Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

[quote name='metaxa']Hmmmm... :cool3: Witam czy są jeszcze jakieś miejsca? ??[/quote]
jeśli satysfakcjonuje Cię spanie na ziemi?:eviltong: albo wskoczysz komuś do łóżeczka:evil_lol: bo niestety łóżek wolnych nie ma..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olekg89']Hahha Mysia my jesteśmy slonskie patrioty:loveu::cool3:[/quote]
wiadomo :cool3::lol:


[quote name='olekg89']Asia-Estera pewnie tym waszym ukraińcom się sprzedaje:evil_lol:[/quote]

[quote name='olekg89']:lol::lol::lol::lol: w sumie zbierając truskawki i tak się musi nachylić:evil_lol:Więc 2 in 1:evil_lol:[/quote]

[quote name='rose']o jaa:evil_lol::evil_lol: własnie sobie to wyobraziłam:evil_lol::evil_lol:[/quote]

ale Wy macie tematy :shake::shake::shake:
<aniołek>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']jeśli satysfakcjonuje Cię spanie na ziemi?:eviltong: albo wskoczysz komuś do łóżeczka:evil_lol: bo niestety łóżek wolnych nie ma..[/quote]
olek na pewno chetnie Cię do łózka zaprosi,razem ze swoim ptaszkiem co go głaskać pozwala,ale tylko 2 razy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']jeśli satysfakcjonuje Cię spanie na ziemi?:eviltong: albo wskoczysz komuś do łóżeczka:evil_lol: bo niestety łóżek wolnych nie ma..[/quote]

Zalezy jakiej ziemi :p Takiej ziemistej - trawiastej ?? to nieee.. Chyba ze ziemi- podlodze :cool3:
A co do wskakiwania to ja lubię na tawrdym :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='metaxa']Zalezy jakiej ziemi :p Takiej ziemistej - trawiastej ?? to nieee.. Chyba ze ziemi- podlodze :cool3:
A co do wskakiwania to ja lubię na tawrdym :evil_lol:[/quote]
nie no na takiej podłodze drewnianej:]

Oluś a nie będzie spania razem jak w sylwka?:evil_lol: ja nie Asia ja sie nie uwieszam, tez potrzebuje swobody:evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Ja śpie SAM ,bo laski się za bardzo na mnie zwieszają i jest mi niewygodnie.Śpie z psami :evil_lol:Bynajmniej higienicznie :lol:[/quote]

kłaczki!!! :shake:

[quote name='olekg89']:diabloti:Nie będzie ,nic wspólnego z sylwkiem nie będzie:roll::cool3:[/quote]

Olek czyżby nowy etap w życiu? :lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

jedzie ktoś przez Wrocław? ;> bo nie wiem jak mam się dostać z Wrocławia do tego ośrodka... jeżdża tam jakieś autobusy :P? Byłam tam kiedyś ale to autem, a teraz mam mały problemik, jade pociagiem :) jeśli ktoś ma wolne miejce w aucie to chętnie bym się zabrała, oczywiście zapłace ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maksowa17']jedzie ktoś przez Wrocław? ;> bo nie wiem jak mam się dostać z Wrocławia do tego ośrodka... jeżdża tam jakieś autobusy :P? Byłam tam kiedyś ale to autem, a teraz mam mały problemik, jade pociagiem :) jeśli ktoś ma wolne miejce w aucie to chętnie bym się zabrała, oczywiście zapłace ;-)[/quote]
Z Wrocławia do Sulistrowic jedzie pks :) spod dworca pkp ;) Kosztuje ok.5zl, Rose wie ile dokładnie. Najlepiej poumawiajcie się po kilka osób, żeby być o tej samej godzinie na dworcu i jedźcie razem pksem, my, tzn. organizatorzy wyjdziemy po Was na przystanek w Sulistrowicach ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Z Wrocławia do Sulistrowic jedzie pks :) spod dworca pkp ;) Kosztuje ok.5zl, Rose wie ile dokładnie. Najlepiej poumawiajcie się po kilka osób, żeby być o tej samej godzinie na dworcu i jedźcie razem pksem, my, tzn. organizatorzy wyjdziemy po Was na przystanek w Sulistrowicach ;)[/quote]

ok, dzięki wielkie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']wygląda na to że z Katowic, w każdym razie ja i dogomanka napewno z Katosów, nie wiem jak globalnydog ale nie sądzę żeby pociąg jej pod dom podjeżdżał wiec pewnie tez z tej samej wsi co my[/quote]

też jadę z Katowic :evil_lol: tylko najpierw muszę się tam dotułać z Rybca :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...