Jump to content
Dogomania

Kredka


wieso

Recommended Posts

[quote name='giselle4']..ja mam problem bo znalazł sie Szamanek ale pogryziony ,masakra
i mysle nad hotelikiem i szukam cos na bazarek:)
a Kredke caluje w nosia i ma zdac ten egzamin:)[/QUOTE]
trzymam kciuki za Szamanka....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']:thumbs::modla::modla::iloveyou::ylsuper::iloveyou::iloveyou::thumbs:[COLOR=darkgreen]Cioteczko droga witaj! ja podczytywalam za ..gisunia ...:oops:i nie pisalam :oops:....pozdrawiam goraco wasze stadko Hindisia i Kredunie i ciebie cioteczko , z radoscia sie czyta o waszym zyciu , :multi::loveu:Sle pozdrowien milion . Za nozki modlitwe spelnilam cioteczko twoje , ja sie ostatnio wywrocilam do gory kolami:evil_lol:kolo smietnika i tak sie wydarlam , ze az facecik z psinka jakas uciekac zaczeli ....ech , kolano jak bania bylo , :evil_lol:[/COLOR][COLOR=darkorange]za Fuksika sie pieknie klanaimy , udalo sie cioteczce cuda poczynic wielkie , oby mial naj najjjjjjjjjj juz na zawsze:loveu::loveu:[/COLOR][/QUOTE]

dziekujemy za pozdrowienia i odwzajemniamy :)

Link to comment
Share on other sites

mamy pisemny, czyli ja
potem na boisku
wyglada to tak:
pozycja przy nodze, Kredka na lince:
50 krokow do przodu ( musi byc 50 wiec musze liczyc ) a Kredka przy nodze musi ladnie isc
odwrot
12 krokow normalnych
12 biegiem
12 b.powoli
12 normalnych
15 w prawo
15 w prawo
zwrot
5 prosto
stoj i siad
15 prosto
15 w lewo
wejscie w grupe
zrobienie 8-ki czyli obejscie dwoch ludziow :) bez wachania :)
stoj siad
wychodzimy z grupy, robimy zwrot, stoj i siad
odpinamy linke i idziemy w grupe i znowu 8-ka
dziekujemy grupie i idziemy na start
po czym to samo co przedtem tylko bez linki....
....
idziemy na start
12 krokow, mowie siad i ide 30 dalej a ona musi siedziec
robie zwrot, czeka na znak sedziego
ide po nia staje obok
i robimy znowu 12 krokow
mowie plac czyli musi sie polozyc
ide 30 krokow odwracam sie i czekam na sygnal
po czym wolam do mnie
i ona musi przybiec i usiasc przedemna
po czym musi mnie obejsc i zrobic siad przy nodze...
zapinam linke, prowadze na miejsce,
odpinam linke i mowie plac i odchodze na 30 krokow
odwracam sie, czyli stoje caly cza tylem do niej a ona musi tak lezec i czeka az nastepny pies
zrobi to samo co ona i po zakonczeniu zajmie jej miejsce.....
Jak mi sie nie pomyli to zdamy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']Wiesiu,za wszystko co robisz dla moich zwierzakow
...ja czasem zagoniona i nie pamietam....
przepraszam
[URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/7P3jLL41MI9"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/7P3jLL41MI9[/IMG][/URL][/QUOTE]
Gisellko, dziekuje za piekne kwiatki.....ach my wszyscy zabiegani.....trzymaj jutro chociaz jeden kciuk :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Melduję się na wątku i trzymam kciukasy za egzamin :)[/QUOTE]
dzieki zerduszko.....Kredka spi spokojnie a ja przez pelnie ksiezycowa nie moge ale jeszcze wczesnie jest.......jutro o 7-mej pobudka, czyli niedziela stracona, nie do wyspania....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']A tam stracona :) Myśmy dziś wstały o 8 (a ja to lubię do 12 pospać w weekend), bo byłyśmy na pokazie agility i mimo stresu zabawa fajna :)[/QUOTE]

niedziela jest zawsze do wyspania :) no chyba ze Hundis musi ,to wtedy trzeba wstac :) a jak Hundis, to potem cala ferajna i juz po spaniu....
Agillity w hali ?, bo na dworze chyba za zimno jeszcze.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']niedziela jest zawsze do wyspania :) no chyba ze Hundis musi ,to wtedy trzeba wstac :) a jak Hundis, to potem cala ferajna i juz po spaniu....
Agillity w hali ?, bo na dworze chyba za zimno jeszcze.....[/QUOTE]
Na dworze też biegamy, nawet zimą w mrozy. Ale dziś byłyśmy na wystawie w Spodku w Katowicach :) Szkoda, że psy niezgłoszone nie mogły wejść, bo chciałam zabrać Swissa z chustą "szukam domu" ;) bo dziś sznaucery były wystawiane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']a tutaj moga wejsc wszystkie psy, tylko musza miec ksiazeczke zdrowia i czipa......szkoda, bo by byla okazja.....ach te przepisy.....[/QUOTE]
Serio, to ja się ciesze, że nie mogły wejść wszystkie. I tak ścisk był duży, a Polacy... nie pilnują swoich psów. Na koleżanki sunie rzucił się pies podobny do bulmastifa (nie znam się na tych rasach), bo przechodziła 2 m obok - zero przepraszam, nic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Serio, to ja się ciesze, że nie mogły wejść wszystkie. I tak ścisk był duży, a Polacy... nie pilnują swoich psów. Na koleżanki sunie rzucił się pies podobny do bulmastifa (nie znam się na tych rasach), bo przechodziła 2 m obok - zero przepraszam, nic.[/QUOTE]
no to klops, takich to trzeba posylac do szkoly......chociaz tutaj tez sa idioci :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...