Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Estera']Oh, tego właśnie potrzebowałam :loveu:

No to teraz idę sobie pozmywać i pokój posprzątać :eviltong:[/quote]

sprzątej sprzątej dziołcha :cool3::cool3::cool3: jo zaraz ida do wyrka :cool3::cool3::cool3::loveu: bo byłam troszku za dużo wypiłam i padam na ry... twarz :lol::evil_lol:

Aleksandrossa nikt Ci nie każe czytać całego wątku, tylko pierwszy post :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']Nie wiem czemu się dziwicie... Całego wątku nie da się przeczytać bo 2/3 to same OT są... :/[/quote]W takich wątkach zawsze informacje są w pierwszych postach :p


Mysza pozmywałam, posprzątałam, teraz odpoczywam :loveu:
Przygotowuję się do zlotu, znowu będę za Was zmywać i sprzątać :loveu: Tylko szmaty jakieś wezmę, żeby znowu nie szukać i nie słyszeć gł....dziwnych tekstów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']a bo takie pozytywne wrażenie robi. i w moim wieku jest, a nie tak jak wy-banda dzieciaków:eviltong:[/quote]

haha wielce stara się odezwała:eviltong: wiek życia nie jest zawsze na równi z wiekiem rozwojowym:eviltong: często ten drugi jest poniżej przeciętnej:diabloti:

[quote name='Estera']Dla mnie tez 31 :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]

a może nawet 30:diabloti: pojedziemy z Mychą do jarocina:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']haha wielce stara się odezwała:eviltong: wiek życia nie jest zawsze na równi z wiekiem rozwojowym:eviltong: często ten drugi jest poniżej przeciętnej:diabloti:
[/quote]
:roflt:Ale subtelna aluzja :loveu::loveu:

[quote name='rose']
a może nawet 30:diabloti: pojedziemy z Mychą do jarocina:evil_lol:[/quote]Aniu dla nas 29 :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']nie przestraszyłam sie tylko nie mam cały czas neta pod ręką
właśnie w Krakowie jestem u kumpeli w akademcu
oj, nie wytrzymacie ze mną na zlocie, odegram się:eviltong:[/quote]

co Ty tak nas sobą straszysz?:P gwarantuje Ci, że Olek jednym zdaniem Cię zgasi:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']co Ty tak nas sobą straszysz?:P gwarantuje Ci, że Olek jednym zdaniem Cię zgasi:D[/quote]
Niektórzy mają taką taktykę :eviltong: Ale Basia chyba jeszcze nie wie i nie zdaje sobie sprawy jakie są nasze pupilki :loveu:
Już się nie mogę doczekać tego odegrania :loveu:

W sumie z naszego domku to tylko Asi nie trzeba się bać. Ja samym wyglądem odstraszam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...