Jump to content
Dogomania

hhuurraa !!!! zdalismy pierwszy egzamin!!!


iac1

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gratulacje !!!! jest to szczególny dzien kiedy własiciel moze byc dumny nie tylko z siebie ale głównie z Kochanego przyjaciela jakim jest pies/sunia

zachecam innych do podzielenia sie o swoich wynikach oraz stałe uzupełnianie tego tematu

pozdrawiam hej

Link to comment
Share on other sites

Popek : mnie powiedział szkoleniowiec ,że za mało wierzę w swojego psa :lol:

a co do egzaminu to jak zwykle gdy jest po już kombinuje co mogłam zrobić lepiej ,zeby wynik był lepszy :wink: i wiem jedno : pomimo,że to molos to wystarczyłoby ,zebym troche więcej z nim ćwiczyła,a przynajmniej nie opuszczała zajęć , bo jednak muszę ze wstydem przyznać ,ze nie przemęczałam się ,ani psa też :oops:

tak wiec ćwicz ćwicz, a sam bedziesz zdziwiony :D

Link to comment
Share on other sites

Klara - a ja cwicze i cwicze i jakos moj molos zadziwic mnie nie chce :lol:.

Pod koniec lipca planowany egzamin, a Tagir jest najgorszym (czyt. najbardziej leniwym i nieruchawym) uczniem w grupie i bez przerwy musze za niego odrabiac karniaki ;)

Link to comment
Share on other sites

Jcebula : nie przejmuj się . Wiadomo, jak to wyglada u molosów. Mój na komende : do mnie , najpierw sie rozglądał, potem wtawał, jakby miał z 15 lat , a potem ewentualnie podchodził , a wszyscy czekali i czekali aż wykona zadanie :lol: a czasami wręcz dostawał małpiego rozumu i biegał z taką energią jakby był terierem , tylko,ze wtedy niekoniecznie biegał w moim kierunku :lol:

Link to comment
Share on other sites

Klara, gratulacje dla Ciebie i Bizara.

Muszę Cię jednak skarcić za lenistwo i wagary. Potem mówi się, że molos i te sprawy. Do szkoły trzeba chodzić i odrabiać lekcje w domu!

Ten Twój psiur to jednak niezły zawodnik, jeżeli nieźle zdał POMIMO Twojego wkładu w szkolenie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy można to nazwać sukcesem, ale egzamin zdany, dziękujemy :oops:

Leonek jest pracowity chłopczyk i chetnie się uczy, problem tylko w tym, że kolegów z klasy nie lubi i czasami chłopaki się potarmoszą. Nie jest to miłe, bo cała reszta poza nami to rodowodowe bestyje i ciągle się wystawiają, a od czasu do czasu są lekko uszkodzeni (oni sie generalnie wszyscynie lubią - to już są dorosłe samce, więc to nie zawsze Leon jest sprawcą zadymy). Ogólnie rzecz biorąc - w szkole jest fajnie i Leon bardzo lubi tam jeździć. :D

Link to comment
Share on other sites

Mokka: a jak rozwiazujecie spięcia? Interweniujecie , czy zgodnie z zasadami psiego świata pozwalacie im się "dogadać " ?? Wg mnie teoria dogadywania sie psów jest głownie teorią i wg mnie należy interweniować , ale zastanawiam sie jak do tego podchodzą inni ?? :roll:

Link to comment
Share on other sites

DOGADAĆ?! :chainsaw:

Nie rozśmieszaj mnie. Ja od razu łapię Leona za ogon, a drugi odciąga swojego psa. Mój piesek tak mnie wyszkolił, że czasami już jest wleczony za ogonek, zanim jeszcze zdąży ugryźć. Może zasada dogadywania się działa wśród młodych psów, ale to są psy dorosłe, dojrzałe lub właśnie dojrzewające, głównie samce, a do tego mój jest po przejściach, był bity, kopany, połamany i krzywo zrośnięty itd, itp. Nikt u nas nie ryzykuje prób "dogadania się". Zwłaszcza, że większość psów jeździ na wystawy, więc takie praktyki mogłyby ździebko naruszyć ich urodę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
biegał z taką energią jakby był terierem , tylko,ze wtedy niekoniecznie biegał w moim kierunku :lol:
Czyli dokładnie jak terier! (Jak ja mogłam to odpuścić, chyba byłam na urlopie jak to pisałaś!).

A Ty, Mokka, jak piszesz

pewnie są na tym świecie psy, które niekoniecznie chcą zamordować inne psy, ale ja niezbyt często je spotykam

to o nas zapominasz???

iac1, i co, w końcu zapisałeś się dalej? Misia jak dotąd miała cieczkę, więc nas jeszcze na szkoleniu nie było, ale w ten weekend już powinnyśmy być.

Link to comment
Share on other sites

Może już na przełomie października i listopada, bo wtedy mamy 2-tygodniową przerwę w szkole, a jak się nie uda, to w grudniu.

(Chciałabym, żeby wszystko się wygoiło i żeby mógł normalnie pracować, po poprzedniej operacji 2 tygodnie wystarczyły).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...