Jump to content
Dogomania

Charcikowata sunia z OL . DUSZKA W NOWYM DOMU!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brawo cioteczko, brawo:loveu:
a domki zawsze się znajdują, czasem się czeka czasem nie, ale w końcu zawsze są:)

a jak ty cioteczko robisz te cuda, to ja się będę zgłaszać cobyś mi tymczasy ofociła, nawet do Dąbrowy dojadę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masienka']Dziewczyny, czy Duszenka sie choc troche oswaja? Zmienia sie jakos jej zachowanie?[/quote]

Duszka pojechała do DT do Krakowa - tam będzie miała indywidualną opiekę, psią kolezankę i na pewno szybko sie oswoi :multi: mam nadzieję, że jej opiekunowie zalogują się na dogomanii - ZAPRASZAMY! :cool3: i czekamy na wieści z postępów Duszkowych :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Duszka pojechała do DT do Krakowa - tam będzie miała indywidualną opiekę, psią kolezankę i na pewno szybko sie oswoi :multi: mam nadzieję, że jej opiekunowie zalogują się na dogomanii - ZAPRASZAMY! :cool3: i czekamy na wieści z postępów Duszkowych :kciuki:[/quote]

To wspaniale :multi::multi::multi: a jak ranka na szyjce Duszki? Lepiej już wygląda?

Link to comment
Share on other sites

wiesci od tymczasowych opiekunow :lol:
[quote]Duszka jest coraz weselsza, na początku była bardzo przestraszona, ale z dnia na dzień robi się odważniejsza. We wszystkim naśladuje moją suczkę Tequilę. Jest przesympatycznym psiakiem, jesteśmy pod jej ogromnym wrażeniem. Jest taka mądra i milutka. Jej przyszły właściciel będzie miał wielkie szczęście. Na smyczy chodzi rewelacyjnie, tylko boi się jeszcze aut, tramwajów i biegnących ludzi. Musiała przeżyć swoje...jak tylko jest to możliwe, postaramy się przekonać ją, że jest bezpieczna i nie musi bać się każdego człowieka. Ale już teraz widać że szybko się uczy i z pewnością ten lęk jej minie. Jej ulubiona zabawa to porywanie telefonów komórkowych i chowanie ich do swojego łóżeczka :D
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

witam,tymczasowo opiekuję się Duszką :lol: dzisiaj rano dzwoniła pani zainteresowana przygarnięciem Duszki na stałe. ma przyjechać dziś zobaczyć malutką. Ona jakby od rana czuje,że coś wisi w powietrzu i jest bardzo radosna,ciągle wypatruje przez okno ;) miejmy nadzieję,że wszystko się rozstrzygnie pozytywnie...

Link to comment
Share on other sites

właśnie odwiedziła nas pani zainteresowana Duszką...bardzo sympatyczna osoba. Duszka przywitała Ją merdając ogonkiem i wyraźnie się polubiły :lol: Pani najchętniej zabrałaby Duszyczkę już dziś,ale musi jeszcze porozmawiać z mężem. Z tego co wiem w docelowym domku nie ma innych zwierząt, a Duszka miałaby dom z ogrodem do biegania :lol: na dniach ma się wszystko rozstrzygnąć.

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie jak wielka jest siła domu tymczasowego, gdzie pies ma indywidualną opiekę - Duszka zmieniła się błyskawicznie, podobnie Bianca u bonsai - wiadomo, że u missieek mają "wikt i opierunek", leczenie, ale nie ma już czasu na przebywanie z każdym psem osobno, na pracę nad psychiką, a takich psów niestety przybywa... w tej chwili takie dzikuski są jeszcze 4 - Finka, Rubi, Kasztanka i Negra - akurat imiona mi się ułozyły chyba zgodnie z "trudnością" przypadku - Finka najłatwiejszy, Negra najtrudniejszy - ale mają szansę - mogą ją mieć, jak znajdzie się i dla nich DT. gdzie ktoś będzie chciał z nimi pracować, pokazać im, że życie z ludźmi jest fajne...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...