Jump to content
Dogomania

thai ridgeback (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Mała

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

[quote name='Mutare']Czy ta sunia jest do sprzedania ?? :o :o :o

Znalazłam ogłoszenie : [B]Sprzedam 1,5 roczną suczkę Thai Ridgeback. Znakomite pochodzenie - jedyna w Polsce.[/B]

Ogłoszenie dla "niedowiarków" znajduje sie na : [URL]http://free.of.pl/g/gargi/oglo/oglp.htm[/URL][/quote]

Witam! Mam pytania dotyczące ww. cytatu czy ktoś pamięta to ogłoszenie? Czy była w nim opisana owa suczka, może zamieszczono jej zdjęcie? Wiem, że wspominam zamierzchłe czasy ale może ktoś to pamięta :roll:
Ja też jestem zafascynowana tą rasą :lol: - razem z obiema akitami i eurasierami - thai ridgeback - należy do moich ulubionych ras. :loveu: Niestety w Polsce jak widać hodowla tej rasy utkwiła w martwym punkcie. :shake: A szkoda bo to niesamowite psy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Rasa jest przepiękna, ale dla doświadczonego właściciela. Lepiej, aby przedstawiciel tej rasy nie trafił na amatora...
Pzdr.[/quote]

To stwierdzenie można przypisać każdej rasie z grupy szpiców i wielu wielu innym :lol: Ogłoszenie mnie zaciekawiło zupełnie z innego powodu nie chcę kupić tej suki (zresztą ogłoszenie było w 2003 roku). Sama w domu mam dwie akity amerykańskie więc to też dość trudne psiaki :evil_lol: .
Wracają do tematu w thai ridgebackach zakochałam się na Euro w Poznaniu. Ucieszyłam się, że dwie suki trafiły do Polski :multi: , śledziłam ich kariery wystawowe (dość krótkie). Od dwóch lat obie suki nie pokazują się na wystawach, żaden miot też się w Polsce do tej pory nie pojawił :lookarou: . Byłam po prostu ciekawa, którą z suk zdecydowano się sprzedać - podejrzewam, że chodzi o czarną Taptim Siam Muk Dam, no ale pewności nie mam. Stąd moje pytania - zwykła ciekawość miłośnika rasy.:lol:

Link to comment
Share on other sites

bety - ja słyszałam, chyba w ub.r. , że Asia z pruszkowa chce sprzedac swoja "tajkę". sadząc po tym, co piszesz, sunia została sprzedana... Na wystawach zupelnie ich nie widuję. Szkoda.
Spróbuje się czegoś dowiedzieć nt. "tajów" w PL, tzn. co słychac u Asi z Pruszkowa.
Dam znac.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek - dzięki za odpowiedź! :lol: Jeśli się czegoś dowiesz będę baaaardzo wdzięczna. :multi: Jeśli i Asia z Pruszkowa sprzedała swoją sukę to w Polsce nie ma już żadnego "taja" :placz: - jej była z kolei ruda Taptim Siam Malee Dam. Niestety chyba rzeczywiście opieka nad nimi przerosła polskich właścicieli :shake: Fakt na wystawach rasa ta jest rzadkością, pojawiają się pojedyncze egzemplarze - głównie z Czech - i to też różnej jakości.
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...