Jump to content
Dogomania

Terier Walijski - młody z mordowni - pod opieką Fundacji Fioletowy Pies MA DOM!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nikt nie odpowiada więc ja to zrobie.;)

Wizyta przeadopcyjna polega na tym,że ktoś `od nas` czyli wolontariusz przychodzi do Ciebie (oczywiscie po wczeniejszym umówieniu terminu ) no i sprawdza dokładniej warunki bo jak wiesz nie zawsze wszystko da sie załątwić telefonicznie.;) Na zywo jest o wiele wygodniej bo można wszystkiego sie lepiej dowiedziec itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mexx0']acha dzieki za info. A prosze niech mi ktos jeszcze powie na czym polega ta wizyta wolontariusza?[/quote]

sprawdzane są warunki w jakich pies ma przebywać - przeprowadzane są wizyty przed i po adopcyjne - z Fundacją podpisujesz umowę adopcyjną, w której jest zaznaczone że w każdej chwili ktoś z Fundacji może Cię odwiedzić i zobaczyć jak się psiak miewa, nie można bez kontaktu z Fundacją przekazywać psa komuś innemu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mexx0']dzieki ze ktos pofatygowal sie by mi odpisac na pytanie ktore zadalem 2 dni temu[/quote]

a ile raxy mam Ci jeszcze napisać, że musisz zadzwonić do Fundacji - tam nikt Cię nie pogryzie przez telefon naprawdę, a tam teraz najlepiej wiedzą jak się chłopak zachowuje; ja z nim przebywałam zbyt krótko żeby sie wypowiadać - wiem tyle, że nie może być w domu z innymi psami ani sukami, ale nie jest też jakimś mega killerem - takich psów jest wiele - po prostu nowy opiekun musi uwazać żeby nie miał okazji się stawiać na inne psy, na pewno nie ma tu mowy o wspólnym bieganiu i zabawach na spacerze z innymi psami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mexx0']Odpowiadac na pytania powinnas mi na tyle ile ci zadam a nie wydziwiac ze ci nie pasuje odpowiadanie. Malawaszka ty tylko caly czas jakies problemy widzissz.[/quote]

Sorry mexx0 ile Ty masz lat???10, 15?? bo chyba nie więcej...A nawet jeśli to gratuluje...infantylności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mexx0']Odpowiadac na pytania powinnas mi na tyle ile ci zadam a nie wydziwiac ze ci nie pasuje odpowiadanie. Malawaszka ty tylko caly czas jakies problemy widzissz.[/quote]


Mexx to Ty tutaj wydziwiasz!!! Skoro jesteś zainteresowany adopcją to tak trudno wykonać ten jeden telefon??? Żałosne i niedojrzałe ... Ciekawe jak długo jeszcze będziesz się bawił w ciuciubabkę z osobami z fundacji.

Link to comment
Share on other sites

IKA & SONIA

Po pierwsze zalosna i niedojrzala mozesz byc ty, bo ja chce sie wszystkiego dowiedziec o tym piesku, skoro sa osoby ktore sie nim opiekowaly wiec zadaje im pytania zebym sie dowiedzial wszystkiego co mnie interesuje. A dopiero potem zadzwonie do fundacji i porozmawiam. A nie bede wisial przez godzine na telefonie i zadawal pytania. A ze ja zadaje pytania i czekam po 2 3 dni na odpowiedz to nie moja wina.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...