Jump to content
Dogomania

Radom 2005 Krajowa


Guciek

Recommended Posts

Prozak, wyslalam ci wiadomosc na priv ale moze nie doszlo, co z BORDER COLLIE? Czy jest suczka Oodnadatta SUPA SHAKE, wlasciciel Ewa Łukasik???
Prosze odpowiedz bo nie wiem czy mam kapac psa czy dac sobie spokoj, nie bede jechac w ciemno.
Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trudno powiedziec, niby sedziowanie jest do 14.00 wiec niby godzinke masz na pstrykanie zdjec, ale czasem sedziowe leca jak burza i w 2 godzinki cala swoja stawke wysedziowuja :D w zeszlym tygodniu w kielcach juz o 13.00 polowa ringow juz byla sprzatnieta bo sedziowanie sie zakonczylo po 12.00 :o do finalow 3 godziny czekalismy .....

Link to comment
Share on other sites

No kochani jednak udało mi się wszystko zalatwić i jutro będę w radomiu... zmolestowałam kolegę (sasasasa :evilbat: ) i jako ochroniarz-przewodnik jedzie ze mną... 8) :wink:

Ja będę przy ringu 8- yorków z jednym psiakiem... niedaleko Magdaleny1... :wink: 8) mam nadzieję że ktoś z dogomaniaków tam do ans zawita... :wink:

POWODZENIA I DO JUTRA... 8)

pozdrawiam :angel:

Link to comment
Share on other sites

Instrukcja dojazdu:

Dla dojeżdżających od strony Krakowa - wjeżdżając do Radomia przejeżdżamy przez rondo kierując się na Warszawę, mijamy pierwsze i drugie światła i na trzecich skręcamy w prawo. Potem są jeszcze jedne światła, które mijamy i jakieś 300-400 metrów po prawej stronie jest wystawa.

Dla dojeżdżających od strony Warszawy - wjeżdżając do Radomia przejeżdżamy przez rondo kierując się na Kraków, i na pierwszych światłach skręcamy w lewo. Potem są jeszcze jedne światła, które mijamy i jakieś 300-400 metrów po prawej stronie jest wystawa.


Dojazd bardzo prosty

Powodzenia na wystawie. Będziemy trzymać za Was kciuki. Jakby co to będziemy z posokowcem bawarskim w klasie użytkowej (podobno na ringu XV)

Link to comment
Share on other sites

jak by ktoś tu zajrzał to wątpie :lol: Ale będe miała zieloną bluzke, niebieskie spodnie, identyfikatorek z napisem 'GUCIA' i chybaczapke czerwoną na głowie ;-) Postaram się Was wszystkich odwiedzić! :d Aparat mam! :D

pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...