTE]
Haha, w ogóle mnie to nie dziwi :evil_lol:

[quote name='DominikaAnna']Ale mój to już chyba za stary i za grubaśny :D i jeszcze problemy ze stawami ma, więc chyba takie sztuczki mogłyby tylko zaszkodzić. :/[/QUOTE]
W sumie to nie wiem nawet, czy by jej to zaszkodziło :)

[quote name='Misia&Ruby'][URL]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Sopel/_DSC9624.jpg[/URL]
Ekstra :)
Moja tylko pod narkozą potrafiłaby zrobić "trupa" :lol:[/QUOTE]
Haha, też tak myślałam, bo Sopel jest sztywny. Ale jakoś się udało :)

[quote name=':: FiGa ::']Oj z Marcelkiem i jego ahdh nie daloby rady tego zrobic :lol:
Brawo! :klacz:[/QUOTE]
Dziękujemy:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DominikaAnna']mówisz, że nie? ale próbować nie będziemy :D[/QUOTE]
:)

No to jeszcze Fato, którego bardzo dawno nie było :) Ostatnio strasznie łysieje, no i jakoś stara się przeżyć upały :) Poza tym nadal jest potwornym wredotem :D



[IMG]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Fato/_DSC9749.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Fato/_DSC9750.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Fato/_DSC9753.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Fato/_DSC9758.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Toć przecie w tytule jest nawet :diabloti:
Już 5 lat ma :)[/QUOTE]
z ciekawości powędrowałam też na I stronę :)
widzę, że nie tylko mój królik uwielbia denerować Megi, ona przed nim ucieka, a on jej włazi pod brzuch i ją terroryzuje.
Mini nie ma do króla wstępu, bo on myśli chyba, że to mały pies i chce się z nim bawić a on się na nią rzuca :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']z ciekawości powędrowałam też na I stronę :)
widzę, że nie tylko mój królik uwielbia denerować Megi, ona przed nim ucieka, a on jej włazi pod brzuch i ją terroryzuje.
Mini nie ma do króla wstępu, bo on myśli chyba, że to mały pies i chce się z nim bawić a on się na nią rzuca :D[/QUOTE]
Sopel unika królika jak może, jak Fato siedzi luzem w pokoju to będzie stał w przejściu i nie wejdzie, dopóki ja tego małego terrorysty nie wezmę na ręce xd

[quote name='kamilka91']Fato :loveu: Stęskniłam się :loveu:[/QUOTE]
Nic dziwnego :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']sliczny krolis :)[/QUOTE]
Dziękujemy :)

A kundel ma dziś nerwowy dzień, bo czynnie bierze udział w pakowaniu walizek :D Jak co roku pilnuje mnie najbardziej, bo ja opiekuję się jego torbą, a mimo to nadal nie jest przekonany, czy jedzie, więc łazi z kąta w kąt i się przygląda :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Fato przesłodki. :loveu:


A z trupem podziwiam, ja mam problem z uniesieniem mojego (13kg). :D[/QUOTE]
On tylko sprawia takie wrażenia :dibaloti:

No ja już się do mojego klocka przyzwyczaiłam i jestem w stanie go podnieść, całe 26 kg :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...