Jump to content
Dogomania

Basenji - Morek i Aziz dwa rozrabiaki :)


gosiaja

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]gosiaja[/B] - pisałaś, że kilka fotek to były fotki testowe. A co testowałaś?:lol:

Cieszę się, że Morek zaczął tak "bezbolesnie" wymianę ząbków. A właściwie wymianę szpileczek.:evil_lol:
Miejsce pod bujawką - super. A jeszcze jak ukochany lewek jest razem z Morkiem, to nie boimy się niczego, prawda?

Mogę się czepnąć?:cool3: Podcięłabym pazurki...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]gosiaja[/B] - pisałaś, że kilka fotek to były fotki testowe. A co testowałaś?:lol:

Cieszę się, że Morek zaczął tak "bezbolesnie" wymianę ząbków. A właściwie wymianę szpileczek.:evil_lol:
Miejsce pod bujawką - super. A jeszcze jak ukochany lewek jest razem z Morkiem, to nie boimy się niczego, prawda?

Mogę się czepnąć?:cool3: Podcięłabym pazurki...

Pzdr.[/quote]

testowałam nowy nabytek znaczy aparat bo stary już odmówił posłuszeństwa

o tak jak siedzi pod fotelem to niczego się nie boi ;)

co do pazurów to się już do tego przybieram
postaram sie jak najszybciej obciąć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaja']testowałam nowy nabytek znaczy aparat bo stary już odmówił posłuszeństwa

o tak jak siedzi pod fotelem to niczego się nie boi ;)

co do pazurów to się już do tego przybieram
postaram sie jak najszybciej obciąć[/quote]
[B]gosiaja[/B] - zdradź nam tajemnicę, jaki to aparat testowałaś... A on jest tez kupiony czy tylko pozyczony? Noooooo, pochwal się!:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

..nasze też sam sobie ścierają...zersztą mają takie duże te pazury, że z obcinaniem to tylko do weta...właśnie Sparkowi muszę co jakiś czas jeden pazurek obcinać, ten przy paluszku, który Maluch sobie był uprzejmy podciąć, bo rośnie terz tak ciut do góry i się tak dobrze nie ściera :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...