Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Magda_Lena_Anna

Klatka dla wyżła

Recommended Posts

Witam serdecznie!

Moje pytanie skierowane jest do właścicielii wyżłów weimarskich (ewentualnie psów podobnych rozmiarów), którzy sprawili swoim pociechom klatki. Chcę zakupić dla swojej suczki klatkę jednak mam wątpliwości dotyczące rozmiaru. Spotykam się ze sprzecznymi informacjami - stąd pytanie do osób znających sytuacje w praktyce. Jaki rozmiar będzie odpowiedniejszy do celów domowych: 109x71x78cm (długość x szerokość x wysokość) czy 121x76x83cm (długość x szerokość x wysokość) Z góry dziękuję za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Magda_Lena_Anna']Witam serdecznie!

Moje pytanie skierowane jest do właścicielii wyżłów weimarskich (ewentualnie psów podobnych rozmiarów), którzy sprawili swoim pociechom klatki. Chcę zakupić dla swojej suczki klatkę jednak mam wątpliwości dotyczące rozmiaru. Spotykam się ze sprzecznymi informacjami - stąd pytanie do osób znających sytuacje w praktyce. Jaki rozmiar będzie odpowiedniejszy do celów domowych: 109x71x78cm (długość x szerokość x wysokość) czy 121x76x83cm (długość x szerokość x wysokość) Z góry dziękuję za pomoc.[/quote] Jeśli rozważasz te dwa rozmiary, bez wahania wzięłabym tą mniejszą. Ale na Twoim miejscu pomierzyłabym psa i pomyślałabym nad IV(90 x 60 x 70). Jeśli ten weimar nie jest jakiś potężny i spory jak na swoją rasę, to się zmieści.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdecyduje się na 109 - najwięcej opinii wskazuje na słuszność tej decyzji - mniejsza raczej nie wchodzi w gre bo moja sunia ma 67 cm wysokości w kłębie a jak dojdzie do tego jakiś kocyk/posłanie to się nie zmieści. Dziękuję za odpowiedź!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest NUVA
[quote name='Magda_Lena_Anna']Witam serdecznie!

Moje pytanie skierowane jest do właścicielii wyżłów weimarskich (ewentualnie psów podobnych rozmiarów), którzy sprawili swoim pociechom klatki. Chcę zakupić dla swojej suczki klatkę jednak mam wątpliwości dotyczące rozmiaru. Spotykam się ze sprzecznymi informacjami - stąd pytanie do osób znających sytuacje w praktyce. Jaki rozmiar będzie odpowiedniejszy do celów domowych: 109x71x78cm (długość x szerokość x wysokość) czy 121x76x83cm (długość x szerokość x wysokość) Z góry dziękuję za pomoc.[/quote]


cześć ja mam klatke rozm V. spokojnie wystarczy : jej wymiary
wysokość 81 cm
długość 106 cm
szerokość 71 cm

przy zakupie zwróć uwagę na wysokość ( bo potem się psina nie wyprostuje)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jeśli chodzi o klatkę na wystawy? Chodzi mi o taką miękką torbę materiałową. Lepszy wymiar 91 x 58 x 61cm, 99 x 71/61 x 67 cm, czy może 106 x 71 x 68,5 cm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Announcements

×
×
  • Create New...