Jump to content
Dogomania

Przeprosiny... i życzenia


IraKa

Recommended Posts

[I]Niniejszym chciałabym [COLOR="Red"]PRZEPROSIĆ[/COLOR] Elę Róg i Anetę Cisowską właścicielki Salina Western BARBIE za zadymę i słowa które napisałam swego czasu na tym forum a których celowo nie ponawiam aby nie przywoływać przykrych wspomnień. Zainteresowane wiedzą o co chodzi.
Niestety dałam wciągnąć się w coś co nie dotyczyło mnie ani mojego psa.
Refleksja przyszła może trochę późno. No cóż... człowiek uczy się całe życie.
Mam nadzieję jednak że rok 2009 będziemy wspominać milej.
Ostatnimi czasy - czytając forum, jeżdżąc na wystawy i rozmawiając z pudlarzami - mam wrażenie że pudlarz pudlarzowi zamiast pudlem to wilkiem.
Tylko jakiej cholery się pytam ??? Przez chore ambicje , za jednego CACa czy CACIBa???
Piszę to wszystko ponieważ traktuję wystawy jako miejsce do miłych spotkań towarzyskich i wymiany doświadczeń a nie jak pole bitwy. I głupio się czuję gdy z powodu kretyńskich animozji i w walce "o pietruszkę" nie mogę cieszyć się wystawowymi spotkaniami z pudlarzami. Irytuje mnie szeptanie po kontach, ukrywanie się i takie tam...
Przecież wiadomo, że żaden pies idealny nie jest a sędzia i tak zrobi co chce. A ilu właścicieli pudli tyle wzorców ;) Brakuje mi swobodnej wymiany uwag o naszych psach między wystawcami. Zamiast sobie pomagać to... szkoda gadać...
To że mój pies jest dla mnie najpiękniejszy to wiadomo;) , to że sędziemu nie będzie się akurat dzisiaj podobał - nic nie normalnego - sędzia też człowiek, to że inny pudlarz będzie miał swoją wizję na temat mojego psa : jego prawo.
Czy mój pies zostanie przerobiony na kotlety po powrocie do domu w związku z tym? Na pewno nie, a ja nie przestanę jeździć na wystawy bo za bardzo lubię się z Wami spotykać.
To dlaczego nie jesteśmy dla siebie zwyczajnie mili i pomocni jak trzeba???
Szlaczek wie:shake:

Sama korzystałam z tego forum kiedy kupiłam Indii. I tu uzyskałam wiele pomocy od Eli , od Gośki, od Anety...[/I]

Koniec , proszę moderatora o zamknięcie tematu.

[COLOR="DarkGreen"][B][I]Życzę wszystkim pudlarzom dużo uśmiechu, wiele wzajemnej sympatii i dobrej zabawy na wspólnie spędzonych wystawach w kraju i za granicą w 2009 roku. [/I][/B][/COLOR]

Irena

Link to comment
Share on other sites

Irenko
może mnie ten wątek nie dotyczy...ale zyczenia Ci mogę złozyć;) Więc zdrówka dla Ciebie i piesków, no i wielu wystaw Ci życzę, spędzonych...hmm...ze mną :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i Bellunią. no i słoneczka (umiarkowanego) na tych wystawach:loveu:
i chciałam Ci podziękować za Twoje rady mnie wspierające.
Ido usłyszenia;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...