Jump to content
Dogomania

Galeria Seterów (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 782
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich.Gwiezdnego Wyslannika znam oczywiscie spotkalam go na wystawach.Zareczam jest piekny w ruchu.Ja mam dwie gordonki. niestety nie mam w tej chwili zdjec poniewaz zniknelo wszystko z dysku(wirusik}alejak tylko porobie zdjeci to wam pokaze.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich.Gwiezdnego Wyslannika znam oczywiscie spotkalam go na wystawach.Zareczam jest piekny w ruchu.Ja mam dwie gordonki. niestety nie mam w tej chwili zdjec poniewaz zniknelo wszystko z dysku(wirusik}alejak tylko porobie zdjeci to wam pokaze.

Dziękuje bardzo za komplementy! :D A Ty jakiego masz psa? Chodzi mi o nazwe rodowodową! :D

Link to comment
Share on other sites

Asiu mój Spike jest do Twojej dyspozycji:P Zaręczam, że nie będziesz miała z nim żadnych problemów :) Ale juz chyba z nim trenowałaś w Sopocie, prawda?:P No to wiesz jak się z nim obchodzić. Od przyszłego roku to zaczynamy jeździć z nim do Czech, ale będziemy też na wystawach w Polsce, między innymi w Lesznie (Championów - luty), Katowice - międzynarodowa, Warszawa - międzynarodowa (będziemy we wszystkie 3 dni:P), Grudziądz - krajowa a dalej to zobaczymy:P Więc wybieraj na jakiej wystawie go chcesz i Spike jest Twój:)

P.S A Agatka niech sobie szuka innego, jak nie chce mojego rudzielca :P

Pozdrawiam,

Marta

Link to comment
Share on other sites

trenowalam z nim w Sopocie- jest super!!! :D:D

dziekuje ci bardzo :*:*:* Na pewno bede w Grudziadzu, moze w Wa-wie (nie wiem w jakie dni, moze we wszystkie 3 ;)), staram sie o katowice, ale to troche daleko :/ naprawde bardzo, bardzo, bardzo ci dziekuje :*

oj Agatka, nie wiesz co tracisz ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...