Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe;P jak dobrze trafisz z przyjazdem to może sie załapiesz na pokaz specjalny naszej wspaniałej fontanny:D

[url=http://www.youtube.com/watch?v=DtwM2UjwRqw&feature=related]YouTube - Fontanna Multimedialna (1)[/url]

[url=http://www.youtube.com/watch?v=sCXdEs6ZfXo]YouTube - Fontanna Multimedialna (2)[/url]

:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']miałeś mi miłość wyznać a nie jakieś fontanny pokazywać:loveu::eviltong:

a i zmień opis na gadu, ja się Tobą zaopiekuję:loveu::diabloti:[/quote]
Anka przecież to fontanna miłości jest :loveu: To taka mała aluzja była :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']hehe;P jak dobrze trafisz z przyjazdem to może sie załapiesz na pokaz specjalny naszej wspaniałej fontanny:D


:D:D[/quote]

miałeś mi miłość wyznać a nie jakieś fontanny pokazywać:loveu::eviltong:

a i zmień opis na gadu, ja się Tobą zaopiekuję:loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']już zmienili repertuar fontanny;D a nastepne pokazy to nie wiem kiedy będą;P

I nie zmienie opisu na gadu;D[/quote]

dla nas napiszą nowy:loveu:
Ty nawet jeszcze nie wiesz, że do mnie wrócisz:loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']to ja ze zlotu w takim razie wracam pociągiem:P ale sam;P:diabloti::diabloti:[/quote]

na to czekałam:evil_lol: a myślałam, że już się mnie nie boisz:diabloti: ale przecież ja Ci krzywdy nie zrobię:evil_lol: :loveu: powspominamy tylko stare czasy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Komar widzę, że humor Cie nie opuszcza :lol:
A Anka się napaliła :lol:[/quote]

no właśnie:placz: już sobie wyobrażałam nasza wspólną przyszłość a tu mnie opisem na ziemie sprowadził no:-(:eviltong:
ja jak teraz bede pomiędzy Poznaniem a Wrocławiem to bym chciała mieć jednego tu drugiego tam:evil_lol:

a ze będę szczęśliwsza to ja wiem:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...