Jump to content
Dogomania

Charcikowata sunia z OL . DUSZKA W NOWYM DOMU!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kenny']:multi: dzwoniła pani dzisiaj...zdecydowali się :lol::lol::lol: prawdopodobnie w sobotę Duszka pojedzie do nowego domu...suuuuper ! :multi:[/quote]

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi: wspaniale!!!! Ale się cieszę :lol: A już myślałam, że Duszeńka nie skradła im serc.

Link to comment
Share on other sites

to mój pierwszy raz jako DT :eviltong: mam nadzieję, że kolejne też będą mieć szczęśliwe zakończenia ;) to niesamowite uczucie - kiedy odłożyłam telefon po rozmowie z przyszłą właścicielką, cieszyłam się jak głupia i skakałam z radości :eviltong: Duszka dziękuje za ściskanie kciuków ;) miejmy nadzieję, że szczęście jej nie opuści.

Link to comment
Share on other sites

wiesci od Duszki z 15 lutego
wklejam dopiero teraz bo czasu mi ostatnio brakuje...
[quote]Dzien dobry,
Duszka powli oswaja sie - tesknila mocno po wyjsciu Pani i Magdy, potem na spacerze szukala Was ciagle ale z kazdym kolejnym spacerem jest lepiej. Dzis rano juz nie szukala (chyba).
Jest spokojna i adoptuje sie do nowego lokum - cala noc pieknie przespala. troche malo je, probujemy z kolejnymi potrawami (wczoraj zjadla kasze gryczana z kurczakiem, dzisiaj sprobujemy moze ryz?). Sucha karme zjadla wieczorem (po kurczaku),ale dzisiaj rano cos nie miala ochoty.[/quote]
po mailu Pani jeszcze dzwonila dopytac o pare spraw
mowila ze jest coraz lepiej, aklimatyzuje sie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...