Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

sama ta fota zniechęciła by mnie do kupna tego krokodyla :eviltong::eviltong::eviltong:

[quote name='Unbelievable']nie możesz mnie wyrzucić, jestem żoną jezusa! :evil_lol:[/quote]
to tymbardziej Cię w domku nie będziemy chcieli :lol: no chyba, że jesteś tą jego drugą :diabloti:


[quote name='Unbelievable']a znasz normalną 17-letnią córkę 14-letniej matki? :evil_lol::evil_lol:[/quote]
daj mi chwilę, muszę sie zastanowić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysia_']
to tymbardziej Cię w domku nie będziemy chcieli :lol: no chyba, że jesteś tą jego drugą :diabloti:



daj mi chwilę, muszę sie zastanowić :diabloti:[/QUOTE]

ja jestem tą co go w przepaść wrzuciła, że niby zmartwychwstał:diabloti:


myśl mysiu, myśl:loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']sama ta fota zniechęciła by mnie do kupna tego krokodyla :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote]


[COLOR=Magenta][B]ja go dostałam w prezencie.. bo taki gościu kupił go córce, ale jej pękł i ona tak strasznie ryczała:evil_lol: i kupił potem 10 na zapas jakby pękło :roflt: i dostałam jednego :multi:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ja jestem tą co go w przepaść wrzuciła, że niby zmartwychwstał:diabloti:[/quote]
hmmm.... tej bajki nie znam :evil_lol:

[quote name='Unbelievable']myśl mysiu, myśl:loveu::evil_lol:[/quote]
sory, ale nie mogę za dużo myślec, bo mi to szkdzi, odpowiem Ci za jakiś czas :diabloti::diabloti::diabloti:


[quote name='basia bonnie'][COLOR=magenta][B]ja go dostałam w prezencie.. bo taki gościu kupił go córce, ale jej pękł i ona tak strasznie ryczała:evil_lol: i kupił potem 10 na zapas jakby pękło :roflt: i dostałam jednego :multi:[/B][/COLOR][/quote]
ale poje*any :crazyeye::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Jesteśmy hardcory i nawet jak bd lać to idziemy pływać ok?:cool3::loveu:[/quote]
taaak! taaak!:multi::multi::multi::loveu::evil_lol:

[quote name='rose']tak w ciepłym letnim deszczu:loveu: a jak będzie burza będzie jeszcze cieplejsza woda:loveu:[/quote]
w czasie burzy jest najlepiej.:loveu:

[quote name='basia bonnie']ja mam krokodyla do pływania, takiego zajebistego :multi:
o takiego

:loveu::loveu::loveu:[/quote]
czy Ty też go tak ujeżdżasz?:diabloti::diabloti::diabloti:

[quote name='Unbelievable']nie możesz mnie wyrzucić, jestem żoną jezusa! :evil_lol:
[/quote]
hahahaha.:grin::grin::grin: padłam.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:


Ps. Ja już całkiem się pogubiłam kto z kim i dlaczego jest rodziną.:placz: czy ktoś zostanie moim chomikiem? zawsze chciałam mieć chomika.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale żeście natrzaskali tych stron :shock:
Oczywiście mój wątek był :loveu:
Przerywam nie przerywam ale kochana jestem :loveu:
Madziu moje Ty love kolorowe :evil_lol: :loveu:
O Matulu.... 14sto letnia matka 17sto letniej córki czyli Basia lesba i żona Jezusa, BorSuka, Olek Pedał, Estera *^%#$^&%^$%& (tutaj same niecenzuralne śłowa, więc nie napiszę :cool3: ) Asia kochająca wszystkich, Mysia która wyskoczyła z matki nie widząc kiedy.... takie rzeczy to tylko na dogo :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']
Ps. Ja już całkiem sie pogubiłam kto z kim i dlaczego jest rodziną.:placz: czy ktoś zostanie moim chomikiem? zawsze chciałam mieć chomika.:evil_lol:[/quote]Nie powiem Ci dlaczego :lol: Kiedyś chyba na mini zlocie, w stanie lekko wskazującym wymyślaliśmy takie powiązania. Po co i dlaczego- nie wiem :roll:
Ale wiem tak:
Ania i Komar to byli moimi rodzicami (ale tatuś obecnie mi się ciągle zmienia :angryy: ), Mysia to moja siostra, Basia to moja córka, Tinka, znaczy Unbelievable wychodzi na, że jest moją wnuczką :lol: Asia była chyba siostrą komara, czyli moją ciotką. Ale kim był Olek to nie mam pojęcia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ja ci opowiem :loveu::evil_lol:[/quote]
dajesz :loveu::loveu::loveu:

[quote name='Unbelievable']to se poczekam...[/quote]

no dość trochę :razz:

Esti, a czy Oluś przypadkiem nie był naszym dziadkiem? :diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Kondomanka to była Dog193 plagiatorka:cool3:[/quote]
Plagiatorka?

Rany, od nikogo nicka nie odgapiałam, mój wcześniejszy to był: globalnydog193, a że nie podobało mi się 'globalny' to poprosiła o usunięcie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']przykro mi :evil_lol:[/quote]
GŁUPIE POSTY! Byłam pierwsza, wiem to :placz: Odświeżałam 3 razy po dodaniu posta :placz: :placz: :placz:

[quote name='Mysia_']
Esti, a czy Oluś przypadkiem nie był naszym dziadkiem? :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]Zabij mnie- nie mam pojęcia :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']I Ty Brutusie przeciwko mnie? :placz:[/quote]

ja Cię lofciam kofciam :loveu::loveu::loveu: ale od dłuższego czasu mam niesamowitą ochotę kogoś zabić :evil_lol::diabloti: a Ty sama z taką propozycją wyszłaś :eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']ja Cię lofciam kofciam :loveu::loveu::loveu: ale od dłuższego czasu mam niesamowitą ochotę kogoś zabić :evil_lol::diabloti: a Ty sama z taką propozycją wyszłaś :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote]A zwab sobie kogoś w nocy w jakiś zaułek i zabijaj. A nie siostrę rodzoną za słówka łapiesz :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']A zwab sobie kogoś w nocy w jakiś zaułek i zabijaj. A nie siostrę rodzoną za słówka łapiesz :mad:[/quote]

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

marudzisz :eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']sprzątam ....... na PWP :evil_lol:
:loveu: :loveu: Mysza Ty dzisiaj nie pijesz? :crazyeye:[/quote]

o nie, pewnie usuwasz moje zaje*iste posty :eviltong:

dzisiaj nie pije :diabloti: jeden dzień abstynencji musi być :diabloti: ale jutroooooooo.... :loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

marudzisz :eviltong::evil_lol:[/quote]sprzątam ....... na PWP :evil_lol:
:loveu: :loveu: Mysza Ty dzisiaj nie pijesz? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...