Jump to content
Dogomania

Wlasciciele alaskanów- co Wy na to, ze to niezmordowane psy?


Agnieszka_

Recommended Posts

Kiedyś rozmawiałam na zawodach z doświadczonymi maszerami na wieczorze maszera o alaskan huskich i mówli, że to są niezmordowane psy. Potrafią biec aż do śmierci bo w przeciwinieństwie do syberian huskich one nie pokażą po sobie, że już mają dosyć i dalej biegną aż czasami niestety padają na trasie zawodów lub treningu.

Link to comment
Share on other sites

zyje zyje.. ae zawsze lezy. ja tam przezezdzam w zasadzie codziennie jak jade do psow i ta suczka ZAWSZE spi.. :( kiedys [przyjechala do mnie na trenigf, zapielam ja jej wlascicielce do roweru, ja mialam kilka zapiete do wozka i ona nawet nie wystartowala za psami.. !! wogolewe ja to nie interesowalo. wlascicielka puszcza ja bez smyczy i ona wogoe nawet nie biega, nie mowiac o uciekaniu.. ;(( to chyba jest taki wlasnie wyjatek jak przy huskich sa takie.. ;pp

Link to comment
Share on other sites

hello :D

no jak niektorzy wiedza ja mam alaskan husky'ego..co moge powiedziec o tej rasie na pewno sa to psy wyscigowe (uzytkowe) i wychodowane wlasnie z ta mysla...niestety w wielu krajach rasa ta jest nieuznawana..chociaz w sumie sie nie dziwie bo widzialem juz tyle zdjec alaskanow gdzie kazdy z nich inaczej wygladal :) ze trudno o jakis wzorzec....na pewno alaskan husky nie jest mieszancem malamuta z syberianem, niestety niektorzy tak twierdza...a przeciez jak moze powstac z tych dwoch ras pies na pewno szybszy od nich, jesli chodzi zas o sile to porownywalna z syberianem(no chyba ze ja sie nie znam i mozna wyhodowac - w takim razie prosze mnie poprawic) ...porownujac mojego psa z syberianami zauwzylem ze Rocky jest bardzo zywym psem, niektorzy mieli okazje zobaczyc :D i na pewno jak bede bral drugieg psa, a mam zamiar, bedzie to syberian bo drugi pies taki jak Rocky to nie na moje mieszkanie :D no chyba ze wszystko wyniose z domu :P..jak macie jakies pytania to pytajcie tylko sorki za opoznienia ale jestem rzadko na necie

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...