Jump to content
Dogomania

York biewer a la pom pon


Marca_Besi

Recommended Posts

Mam tylko nadzieję że ta Pani powiedziała prawdę o pochodzeniu tej suczki bo jeśli nie to mogą ją spotkać z mojej strony niemiłe konsekwencje co do jej pochodzenia


Śmieszna jestes:lol: jezeli suka niema rodowodu to wlascicielka moze powiedziec co chce,nawet ze kupila ja zagranica .A ty jej nimozesz niczym grozic!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj !!!!! strach sie tyłem odwracać do białeyorki .......:shake::shake::shake: sama nie pamięta gdzie sprzedawała swoje pieski ?????? ... ta suczka druga , z Wrocławia ,pochodzi od hodowcy , któremu sie taki piesek urodził i zostawili ją sobie ??????? Nie wypytywałam dokładnie gdyż musiałam biec akurat na ring gdzie było porównanie młodzieży...........rozmawiała z nimi ta przemiła pani :bigok: z Gdyni więc zapytam o więcej.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migotka'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4249/medal004tl8.jpg[/IMG][/URL]
Na stare lata zamiast cerować skarpetki wnukom , to ja sie po swiecie borykam za kieliszkami do wina...........[/quote]




hahahahahahahahahahahahahahah no niezly ten kleliszek:evil_lol: migotko teraz czeba konieczniez zniego to wino wypic:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

buahaha od kiedy ten wypłowaiły york z wrocławia to biewer widziałam te suczke i te pania to zwykły wyplowiały york...spytałam jej gdzie ja oszukali na takie cos powiedziała ze to biewer wyśmiałam ja prawie w twarz heh ludzie o naiwności...

Migotko a ciebie widziałam przesliczne pieski, tylko wystawy organizowane przez pkps to moim zdaniem straszna kicha no ale to już inna sprawa
Ingebert robi wrażenie 2 pozostałe suczki też, cos pieknego...natomiast yorki biorace udział w wystawach pkps to moim zdaniem totalna tragedia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migotka']Oj !!!!! strach sie tyłem odwracać do białeyorki .......:shake::shake::shake: sama nie pamięta gdzie sprzedawała swoje pieski ?????? ... ta suczka druga , z Wrocławia ,pochodzi od hodowcy , któremu sie taki piesek urodził i zostawili ją sobie ??????? Nie wypytywałam dokładnie gdyż musiałam biec akurat na ring gdzie było porównanie młodzieży...........rozmawiała z nimi ta przemiła pani :bigok: z Gdyni więc zapytam o więcej.....[/quote]

Migotka chodziło mi o suczkę z Gdyni,jeśli to taka miła osoba to sama powinna powiedzieć skąd ma tę suczkę.Gdy ją kupowała ode mnie to też była bardzo miła .Może się wstydzi że kupiła ją w POLSCE.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona4']kazde poczatki sa trudne,gdyby kPR mial tyle czlonkow ile FCI i zbieral takie same oplaty,to wystawe mieliby super.Pozyjemy zobaczymy jak sie KPR w Polsce rozwinie.
Osobiscie bylam na wystawie ACEw Austri i wystawa byla super[/quote]

To odpowiedz mi dlaczego im nie zależy aby POLSKIE BIEWERY nie były zarejestrowane tak jak to się dzieje w innych krajach EUROPY,gdzie każdy walczy o swoje rasy i je poprostu reklamuje,a u nas nazywa się je Kundelkami i niczym więcej.Tu u nas się nic nie zmieniło liczą się tylko koneksje ,łapówka i nic więcej .Możecie tutaj pisać co chcecie,ale napewno nie pomagacie HODOWCĄ którzy potrafią zrobić więcej niż nie jedna osoba w związku kynologicznym.To jest poprostu chore. Bardzo mi przykro że to dotknie niektóre osoby ze związku,z góry je przepraszam,ale poprostu szlak mnie trafia gdy czytam niektóre wypowiedzi.Zdaję sobie sprawę że że znów zapracowałam sobie na BANERA,ale nie mogę poprostu spokojnie czytać tego wątku.Gdzie moje psy się wyszydza a te niemieckie to wynosi ponad niebiosa,jakie sa piękne ,jakie mądre itd...... .Moje BIEWERY są poprostu takie jakie są .Nie ma w nich żadnej domieszki innej rasy i boli mnie to że nikt tu nie docenia mojego wysiłku aby były na tym świecie nie tylko yorki ale również BIEWERY.Dla każdego znajdzie sie tu miejsce i to tylko rzecz gustu kto co kupi.

Link to comment
Share on other sites

BiałeYorki nie krzycz ze znowu o tym napisze ale nie mogą uznać Twoich pieskow bo otrzymałaś je po nierodowodowych rodzicach. Gdyby Yorczki przodkowie miały rodowody młode miały by szanse na uznanie. I w takim przypadku (gdyby nie uznali) miałabyś powody aby się pieklić.I jeszcze mam jedno pytanie. Czemu zakładasz ze kobieta z Gdyni wypiera się tego ze ma sunie od Ciebie ( czy ja coś przeoczyłam?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mraulina']Gratuluję!

Ale panienki dla Ingberta muszą mieć rodowody! Inaczej piesek straci uprawnienia hodowlane![/quote]
Tak wiem o uprawnieniach ...........ta pani nosi sie z zamiarem kupienia samczyka po Ingbercie , jej sunia jest młodziutką suczką 8 mieś. i mieszka w Gdyni.:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migotka']Tak wiem o uprawnieniach ...........ta pani nosi sie z zamiarem kupienia samczyka po Ingbercie , jej sunia jest młodziutką suczką 8 mieś. i mieszka w Gdyni.:hmmmm:[/quote]

Wiem że zawsze jest możliwość założenia księgi wstępnej tylko trzeba chcieć.A suczka z Gdyni ma 8mc tyle ile moja Lili i Mackey.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajadera']Na BANA !!!!! Banner to jest taki pasek reklamowy, króty możesz sobie w podpisie dodać ![/quote]

[URL=http://img146.imageshack.us/my.php?image=wroc011ui8nx1.jpg][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8903/wroc011ui8nx1.th.jpg[/IMG][/URL]To jeszce jedno zdjęcie pani z Gdyni i z suczką po moim Kacprze,a co do banera to sory przejęzyczyłam się a chodziło mi o punkty karne za swoją wypowiedż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bajadera']Na BANA !!!!! Banner to jest taki pasek reklamowy, króty możesz sobie w podpisie dodać ![/quote]:lol::lol::lol::lol: lol :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='białeyorki']Wiem że zawsze jest możliwość założenia księgi wstępnej tylko trzeba chcieć.[/QUOTE]

Z tą księgą wstępną ...
Oj, niebardzo!
Chcieć to można - ale założyć księgę wstępną dla biewera? Owszem: podhalan, gończy, chart polski - ale nie biewer.
Nie przejdzie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...