Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu jak zawsze miło, przyjemnie, miłość kwitnie:loveu::eviltong:

u mnie na 100% nic się nie da zrobic, wolne to będę miała jak się zwolnię:angryy::-(
a że 150 zł piechota nie chodzi to mam nadzieje że ktoś na moje miejsce wskoczy, może ktoś jeszcze chce sobie osobę towarzyszącą zabrać??:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Zniżyłem się do poziomu mojej nowej koleżaneczki:loveu:[/quote]
żeby się zniżyć trzeba najpierw go mieć jak napisała Barabara
ja chyba się uzależniłam od tego wątku-zawsze najpierw tu zaglądam wchodząc na neta
no nic, spacer z psem był, teraz czas pomyć naczynia i ogarnąć wszystko bo mama przyjeżdża.
kto mi pomoże?Olek może jesteś chętny, przeszkole Cię na służącego:P

Link to comment
Share on other sites

no właśnie niestety Olek tak ma:roll:

jak to czytam wszystko to mi aż ręce opadają, lecz mam (pewnie znikomą) nadzieję że na zlocie Oleczek sie uspokoi, bo średnio mi sie chce jechać na te 3 dni oglądać nienawiść Olka do wszystkiego co się rusza, co tylko powie coś nie tak..:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']no właśnie niestety Olek tak ma:roll:

jak to czytam wszystko to mi aż ręce opadają, lecz mam (pewnie znikomą) nadzieję że na zlocie Oleczek sie uspokoi, bo średnio mi sie chce jechać na te 3 dni oglądać nienawiść Olka do wszystkiego co się rusza, co tylko powie coś nie tak..:shake::shake:[/quote]
nie tak czyli nie po jego myśli:) a poza tym ja nie jestem co tylko kto:P
Oleczku, słonko, do zlotu mówisz (widziałam te nadziubdziane literki), się zobaczy, ale skoro ty już tak masz to będę musiała się przyzwyczaić i nauczyć się odpowiednio dużo cietych ripost coby nie być gorsza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']Oleczku, słonko, do zlotu mówisz (widziałam te nadziubdziane literki), się zobaczy, ale skoro ty już tak masz to będę musiała się przyzwyczaić i nauczyć się odpowiednio dużo cietych ripost coby nie być gorsza[/quote]

tego nie można sie nauczyć :shake: to trzebać mieć we krwi, Aleksander urodził się z tym :loveu::loveu::loveu::diabloti:

a tu jak zawsze milutko :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']no właśnie niestety Olek tak ma:roll:

jak to czytam wszystko to mi aż ręce opadają, lecz mam (pewnie znikomą) nadzieję że na zlocie Oleczek sie uspokoi, bo średnio mi sie chce jechać na te 3 dni oglądać nienawiść Olka do wszystkiego co się rusza, co tylko powie coś nie tak..:shake::shake:[/quote]
Komarku, jak możesz pisać takie rzeczy o Olku. :-o
Narażasz się w ten sposób na jego zemstę. Oluś przestanie Cię loffciać. :evil_lol:

[SIZE=1][COLOR=lightblue]A tak serio, to jest w tym co napisałeś trochę racji.[/COLOR][/SIZE] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek']
u mnie na 100% nic się nie da zrobic, wolne to będę miała jak się zwolnię:angryy::-(
a że 150 zł piechota nie chodzi to mam nadzieje że ktoś na moje miejsce wskoczy, może ktoś jeszcze chce sobie osobę towarzyszącą zabrać??:cool3:[/quote]
Ja kce jechać...:razz: Ym...no cóż, jeszcze o tym z rodzicami nie gadałam, ale czemu nie...a bierze ktoś suszarke do włosów? :cool3: Hm...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']nieee, mój post był o równiutkiej 00:00 :loveu: a to, że Twój skoczył przed mój to każdy głupi wie :eviltong:[/quote]
Ale dogo pokazuje 00:05 :razz:

Wiem przecież, żartuje sobie tylko ;)

Edit: Ale, że mozna przeskoczyć samego siebie, to nie wiedziałam :-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...