Jump to content
Dogomania

Atos


sota36

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

U mnie zdjecia Tonia sa w pokoju, sypialni, komputerowni, gdzie uwielbial lezec. Te, ktore ogladalam wczoraj sa na kompie - mialm tyle sily i poogladalam, wspomninajc wspolne wyprawy na dzialke, na nasze laki, wakacje. Fajnie jest powspominac, tylko czemu to nadal tak boli Agga????

Link to comment
Share on other sites

Dzis znow kolejny "22" - to juz 18 bez Ciebie tu i teraz... Niby duzo, a tak malo. Zakwitly zonkile, powoli tulipany,bratki sie pieknie przyjely - wesolo masz :) Po majowym dlugim weeknedzie posadze Ci mnostwo innych kolorowych kwiatkow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']U mnie zdjecia Tonia sa w pokoju, sypialni, komputerowni, gdzie uwielbial lezec. Te, ktore ogladalam wczoraj sa na kompie - mialm tyle sily i poogladalam, wspomninajc wspolne wyprawy na dzialke, na nasze laki, wakacje. Fajnie jest powspominac, tylko [B][COLOR=darkred]czemu to nadal tak boli Agga[/COLOR][/B]????[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]Żebym to ja wiedziała:shake: My traktujemy nasz pieski jak domowników. Bardzo się z nimi zaprzyjaźniamy, spędzamy z nimi każda wolną chwilę, jesteśmy z nimi na dobre i złe. Mnie ciągle brakuje Sary i chyba nigdy nie zapomne o niej.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Kredzik był naszym psem od szczeniaka. miał 18 i pół roku. Odszedł gdzieś i znalazł się w krainie wiecznego szczęścia, nie znależliśmu Go juz. Podobno psu któe są przywiązane
do właścicieli odchodzą gdzieś by w spokoju odejść na "tęczowy most" by nie sprawiac właścicielom przykrości...głęboko w to wierzę. Mam nadzieję że jest mu tam dobrze...boli mnie fakt że nie mam prawie żadnego jego zdjęcia,klisze na których były Jego zdjęcia zniszczyły się zanim je wywołałem.

Link to comment
Share on other sites

Marcel - jasne, ze sie nie gniewam, lae zwroc uwage, tu w TM wpominaja psy wszyscy, ktrzy je kochali i kochaja. Moze wiec Ty tez zalozysz temat o swoim psiaczku?
Wiem, ze brakuje Ci go, mimo, iz masz Nastepce - tak to juz z nami - psiarzami jest, a wiek ktorego Kredzik dozyl tu na Ziemi, to piekny wiek!!! Ktos , bodajze tu, napisala, ze to zaszczyt, zyc obok psa - Staruszka, jakimnie watpliwie On byl. Pozdrawiam cieplutko - Jola

Link to comment
Share on other sites

Popatrz - Sylwia zrobila nam banerek dzis! Bardzo mi sie podoba (mam 3 do wyboru) - chcialam, zebys byl na nim Ty i Gucio - jacy Wy jestecie rozni!!! Niech inni tez zobacza, jakie mialam i mam szczescie do dwoch ukochanych mordzi!!!!
A kwiatki jak obiecalam, tak posadzilam Ci dzis - masz swoj Julianow.

Link to comment
Share on other sites

Kiedy odchodzi przyjaciel
pustka jest jak głęboka studnia,
która sie nigdy nie zapełni

......placze nawet moja gitara , gdy spiewa żegnaj



Pewnie mojego Vipa spotykasz tam hen na zielonych polach i pewnie przestał juz sie bać burzy - opiekuj sie i nim -

Link to comment
Share on other sites

Siedzielismy sobie z Darkiem na dzialeczce kolo Ciebie i gadalismy o Tobie, wspominalismy, mlody latal z jakims badolem pelen energii, mowilismy jak wylegiwales sie kolo tej duzej jablonki pod hamaczkiem, jak Cie tam mrowy pogryzly, jak obkorowywales orzech, jak czekales pod furtke kiedy ktores z nas wychodzilo z ogrodka. Ta zolta kaczka (pamietasz?) - ona ciagle jest! Co prawda "stracila glowe", ale jest - mlody ja dalej meczy. Tesknie....

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym,zeby Twój Atosik tam za Tęczowym Mostem zaopiekował sie troszke moim Reksiem .On odszedł tam dopiero 5 dni temu.Zawsze był trochę gapowaty -gapcio.Przyda mu sie pomoc starszego kolegi a ja będę spokojniejsza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ligia']Chciałabym,zeby Twój Atosik tam za Tęczowym Mostem zaopiekował sie troszke moim Reksiem .On odszedł tam dopiero 5 dni temu.Zawsze był trochę gapowaty -gapcio.Przyda mu sie pomoc starszego kolegi a ja będę spokojniejsza.[/quote] - wiesz, Tosiek nie przepadal tu na ziemi za psami, ale ja jestem pewna, ze TAM jest inacej! Ze TAM z pewnoscia szleja razem na teczowym obloczku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...