Jump to content
Dogomania

Terier Walijski - młody z mordowni - pod opieką Fundacji Fioletowy Pies MA DOM!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mexx0']witam jestem zainteresowany tym terierkiem prosze powiedziec mi jaki on jest, jak zachowuje sie w stosunku do innych ludzi, do psow i wogole[/quote]

Zanim odpowiedzą dziewczyny, które opiekują się psiskiem, powiedz, co Ty możesz mu zaoferować (gdzie mieszkasz, czy masz dużą rodzinę, itp) ? Czy zgadzasz się na wizytę przedadopcyjną, czy wiesz, że będzie wykastrowany? Powiedz coś więcej o sobie - wtedy łatwo będzie można ocenić, czy się dogadacie z piesem :)
Fajnie, że pytasz - to cudowny psiak :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mexx0']witam jestem zainteresowany tym terierkiem prosze powiedziec mi jaki on jest, jak zachowuje sie w stosunku do innych ludzi, do psow i wogole[/quote]

ja widziałam, że rezerwujesz sobie psiaka od Pani Wandy- napisz coś o sobie, a o psiaku jest napisane w pierwszym poście jaki jest - nie zmienił się

Link to comment
Share on other sites

mexx, to cudowny psiak - do ludzi wcale nie jest agresywny - jest cudowny. Więcej napisze Malawaszka, pewnie jutro, jak się obudzi - miała z nim bardzo dobry kontakt. Nie dziw się, że jest podejrzliwa, bo ten psiak skradł jej serce, a ona szuka mu najlepszego domu na świecie.
Na Dogo często się zdarza, że ktoś pojawia się z nikąd i robi nadzieję na wielu wątkach - my ciężko przeżywamy te nadzieje, które później okazują się bez pokrycia lub głupim żartem.
Spokojnie poczekaj na wieści od niej - to osoba o wielkim sercu dla psiaków więc nie dziw się, że chce dla nich jak najlepiej :)
Ja trzymam kciuki ;)

Link to comment
Share on other sites

mexx, rozumiem, że jesteś osoba pełnoletnią i że wszyscy domownicy się na psa zgadzają? - psiak do ludzi jest bardzo fajny, młodziutki i wymaga szkolenia - ale to normalne u młodych psów- czy masz jakieś pojęcie o terierach? to sa psy uparte, mogą być cudownymi domownikami, ale tylko wtedy jak zostana odpowiednio wychowane - czyli konsekwentnie; na tyle na ile ja miałam z nim kontakt to jest bardzo fajnyp sem - do ludzi nie wykazywał agresji ani razu nawet jak go łapałam kiedy chciał powalczyć z innym psiakiem - złapałam go niemalże w locie za kudły i mnie nie próbował nawet łapać - zatrzymał się i dał się łatwo uspokoić - chłopak ma potencjał na super towarzysza :loveu:

Jeśli jesteś zainteresowany to na pewno musisz zadzwonić do Fundacji - telefon w pierwszym poście - no i wizyta przed adopcyjna jest konieczna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...