Jump to content
Dogomania

Vii ogólnopolski zlot dogomaniaków!!!


rose

Recommended Posts

[quote name='olekg89']Lecąc tym poglądem musiałbym wypierdzielić z domu jednego psa,bo żrą się między sobą prawie codziennie o byle gówno.:diabloti:[/quote]

mi raczej o to chodziło, że psa nie przekonasz, żeby innego pokochał :eviltong: bo żyć z tym przecież można :diabloti:
Wika z Kają żyją pod jednym dachem 3 lata, a Wika jakby mogła to by Kaję zeżarła, a tez nikogo z domu nie wywaliłam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysia_']mi raczej o to chodziło, że psa nie przekonasz, żeby innego pokochał :eviltong: bo żyć z tym przecież można :diabloti:
Wika z Kają żyją pod jednym dachem 3 lata, a Wika jakby mogła to by Kaję zeżarła, a tez nikogo z domu nie wywaliłam :evil_lol:[/quote]

Hm...u mnie Dolar udaje, że Iwana nie ma, chociaż ten często sam z siebie z nerwów wychodzi i staje obok:evil_lol:.

Nawet jak przyprowadziłam dorosłego dobermana do domu - Dolar uznał, że on nie istnieje:loveu:.

Natomiast jak Dolaro był "świeżak", to szczury były - złe, koty - zło i wszyscy "nowi" - złooo.
Mysia - także, uważam, że psa można wiele rzeczy nauczyć.
Może nie przyjaźni ale tolerancji - jak najbardziej.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']U mnie Dolar udaje, że Iwana nie ma, chociaż ten często sam z siebie z nerwów wychodzi i staje obok:evil_lol:.

Nawet jak przyprowadziłam dorosłego dobermana do domu - Dolar uznał, że on nie istnieje:loveu:.[/quote]

pozazdrościć takiego psa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MPCiacho']jak coś Dagi nie bedzie tylko ja a jednego zawsze sie jakoś upchnie :P:diabloti:[/quote]

hehe :lol: kto Cię będzie pilnował? :diabloti:

Napewno się jakoś pomieścimy... Jak znam życie i tak połowa znów bedzie spała na podłodze :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Widze, że musze juz pieniadze kobinowac na wyjazd. ;)[/B]

[B]:evil_lol:Lufka bardzo teskni za Kaja, już nie możę doczekac sie spotkania.:diabloti:Ciekawe czy jakies pieski znów ucierpia ( oby nie :mad:)[/B]

[B]Olek jak moi rodzice nigdzie nie beda jechac to moge ci pomuc z Kaja. Zlot zapowiada się rewelacyjnie więc zabawa bedzie lepsza niz w zeszłym roku.:multi:[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

I masz peszka:diabloti:Aniusiu ,bo komarek mi sam pisał z siebie ,że będe z nim jadł ,gadał ,popierdzielał na Ślężę ,JEŹDZIŁ po ZAKUPY.:loveu::loveu::loveu:Tak mnie kofffa widzisz,a Ty jesteś nic nie znaczącym błędem w jego życiu:evil_lol:(mam nadzieje ,że to zdanie doprowadziło cię do łez:-():evil_lol::evil_lol::lol::lol::lol::lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']I masz peszka:diabloti:Aniusiu ,bo komarek mi sam pisał z siebie ,że będe z nim jadł ,gadał ,popierdzielał na Ślężę ,JEŹDZIŁ po ZAKUPY.:loveu::loveu::loveu:Tak mnie kofffa widzisz,[B]a Ty jesteś nic nie znaczącym błędem w jego życiu[/B]:evil_lol:(mam nadzieje ,że to zdanie doprowadziło cię do łez:-():evil_lol::evil_lol::lol::lol::lol::lol::loveu:[/quote]

dzięki..
bląd to on popełnił, ale podejmując inna decyzje:eviltong: no cóż bywa..:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...